مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

نرم افزار حسابداری تحت اندروید

نرم افزار حسابداری تحت اندروید

نرم افزار حسابداری تحت اندروید


چکیده:

نرم افزار حسابداری تحت اندروید:

نرم افزار حسابداری تحت اندروید را می توان زیر مجموعه نرم افزارهای حسابداری تحت وب قرار داد. پیاده سازی و طراحی نرم افزار حسابداری در پلتفرم اندروید و یا سایر پلتفرم ها، در زمانی که امکان به روز رسانی اطلاعات حسابداری شرکت، مفهومی نخواهد داشت. البته نرم افزارهای حسابداری شخصی که فقط در سطح دخل و خرج های فردی، اطلاعات را ثبت و نگه داری میکند، و امکانات محدودی دارند می توانند از این امر مستثنی شوند و نیاز به آنلاین بودنشان نباشد و کاربر برای ثبت لحظه ای اطلاعات مرتبط با هزینه و درآمدی خود از این نوع نرم افزارها بهره می برد.

نرم افزار حسابداری تحت اندروید، در کنار آنلاین بودنش محاسن بسیاری را برای بسیاری از کاربران و کارفرمایان و مدیران مالی شرکتها دارد، با فرض اینکه شرکت نرم افزار حسابداری تحت وب استفاده می کند، نصب نرم افزار حسابداری تحت اندروید که قابلیت به روز رسانی اطلاعات را دارد می تواند کارفرما را از اطاعات مالی شرکت در هر لحظه و در هر مکانی ولو کیلومترها دورتر آگاه سازد، در اصل پیشرفت های اخیر در زمینه آنلاین سازی و ارائه نسخه های تحت وب و تحت اندروید نرم افزارهای حسابداری با هدف افزایش سرعت دسترسی به اطلاعات مورد نیاز مدیران و صاحبان کسب و کارها می باشد. و در درجه بعدی کاهش هزینه های بالای نرم افزارهای حسابداری صورت گرفته است.

نرم افزار حسابداری تحت اندروید و یا تحت سایر پلتفرم ها که می تواند در گوشی های همراه اجرا شود، یکی از آرزوهای استفاده کننده گان نرم افزارهای حسابداری را برآورده شاخته شده است، در نرم افزارهای رومیزی که قابلیت آنلاین بودن را نداشتند، مدیر باید در ساعات کاری (معمولا مدیران و صاحبان کسب و کارها به دلیل برنامه های کاری متعدد همه روزه در شرکت و در کنار سیستم های مالی زمانی که دور از محیط کار هستند) در شرکت حضور پیدا میکرد تا از آخرین تحولات مالی شرکت و میزان بدهی ها و دریافتنی های باخبر شود و یا نیاز به چندین نامه و فکس برای آخرین گزارشات شرکت داشتند. اما نرم افزارهای حسابداری تحت وب این مشکل را برطرف ساخته و مدیر در لحظه می تواند از اخرین رویدادهای مالی شرکت باخبر شود و وجود نسخه‌ای از نرم افزار حسابداری تحت اندروید، امکان مرور حسابها و گزارشات را در گوشی نیز فراهم می کند.


حمایت از ما