مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

مقاله انگلیسی حسابداری علمی توصیفی

مقالات انگلیسی علمی توصیفی مرتبط با حسابداری و مالی از نشریات معتبر برای مطالعات حسابداری

خلاصه مقاله

مقاله آیا بینش‌ آکادمیکی در خصوص سرمایه گذاری، برای جامعه سودمند است؟مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه فارسی 2016، "مقاله آیا بینش‌ آکادمیکی در خصوص سرمایه گذاری، برای جامعه سودمند است؟" از نشریات و ژورنالهای معتبر: تصمیمات درست سرمایه گذاری برای بهره مندی از پس انداز بازنشستگی و تامین هزینه تحصیلی امری حیاتی است. اشتباه در سرمایه گذاری می تواند اثر فاحشی بر رفاه عمومی جامعه بگذارد. در این مقاله مروری خواهیم داشت بر پیامدهای پژوهش مالی در اتخاذ تصمیم درست سرمایه گذاری و شواهدی ارائه خواهیم کرد از رویه های واقعی سرمایه گذاری مملو از تضاد منافع که می‌تواند با ترغیب تعقیب بازده ، موجب آسیب بر رفاه سرمایه گذار، پنهان ماندن عملکرد بد و بیش پرداخت برای خدمات شود. هدف مقاله حاضر، ارزیابی اثرجاری یافته های پژوهش‌های آکادمیک بر رویه‌های عملی سرمایه‌گذاری و رفاه اجتماعی، و بحث و بررسی سهم پژوهش در بهبود وضعیت موجود می‌باشد. کلمات کلیدی مقاله: سرمایه گذاری؛ بازنشستگی؛ پس اندازها؛ رویه‌های صنعتی جهت مشاهده و خرید آرشیو پایان نامه های حسابداری بر روی عبارت دانلود پایان نامه حسابداری و برای مشاهده و خرید ترجمه تخصصی حسابداری مقالات انگلیسی حسابداری بر روی مقالات انگلیسی حسابداری با ترجمه و همچنین برای مطالعه مقالات مرتبط با نرم افزارهای مالی ... ادامه چکیده مقاله ...مقاله بیس انگلیسی حسابداری و مالی (قیمت : رایگان)
مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه (قیمت : 29,900 تومان)

خلاصه مقاله

مقاله حسابداری و مالی انگلیسی 2016، با عنوان "مروی بر پژوهشهای اخیر پیرامون پیش بینی سود و ارزیابی برآوردهای نرخ مورد انتظار بازده حاصل از سرمایه سهامداران بر مبنای حسابداری"، از سایت Wiley، به منظور استفاده در پژوهش های حسابداری و مالی:ما تجدید نظر ایستون را که در خصوص منابع مطالعاتی در حوزه برآورد نرخ مورد انتظار بازده حاصل از سرمایه سهامداران مبتنی بر حسابداری انجام داده (ما از آن با عنوان ERR یاد خواهیم کرد)، تعمیم و گسترش داده ایم. شروع کار ما ابتدا از طریق یادآوری دلایل چرایی استفاده از برآوردهای مبتنی بر حسابداری است. در قدم بعدی، مرور خلاصه ای خواهیم داشت بر منابع مطالعاتی اخیر که از دو طریق بر  بهبود پیش بینی سود معطوف است: (i) از طریق حذف خطاهای مورد انتظار، از پیش بینی سود تحلیلگران یا (ii) با توسعه برآورد‌های سود مبتنی بر رگرسیون مقطعی با استفاده از داده های مالی دوره قبل. در بخش باقیمانده مرور خود، ما به بحث در مورد مطالعات اخیر پیرامون روشهای ارزیابی برآوردهای نرخ مورد انتظار بازده خواهیم پرداخت، و نکات کلیدی در مطالعات را پر رنگتر خواهیم کرد تا خواننده  به راحتی بتواند از مزایای نسبی روش‌های پیشنهاد شده، دید مستقلی بدست آورد.کلمات کلیدی: ارزشیابی مبتنی ... ادامه چکیده مقاله ...مقاله بیس انگلیسی حسابداری و مالی (قیمت : رایگان)

