مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

آموزش رایگان نرم افزار حسابداری

آموزش رایگان نرم افزار حسابداری

آموزش رایگان نرم افزار حسابداری


چکیده:

آموزش رایگان نرم افزار حسابداری !!!....

وقتی با اطلاعیه های پر زرق و برق آموزش نرم افزارهای حسابداری، در در و دیوار شهر و یا در صفحات اینترنت روبرو می شوید، عجله نکنید، هر آموزشی برای شما مناسب نیست و شاید اینگونه هم بشود گفت هر نرم افزاری نیاز به آموزش ندارد. از نرم افزارهای مهمی چون همکاران سیستم و رایورز گرفته تا نرم افزارهای بسیار پیش افتاده ای چون رافع و یا هلو، که به نسبت امکانات محدودتری دارند و هزینه صد البته پایین تر. همه این نرم افزارها در بازار رقابت امروز خود را بهترین می نامند. اما واقعا در بازار چه خبر است ، شاید بهترین گزینه این باشد که به جای صرف هزینه های زیاد از "آموزشهای رایگان نرم افزار حسابداری" که در سطح اینترنت به وفور یافت می شود استفاده کنیم تا حداقل تنها چیی که از دستمان می روود زمان باشد و از جیب هزینه ای نکنیم!!!!

آموزش رایگان نرم افزار حسابداری - یک تجربه شخصی و نهایتا یک توصیه شخصی:

بسیاری از شرکتها در حد و اندازه ای نیستند که نرم افزارهای بسیار گران قیمت چون همکاران سیستم و یا سایر نرم افزارهای موجود در بازار را در مجموعه خود به کار گیرند، بنده با توجه به تجربه شخصی می تونم بگویم شاید در خوش بینانه ترین حالت 2 درصد از شرکتها به سمت چنین نرم افزارهای گران قیمتی می روند، لذا اگر ناگهان یکی از این آگهی های بسیار شیک و با وعده های بسیار شیک تر مواجه شدید که مطمئنا با قیمت های بسیار گزافی نیز همراه هستند، سریع تصمیم نگیرید و پول خود را هدر ندهید. مگر اینکه قول صد درصد اشتغال در شرکتی را گرفته اید و یکی از شرایطش بلد بودن نرم افزار حسابداری هست، در این صورت شاید، صرف چنین هزینه هایی مقرون به صرفه باشد و پیشرفت سریع شما را در شرکت باعث شود. شاید  و یا اگر موقعیتی برای آموزش رایگان نرم افزار حسابداری مشابه را یافتید، از این فرصت استفاده نمایید

آموزش رایگان نرم افزار حسابداری چه باید کرد:

اما حال چه باید کرد؟ نرم افزار حسابداری یکی از پایه های اصلی بخش حسابداری هر شرکتی می باشد، و عدم آشنایی با آن نیز گاهی اوقات یک امتیاز منفی بزرگی به حساب می آید. تجربه فعالیت من در چندین شرکت کوچک و بزرگ و کار با نرم افزارهای متفاوتی چون، نرم افزار هلو، نرم افزار شایگان سیستم، نرم افزار همکاران سیستم، نرم افزار فراگستر، نرم افزار رافع، نرم افزار شماران سیستم و ... در نهایت مرا به این نتیجه رساند که نرم افزارهای حسابداری دارای یک ساختار بسیار شبیه به هم می باشند و کار با یک نرم افزار حسابداری و آشنایی و تسلط به یکی از این نرم افزارها، باعث می شود که سایر نرم افزارهای حسابداری را با یک یا دو روز بررسی یاد گرفته و استفاده کنید، نیازی نیست که برای هر نرم افزار حسابداری سریع در اینترنت عبارت "آموزش رایگان نرم افزار حسابداری" را جستجو کنید و یا به آموزشگاه های مربوطه سر بزنید و هزینه های گزافی پرداخت کنید، بازار نرم افزار حسابداری روز به روز رقابتی شده و بر تعداد آنها افزوده می شود و امکان یادگیری همه آنها برای یک حسابدار ممکن نیست، هر چند که همه این نرم افزارهای حسابداری و مالی، از یک ساختار مشابه به هم استفاده می کنند، در همه نرم افزارها باید به دنبال سندهای حسابداری بگردید، و اینکه چگونه باید سند ایجاد کنید و ذخیره کنید، باید به دنبال سیستم کدینگ بگردید و تا حسابهای مورد نیاز را تعریف کنید و در نهایت باید بگم:

هر کسی با روال حسابداری آشنا باشد، می تواند هر نرم افزار حسابداری را به کار گیرد و نیازی به آموزش و هزینه هنگفت برای آن نیست، هر چند برای افزایش اعتماد به نفس و تقویت روزمه کاری خود می توانید یکی از نرم افزارهای حسابداری را که چندان هم گران قیمت نیستند را انتخاب کرده و اقدام به یادگیری آن نمایید.


حمایت از ما