مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

راهنمای ثبت سفارش و استفاده از خدمات

راهنمای ثبت سفارش و استفاده از خدمات

راهنمای ثبت سفارش و استفاده از خدمات


چکیده:

راهنمای ثبت سفارش و استفاده از خدمات پژوهشی در موسسه پژوهشی حسابداری آمارکده:

برای ثبت سفارش ترجمه تخصصی حسابداری مقاله، مشاوره و انجام پایان نامه، مشاوره و انجام مقاله، تهیه پیش پروپزال و پروپزال، خدمات تحلیل آماری، اصلاح پایان نامه، جمع آوری داده های پایان نامه و ... از راهنمای زیر استفاده نمایید:

راهنمای ثبت سفارش:

چنانچه کاربری با مطالعه مقالات موجود در سایت تصمیم به سفارش ترجمه مقاله مورد نظر، یا مشاوره و تنظیم پایان نامه ، یا تنظیم پروپزال و یا سایر خدمات موسسه پژوهش آمارکده نماید، به طرق زیر باید اقدام نماید:

1-  از بخش انتهای چکیده همان مقاله مورد نظر، در قسمت ثبت سفارش گزینه‌های مرتبط با درخواست خود را تیک زده و ثبت سفارش نماید. عکس زیر بخش ثبت سفارشات، در انتهای چکیده مقاله را نشان می دهد، گزینه های مختلفی که کاربر می تواند درارتباط با مقاله موجود در همان صفحه ثبت نماید نشان داده شد است.

راهنمای ثبت سفارش و استفاده از خدمات

با تیک زدن هر یک از آیتم های نمایش داده شده در عکس فوق و ارائه توضیحات لازم در کادر مربوطه و ثبت آن، سفارشات به دست مسئول مربوطه رسیده و مورد بررسی قرار می گیرد.

2- چنانچه کاربری، مقاله ای غیر از مقالات موجود در سایت در اختیار داشته باشد که خود شخصا از سایتهای مشابه تهیه کرده است، و تمایل به ترجمه و یا انجام پایان نامه یا پروپزال و سایر خدمات موسسه آمارکده را داشته باشد، می تواند از بخش ثبت سفارشات که از منوی بالای سایت در دسترس می باشد، اقدام نماید و موضوع و درخواست را ثبت کرده، و مقاله خد را آپلود نماید تا توسط مدیر مربوطه بررسی و نتیجه اعلام شود. به عبارت دیگر اگر مقاله ای در این سایت انتخاب شده است، باید از قسمت ثبت سفارش همان صفحه مختص مقاله استفاده شود و اگر مقاله از خارج از این سایت مد نظر کاربر می باشد بایستی از قسمت ثبت سفارش موجود در بخش ثبت سفارش در منوی بالای سایت، استفاده نماید و توضیحات و عنوان مقاله و شماره تلفن را در بخش توضیحات لازم درج و ثبت نماید. تا سفارش درخواستی به دست همکاران مربوطه رسیده و اقدامات لازم انجام گیرد. به عنوان مثال اگر مقاله از خارج سایت را انتخاب کرده اید و قصد ترجمه و تهیه پروپزال و پایان نامه آن را دارید، می توانید از از بخش ثبت سفارش در منوی بالای سایت، گزینه های مورد نظر را علامت زده و توضیحات لازم را نوشته و ثبت نمایید. عکس زیر می تواند گویای منظور ما باشد:

 

چنانچه خدمات بیشتری مرتبط با مقاله را نیاز داشته باشد می تواند گزینه های بیشتری را تیک زده و یکجا ثبت نمایید تا توسط مدیران بخش های مربوطه بررسی و نتیجه اعلام شود. که برای مطلع شدن از نتیجه ثبت سفارش خود می توانید بعد از دریافت پیامکی از سمت سایت به بخش پنل کاربری مراجعه نموده و در قسمت سفارشات، وضعیت درخواستهای خود را مشاهده نمایید.

در صورت راضی بودن از هزینه انجام سفارش و زمان تحویل آن می توانید پیش پرداخت تعیین شده را واریز تا سفارش شده به وضعیت در حال انجام تغییر پیدا کند، و بعد از تکمیل سفارش و پرداخت آخرین فاکتور ایجاد شده، می توانید از بخش سفارش انجام یافته فایل مورد نظر را دانلود نمایید.در این یخش، می‌توانید سفارش مورد نظر خود را ثبت نمایید، سفارش شما توسط همکاران در آمارکده بررسی و در اسرع وقت تعیین هزینه خواهند شد و زمان تحویل پروژه نیز برآورد خواهد شد. تمام این برآوردها در قسمت پنل کاربری که بعد از ثبت نام و ورود به سایت در منوی بالای سایت قابل مشاهده خواهد بود، قابل پیگیری است.

لطفا موارد درخواستی را تیک زده و سفارش خود را ثبت نمایید.

حمایت از ما