خلاصه مقاله

مقاله حسابداری و مالی انگلیسی 2016، با عنوان "ارزشیابی: حسابداری برای ریسک و بازده مورد انتظار" از سایت wiley، به منظور بهره گیری در مطالعات پژوهشی حسابداری و مالی: براساس اصول حسابداری، شناسایی سود وابسته به مسیر است و مسیر بستگی به ریسک و حل و فصل آن دارد: براساس این اصل که به اصل تحقق موسوم است، تا زمانیکه عدم قطعیت، حل و فصل نشده باشد، سود در دفاتر حسابداری ثبت نمی‌شود. از نقطه نظر قیمت گذاری دارایی، منظور از اصل این است که سودها را نمی‌توان شناسایی کرد مگر زمانیکه شرکت بتواند دارایی با بتای پایین از قبیل دارایی نقدی یا حسابهای دریافتنی تنزیل شده شبه نقد را در دفتر حسابداری ثبت نموده باشد. اگر ریسکی که این حسابداری به آن واکنش نشان می‌دهد، ریسک قیمت گذاری‌شده باشد، حسابداری، بازده مورد انتظار را نشان خواهد داد. این مقاله بر اساس همین اصل حسابداری ریسک را به بازده پیوند می دهد، شواهد تجربی پشتیبان را تلخیص می کند و پیامدهای حاصل از پژوهش در خصوص هزینه سرمایه، بتاهای جریان نقد، مدل‌های قیمت گذاری که مقادیر عددی حسابداری را در خود دارند، و مقالاتی که مدل اتورگرسیو را برای مسیر سود اتخاذ کرده‌اند، مورد بررسی قرار می دهد. آن بخش ... ادامه چکیده مقاله ...مقاله بیس انگلیسی حسابداری و مالی (قیمت : رایگان)

خلاصه مقاله

مقاله انگلیسی حسابداری و مالی 2016 "بکارگیری استانداردهای بین المللی گزارشگری مالی در دولت های جدا شده ی بریتانیا" به منظور استفاده در مطالعات و پزوهش های حسابداری و مالی و رهنمودی برای پزوهش های آینده می باشد: در اهداف مقاله – این مقاله با بکارگیری مفاهیم برگرفته از ادبیات حکومتی، تصویب استانداردهای بین المللی گزارشگری مالی ((IFRSs در دولت های جدا شده ی بریتانیا از جمله ایرلند شمالی ،اسکاتلند و ولز استرالیا را در راستای بررسی علت تصویب آنها و همچنین چگونگی اداره فرایند معرفی آنها مورد بررسی قرار میدهد . طراحی /روش شناسی /رویکرد – این پژوهش ترکیبی از سه رویکرد متفاوت را اعمال میکند ،بنام: تجزیه و تحلیل محتوایی؛ پرسشنامه آنلاین به صورت ناشناس؛ مصاحبه نیمه ساختار یافته . نتایج – اینها عبارتند از: حمل و نقل کمترین تاثیر را بر روی تنظیم سیاست و اطلاعات بدست آورده برای کمک به بودجه و تصمیم گیری دارد؛ آی اف آر اس ها به طور کلی برای بخش دولتی مناست نیستد؛ زمان مورد نیاز، هزینه و تلاش لازم برای عملی کردن آن بسیار بیشتر از مزایا و منافع آن است؛ بخش دولتی حسابداری بسیار پیچده تر از گذشته شده است؛ و حمل و نقل هیچ سهمی در برنامه گسترش ... ادامه چکیده مقاله ...مقاله بیس انگلیسی حسابداری و مالی (قیمت : رایگان)

خلاصه مقاله

مقاله حسابداری و مالی انگلیسی 2015، باعنوان "مزایای استفاده از ساختار مدیریت وجوه نقدی مبتنی بر یک حساب واحد"، از سایت wiley ، جهت استفاده در مطالعات و پژوهش های حسابداری و مالی: پیاده ساری سیستم های مدیریت وجوه نقدی مبتنی بر حساب واحد این امکان را برای خزانه شرکت ها فراهم می نماید که کنترل بیشتر و بهتری بر وجوه نقدی داشته باشند. شرکت‌ها بایستی فرایندهای داخلی خود را مجددا بررسی کرده و بدنبال فرصت‌هایی باشند تا بتوانند سیستم های پرداخت وکالتی وجوه (POBO) و جمع آوری وکالتی وجوه (COBO) را که بخشی از سیستم مدیریت وجوه نقدی مبتنی بر حساب واحد است، پیاده سازی نمایند. استفاده از این شیوه باعث صرفه‌جویی چشم‌گیری در هزینه ها شده و ریسک مرتبط با مدیریت وجوه نقد را کاهش می‌دهد. بسیاری از موسسات مالی همچون بانک‌ها خدمات مورد نیاز برای انجام مدیریت نقدی مبتنی بر حساب واحد را راه‌اندازی کرده‌اند. بنابراین، خزانه‌ها بایسستی به سیستم‌های مدیریت وجوه نقدی مبتنی بر حساب واحد بعنوان ابزاری نگاه کند که دستیابی به سطح بعدی کارآیی در مدیریت وجوه نقدی را عملی می سازد. ... ادامه چکیده مقاله ...مقاله بیس انگلیسی حسابداری و مالی (قیمت : رایگان)

خلاصه مقاله

مقاله رایگان حسابداری انگلیسی، 2015 با عنوان "مقاله اهمیت برنامه ریزی جریان وجوه نقد برای شرکت‌های سهامی خاص" جهت استفاده در مطالعات و پژوهش های حسابداری: برنامه ریزی جریان وجوه نقد برای صاحبان شرکت های سهامی خاص، مولفه مهمی در موفقیت نهایی و ادامه فعالیت شرکت است. در این مقاله تعدادی از مسائل مهم برنامه ریزی که مستلزم توجه دقیق نسبت به کفایت تولید جریان وجوه نقد است، ارائه می‌شود. نگاه رو به جلو و برنامه ریزی برای انتقال آرام و هموار کسب و کار به یک مدیر جدید برای رفاه مالی خانواده از ضروریات است. ... ادامه چکیده مقاله ...مقاله بیس انگلیسی حسابداری و مالی (قیمت : رایگان)

خلاصه مقاله

در این مقاله به تشریح اثر قوانین افشای کمیسیون اوراق بهادار و مبادلات ارزی می‌پردازیم؛ قوانین مذکور در خصوص آندسته از شرکت های آمریکایی که در کشورهای حامی تروریسم داد و ستد می‌کنند، اعمال می شود. از الزامات قوانین مذکور این است که در خصوص جزئیات مربوط به پاداش و مزایای مدیر اجرایی و روش‌های ارزشگذاری بر ابزار مالی پیچیده، افشاسازی صورت گیرد. ذینفعان مختلف بدنبال آنند که در این مناطق اطلاعات عمیق‌تری در مورد فعالیت‌ مدیران بدست آورند. ترازهای نقدی نگهداری شده در خارج از ایالات متحده بعنوان اقدامی تلقی می‌شود که توسط شرکت های آمریکایی  و با هدف عدم سرمایه ‌گذاری در رشد اقتصاد داخلی و اجتناب از مالیات اتخاذ می شود. در سال‌های اخیر با توجه به مشکل بیکاری و افزایش رشد اقتصادی  توجهات به سمت ترازهای نقدی شرکت‌هایی که در خارج از آمریگا نگهداری می‌شوند معطوف شده و چنین تلقی می شود که این امر باعث جلوگیری از سرمایه‌گذاری در رشد و ایجاد کسب و کار در کشور شده و با هدف اجتناب از مالیات بندی انجام می گیرد. در این مقاله به شرح تاثیر قوانین افشای کمیسیون ارزی و اوراق بهادار مربوط به شرکت های آمریکایی خواهیم پرداخت اما در بحث درستی و اعتبار این دغدغه‌ها و اخلاقی بودن یا نبودن رفتار شرکت ها ورود نخواهیم کرد. ... ادامه چکیده مقاله ...مقاله بیس انگلیسی حسابداری و مالی (قیمت : رایگان)

خلاصه مقاله

مقاله فراتر از مثلث کلاهبرداری (تقلب): نخبگان کلاهبرداری استرالیا و سوئیسمقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه فارسی، سال 2015، "فراتر از مثلث کلاهبرداری (تقلب): نخبگان کلاهبرداری استرالیا و سوئیس"، برای استفاده در مبانی نظری و مطالعات و پژوهش های حسابداری و مالی: پیشنهاد ما این است که محققان و متخصصان به هنگام استفاده از مثلث کلاهبرداری، از نتایج تحقیق ما که به وسیله مصاحبه با نخبگان مجرم یقه سفید سویسی و استرالیایی به دست آمده است استفاده نماید. شرکت کنندگان در این تحقیق با عنوان "فراتر از مثلث کلاهبرداری (تقلب): نخبگان کلاهبرداری استرالیا و سوئیس" معتقد بودند که، عامل "فرصت"، به عنوان تنها عامل جهان شمول، شرط لازم برای انجام کلاهبرداری می باشد. علی رغم اینکه عامل فشار در بسیاری از موارد واضح می باشد. در مقابل، محرکهای مالی نمی توانند به عنوان عامل انگیزش تلقی شوند. مفهوم "توجیه عقلانی" نیز بسیار ساده می باشد و به جای آن، وجدان پیشگیری کننده از کلاهبردای پیش از ارتکاب به جرم و احساس پشیمانی پس از ارتکاب به جرم از مصاحبه شوندگان پرسیده شد.جهت مشاهده و دانلود پایان نامه های حسابداری و مالی گردآوری شده، بر روی عبارت "دانلود پایان نامه حسابداری" کلیک نمایید، همچنین ترجمه تخصصی حسابداری مقالات انگلیسی حسابداری که توسط مترجمین با سابقه بلند مدت در ترجمه متون حسابداری، آماده شده است، در بخش "مقاله انگلیسی ... ادامه چکیده مقاله ...مقاله بیس انگلیسی حسابداری و مالی (قیمت : رایگان)
مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه (قیمت : 29,900 تومان)

خلاصه مقاله

چکیده: عدم توفیق دولت بریتانیا در ساخت تفنگ در طول جنگ کریمن (1853-56) باعث شد که ای دولت بدنیال روش‌ قابل اتکاء برای ذخیره سازی سلاح برای اهداف نظامی باشد. ماموریت بریتانیایی‌ها برای رسیدن به دانش اسلحه سازی آمریکا منجر به این شد که سیستم تولید آمریکایی به داخل کارخانه‌ای در شمال لندن که برای همین منظور ساخته شده بود، راه یابد. گسترش تاسیسسات اسلحه سازی در کارخانه آرمز اسمال رویال، انفیلد لاک، با نوآوری های بزرگ در عرصه حسابداری همزمان بود و در واقع از تمایل جامعه برای داشتن دولتی "کم هزینه و کارآمد" و، در بستر اقتصاد آزاد از کنترل دولت ، از نیاز به تضمین رقابتی منصفانه میان تامین کنندگان کالاهای نظامی در دو بخش خصوص و عمومی نشات می‌گرفت. رویه‌های حسابداری مبتنی بر "اصول تجاری سختگیرانه" به سایر تاسیسات و کارخانجات نظامی دولتی واقع در وولویچ آرسنال نیز تسری یافت. دانستنی‌های تاریخی اشاره شده در این کتاب به تاریخ‌نگاری موجود حسابداری بُعد تازه‌ای می‌بخشد، تاریخی که اساسا بر بخش تجاری که موتور محرکه تغییرات حسابداری در بریتانیا است، معطوف بوده است. کلمات کلیدی: تغییر در حسابداری؛ دولت کم خرج و کارآمد؛ رقابت منصفانه؛ گزارشگری مالی؛ حسابداری مدیریت؛ حسابداری نظامی ... ادامه چکیده مقاله ...مقاله بیس انگلیسی حسابداری و مالی (قیمت : رایگان)

خلاصه مقاله

مقاله حسابداری انگلیسی 2015، با عنوان "مشارکت، ‌حسابداری و یادگیری روش پیاده سازی چشم انداز جدید" از سایت Elsevier، به منظور استفاده در مطالعات و پژوهش های حسابداری مالی: برای تحقق بخشیدن به چشم انداز جدید مدیریت ارشد، مشارکت کارگران و مدیران پایین رتبه غالبا از اهمیت زیادی برخوردار است: مدیران پایین رتبه و کارگران بایستی دانش خود را توسعه داده و روش پیاده سازی یک چشم انداز جدید را یاد بگیرند. با اینحال، اثرات مورد انتظار مثبت مشارکت غالبا غیرواقع بینانه بوده و منابع مطالعاتی آکادمیک در خصوص اینکه کدام اشکال مشارکت موثر هستند، شفاف و آشکار سخن نمی گویند. منابع مطالعاتی هنجاری حسابداری ابزاری فراهم می‌نماید تا چشم‌انداز مدیر ارشد و اطلاعات حسابداری با یگدیگر مطابقت داشته باشد. در این مقاله به بررسی این پرسش می پردزیم که از اطلاعات حسابداری چگونه می‌توان بعنوان ابزاری برای تسهیل مشارکت موثر در توسعه دانش و کمک به مدیران سطح پایین‌تر و کارگران جهت آموختن شیوه پیاده سازی چشم‌انداز مدیر ارشد، استفاده کرد. در این مقاله بر مبنای مطالعه مداخله گرانه، سه شکل خاصی از مشارکت پیشنهاد می‌شود: مشارکت رسمی، مشارکت سلسله مراتبی غیررسمی، مشارکت از طریق "اجتماع سازمان‌یافته". تفاوت میان اشکال مشارکت مذکور مربوط است به رابطه میان اعضای سازمان، ... ادامه چکیده مقاله ...مقاله بیس انگلیسی حسابداری و مالی (قیمت : رایگان)

خلاصه مقاله

مقاله حاکمیت جهانی و ثبات مالیمقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه فارسی، سال 2015، "حاکمیت جهانی و ثبات مالی"، برای به کارگیری در مبانی نظری و مطالعات حسابداری و مالی: فرایند جهانی شدن که از سال 1968 آغاز شد، وابستگی متقابل ملت‌ها و مردم را در سرتاسر جهان افزایش داده است. جهانی شدن مالی نیز باعث افزایش هرچه بیشتر وابستگی متقابل جوامع با یکدیگر شده است. در طول سال های متمادی، عوامل متعددی همچون جنگ های جهانی، بحران های اقتصادی و مالی در سطح ملی و بین المللی باعث تشدید ظهور سازمان های ملی و بین المللی شده است. به عنوان مثال، مشیریان(2011) نشان داد که با ایجاد بحران های بانکی در قرن 19 در آمریکا، بانک مرکزی در آمریکا بوجود آمد. برخی از سازمانها به دلیل رکود بزرگ سال های 1930 و برخی دیگر به علت نتایج جنگ جهانی دوم، مانند IMF، بانک جهانی و GATT بوجود آمدند. ایجاد جامعه اروپا، و در نتیجه آن، اتحادیه اروپا، منطقه اروپا، بانک مرکزی اروپا، واحد پولی یکسان در اروپا و اکنون سیاست جدید اروپایی در خصوص اتحادیه بانک ها، یک رویکرد جدید در خصوص هماهنگی مسائل مالی عمومی و سیاست های مالیاتی در ناحیه اروپا باعث شده است که ملت ها به ... ادامه چکیده مقاله ...مقاله بیس انگلیسی حسابداری و مالی (قیمت : رایگان)
مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه (قیمت : 29,900 تومان)

خلاصه مقاله

مقاله انگلیسی حسابداری و مالی با ترجمه فارسی 2015، "نقش تغییر یافته حسابداری، از مشتری به سهامداران" از نشریات و ژورنالهای معتبر خارجی، برای استفاده در پایان نامه در سطح کارشناسی ارشد و دکتری و تحقیقات پژوهشی و مطالعات حسابداری و مالی: از دیدگاه حسابداری به عنوان فعالیت اجتماعی، سیاسی، سازمانی، این مطالعه به بررسی فرایند های تغییر حسابداری به عنوان "شرکت های تعاونی مصرف کننده تحت حمایت دولت" به شرکت های بخش خصوصی با هدف سودآوری و ایجاد ارزش برای سهامداران، پرداخته است. سیاست و فعالیت حسابداری یکی از جنبه های مهم منطق تنظیمی و سازمانی می باشد، با توجه به اینکه سازمان از یک واحد تجاری مبتنی بر الزامات ارائه خدمات به عموم به یک واحد تجاری مبتنی بر سوددهی تبدیل می شود و دولت یک عامل مهم در این تغییر می باشد. مطالعه ما بر اساس نظریه سازمانی و اقتصاد سیاسی حسابداری می باشد. از نظریه سازمانی جهت درک بهتر وضعیت سازمانی و اقتصاد سیاسی حسابداری به منظور شناخت قدرت دولت، استفاده می نماییم. قوانین و فعالیت های حسابداری جهت نشان دادن مشروعیت، مقاومت، منطق سازمانی، تغییرات اجباری و توزیع مجدد ثروت و قدرت در جامعه، استفاده می شوند. ... ادامه چکیده مقاله ...مقاله بیس انگلیسی حسابداری و مالی (قیمت : رایگان)
مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه (قیمت : 29,900 تومان)

خلاصه مقاله

مقاله بیس انگلیسی حسابداری و مالی، 2014، "حسابداری و خوشبختی" از نشریات معتبر، برای استفاده در پایان نامه در سطح کارشناسی ارشد و دکتری و تحقیقات پژوهشی و مطالعات حسابداری و مالی: این مقاله ازاین منظر آغازمی شود که رسیدن به خوشبختی هدف اولیه تلاشهای انسان است. یکی از عناصر تعیین کننده تلاش انسان، کسب و کار است و هدف اولیه از کسب‎و‎کار نیزکمک به خوشبختی است، وکسب منفعت وسیله‎ای برای نیل به این مقصود. ما از این ایده محوری بعنوان رابطی میان کسب‎و‎کار جهت رسیدن به خوشبختی استفاده می کنیم تا به نقد قابلیت حسابداری در یاری رسانی به ما در نیل به اهداف بزرگ بپردازیم که درنهایت به این پرسش محوری منجرمی شود که اگرهدف از کسب وکار بایستی رسیدن به خوشبختی انسان باشد، آیا حسابداری می تواند به این هدف یاری رساند؟ مفهوم خوشبختی را با بررسی و مقایسه میان لذت گرایی و اخلاقیات ارسطو(ایدومونیستیک) آغاز می کنیم، که به مقایسه میان شالوده‎های مفهومی خوشبختی ایدومونستیک و مفهوم بودیستی نیروانا می انجامد. پایه مفهومی لرزانی که حسابداری بر روی آن بنا شده زمانی آشکار می شود که با ماهیت بنیادین واقعیت بگونه‎ای که توسط چهار حقیقت شریف "دارما"، توصیف شده و بیان کننده حقایق محوری فلسفه بودایی است، رودررو ... ادامه چکیده مقاله ...مقاله بیس انگلیسی حسابداری و مالی (قیمت : رایگان)

خلاصه مقاله

مقاله انگلیسی حسابداری تعهدی با ترجمه"آمادگی کارکنان بخش عمومی مالزی در حرکت به سمت حسابداری تعهدی جهت ارتقاء پاسخگویی: مورد مربوط به وزارت آموزش":مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه فارسی سال 2014، با عنوان "آمادگی کارکنان بخش عمومی مالزی در حرکت به سمت حسابداری تعهدی جهت ارتقاء پاسخگویی: مورد مربوط به وزارت آموزش" جهت استفاده و مطالعه پژوهشگران و دانشجویان حسابداری و مالی، و بهره گیری در پایان نامه و پژوهش های حسابداری و مالی:در سال‌های اخیر بحث‌های زیادی در خصوص اتخاذ یکی از سیستم‌های حسابداری از بین حسابداری وجوه نقد و حسابداری تعهدی در حسابداری دولتی بخش عمومی مالزی، در جریان بوده است. طرح این مساله از آن روست که دولت قصد دارد روال حسابداری خود را از بین حسابداری تعهدی و حسابداری وجوه نقد، برگزیند. هدف از این مطالعه تعیین میزان آمادگی کارکنان بخش عمومی مالزی در وزارت آموزش جهت پیاده سازی حسابداری تعهدی ، و همچنین بررسی دغدغه‌های عمده در حرکت به سمت حسابداری تعهدی می‌باشد. یافته‌های حاصل از این مطالعه نشان می‌دهد که کارکنان حسابداری برای پیاده سازی حسابداری تعهدی آمادگی داشته و خواستار حرکت به سمت حسابداری تعهدی هستند.مقاله انگلیسی حسابداری تعهدی با ترجمه "آمادگی کارکنان بخش عمومی مالزی در حرکت به سمت حسابداری تعهدی جهت ... ادامه چکیده مقاله ...مقاله بیس انگلیسی حسابداری و مالی (قیمت : رایگان)
مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه (قیمت : 29,900 تومان)

خلاصه مقاله

مقاله انگلیسی 2013، "خلاصه ای از مطالعات 10 ساله گذشته ی PCAOB و آموخته های ما در این مدت"، به منظور استفاده در مطالعات حسابداری و حسابرسی و مالی و رهنمودی برای مطالعات آینده می باشد: هیئت نظارت بر حسابداری شرکتهای عام (PCAOB) به مدت ده سال است که به عنوان شرکتی مستقل بر کیفیت حسابرسی های شرکت های عمومی نظارت میکند. انتشار بیش از 70 درصد مطالعات هیئت نظارت بر حسابداری شرکتهای عام تنها در سالهای پس از 2010 دال بر افزایش میزان مقالات مرتبط با هیئت نظارت بر حسابداری شرکتهای عام در سالهای اخیر می‌باشد. این پژوهش ادبیات موجود در چهار وظیفه اصلی هیئت نظارت بر حسابداری شرکتهای عام را که شامل: ثبت نام، استاندارد گذاری، بازرسی، و اجرا می‌باشد، بررسی میکند. ما به طور خاص روند ثبت نام در هیئت نظارت بر حسابداری شرکتهای عام را آزمایش و اثرات الزامات موجود برای ثبت نام در هیئت نظارت بر حسابداری شرکتهای عام را بر بازار حسابرسی ارزیابی میکنیم؛ و همچنین در رابطه با تاثیرات 16 استاندارد حسابرسی بر روی منافع و هزینه های نسبی (به عنوان مثال، تغییر در رفتار حسابرس، بهبود کیفیت حسابرسی، برداشت حسابرس) در 10 سال گذشته بحث میکنیم. ما علاوه بر این، موارد یافته شده ... ادامه چکیده مقاله ...مقاله بیس انگلیسی حسابداری و مالی (قیمت : رایگان)

خلاصه مقاله

مقاله بیس انگلیسی حسابداری و مالی، "مروری بر نمونه گیری براساس انتخاب، میزان مطابقت و دیگر مطالعات طبقه بندی شده مرتبط با نمونه گیری در تحقیقات حسابرسی" از نشریات و ژورنالهای معتبر خارجی و مورد تایید وزارت علوم، برای انتخاب موضوع پایان نامه در سطح کارشناسی ارشد و دکتری و تحقیقات پژوهشی و مطالعات حسابداری و مالی: استفاده از نمونه گیری براساس انتخاب، میزان مطابقت و دیگر طرح های نمونه گیری طبقه بندی شده در تحقیقات حسابرسی بسیار رایج میباشد. گرچه در این مطالعات بایستی در اصل روش آنالیز داده ها نوعی روش غیر شانسی در نحوه انتخاب نوع نمونه گیری در این طرح ها باشد ولی بطور کامل و جامعی این امر مورد قبول همگان نیست. نمونه گیری براساس انتخاب، میزان مطابقت و دیگر نمونه گیری های طبقه بندی شده نمونه ای از روش های غیر شانسی نمونه گیری میباشند که بایستی با استفاده از تکنیک های تجزیه و تحلیل مشروط آنالیز شوند. ما در این مقاله مروری میکنیم بر پنج نوع جریان تحقیق متفاوت در حوزه حسابرسی. انواع این جریان ها شامل کار بر روی عوامل موثر بر دادخواهی حسابرسی، هزینه حسابرسی، تهیه گزارش از سوی حسابرس شرکت های درمانده از نظر مالی، کیفیت حسابرسی و تعویض حسابرس ... ادامه چکیده مقاله ...مقاله بیس انگلیسی حسابداری و مالی (قیمت : رایگان)

خلاصه مقاله

مقاله بیس انگلیسی حسابداری و مالی 2013، "نحوه مدیریت افشاگری مالی در بخش های غیرانتفاعی: تعریف چهارچوبی برای پژوهش های گذشته و آینده" از نشریات و ژورنالهای معتبر خارجی و مورد تایید وزارت علوم، برای انتخاب موضوع پایان نامه در سطح کارشناسی ارشد و دکتری و تحقیقات پژوهشی و مطالعات حسابداری و مالی: در این مقاله نگاهی اجمالی و تلفیقی نسبت به پژوهش های گذشته با موضوع مرتبط با نحوه مدیریت افشاگری مالی توسط سازمان های غیردولتی، غیرانتفاعی می اندازیم و مسیرهایی برای مطالعات آینده پیشنهاد میکنیم. هدف اصلی این مقاله ارائه خلاصه ای از مشاهدات بعمل آمده از مدیریت افشاگری مالی در راستای کمک به بازرسان و دیگر سرمایه گذاران برای درک بهتر چرایی، چگونگی و اینکه تا چه حد سازمان های غیرانتفایی به این رفتار ادامه میدهند. این مقاله ابتدا با تعریف مدیریت افشاگری در سازمان های غیرانتفایی و همچنین بیان دلایل و انگیزه های موجود برای به وقوع پیوستن چنین عملی آغاز میشود. سپس نوبت به بررسی محیط گزارشی مالی در بخش غیرانتفاعی غیردولتی همانند: اهداف، شیوه های رایج، و نیازهای اطلاعاتی کاربران گزارش های مالی در بخش غیر انتفایی؛ میرسد. این مقاله خلاصه ای از انگیزه ها، روش ها و عواقب مدیریت افشاگری را آشکار میسازد. با ... ادامه چکیده مقاله ...مقاله بیس انگلیسی حسابداری و مالی (قیمت : رایگان)

خلاصه مقاله

مقاله انگلیسی حسابداری و مالی 2013، "گسترش کار حسابرسی از لحاظ جغرافیایی و بررسی مسائل قابل توجه نظری و مسیرهای آینده"، برای استفاده در مبانی نظری و مطالعات و پژوهش های حسابداری و مالی و موضوع پایان نامه و پژوهش های حسابداری: این مقاله مطالعات موجود در ارتباط با توزیع جغرافیایی کار را در هم می آمیزد و پرسش هایی همانند چگونگی تاثیر توزیع جغرافیایی بر هماهنگی و ارتباطات، تبادل دانش، طراحی کار، و جامعه شناسی را مورد توجه قرار میدهد. امروزه برنامه ریزی ها برای گسترش جغرافیای حسابرسی مانند حسابرسی گروهی، و توزیع چنین روش های حسابرسی به شکل قابل توجهی در حال رایج شدن در کار حسابرسی می‌باشند. اگرچه دانش تجربی اندکی در رابطه با تاثیر کار کردن در شهرها، کشورها و قاره های مختلف بر روی حسابرس ها، پروسه حسابرسی، و یا کیفیت حسابرسی در دست است. برای این منظور، این مقاله در پی تحریک محققان پژوهش مفاهیم برنامه ریزی های گسترش جغرافیایی کار در حسابرسی می‌باشد که بوسیله ی مرور و بررسی مطالعات موجود از دیدگاه مدیریت و رشته های روانشناسی اجتماعی و توسعه هجده پرسش تحقیقاتی برای مورد توجه قرارگرفتن در مقالات حسابرسی آینده انجام می‌شود. این پژوهش تفاوت عمیق بین فعالیت های حسابرسی توزیع یافته ... ادامه چکیده مقاله ...مقاله بیس انگلیسی حسابداری و مالی (قیمت : رایگان)

خلاصه مقاله

مبانی نظری و ادبیات پژوهشی مرتبط با عمق مالی به زبان انگلیسی در این بخش قابل دانلود است از آنجایی که مبانی نظری جدید و البته کامل مورد نیاز هر پزوهشی است و اطلاع از ادبیات مرتبط با یک موضوع می تواند پژوهشگر را در مسیر درست پژوهش قرار دهید ، در این پست، مبانی نظری مرتبط با عمق مالی که توسط دانشگاه بین المللی فلوریدا کار شده ، ارائه شده است، با توجه به اینکه تعداد صفحات مبانی نظری ارائه شده 177 صفحه می باشد، دانشجویان می توانند براساس سرفصل مورد نیاز خود (که بعد از دانلود فایل اصلی قابل مشاهده است) درخواست سفارش ترجمه را انجام دهند. موضوع عمق مالی یکی از موضوعات جدید در بین مطالعات پژوهشی حسابداری و مالی در ایران است که ادبیات بسیار ضعیفی در این خصوص در بین منابع موجود وجود دارد، از این رو در این سایت که به صورت تخصصی در مورد موضوعات پژوهشی حسابداری فعال است سعی شده است خلا های موجود در زمینه پژوهشی حسابداری و مالی مورد توجه قرار داده شود. ... ادامه چکیده مقاله ...مبانی و پیشینه انگلیسی (قیمت : رایگان)

خلاصه مقاله

مقاله انگلیسی حسابداری و مالی 2013 "تلفیق ادبیات مطالعات تجربی در پیش بینی سود از سوی مدیریت" به منظور استفاده در بخش ادبیات و مبانی نظری پایان نامه و رهنمودی برای مطالعات و پژوهش های حسابداری و مالی آتی می باشد: مدتهاست که پژوهشگران علاقمند به درک چرایی و چگونگی ارائه پیش بینی های درآمدی از سوی مدیران شرکتها و همچنین تاثیرات اینگونه پیش بینی ها بر رفتار سهامداران (چه سرمایه گذاران و چه مدیران) هستند. در برخی از مطالعات اخیر از روش تجربی برای رسیدگی به این مسائل استفاده شده است. هدف از این مقاله آنالیز کردن و تلفیق ادبیات مطالعات تجربی در پیش بینی سود مدیریت می باشد. من با استفاده از ادبیات، پروسه تلفیق را به گونه ای سازماندهی کردم تا آشکار شود که (الف) چرا و چگونه مدیریت اقدام به ارائه پیش بینی می کند؟ (ب) واکنش سرمایه گذاران به چنین پیش بینی چیست؟ (پ) تاثیر پیش بینی بر رفتار مدیریتی چگونه می باشد؟ در ضمن، من در ارتباط با پیش بینی (طبیعت و زمان بندی پیش بینی) اطلاعاتی کاملا رسمی و سازمانی ارائه می کنم به طوری که چند مسیر برای پژوهش های آینده ارائه خواهم کرد. این مطالعه تلفیقی، آشکار می کند که ... ادامه چکیده مقاله ...مقاله بیس انگلیسی حسابداری و مالی (قیمت : رایگان)