مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

چگونه داشبورد می تواند موجب هموار شدن کار نرم افزار حسابداری تحت وب و آنلاین شما شود

چگونه داشبورد می تواند موجب هموار شدن کار نرم افزار حسابداری تحت وب و آنلاین شما شود

چگونه داشبورد می تواند موجب هموار شدن کار نرم افزار حسابداری تحت وب و آنلاین شما شود


چکیده:

چگونه داشبورد می تواند موجب هموار شدن کار نرم افزار حسابداری تحت وب و آنلاین شما شود

مدیریت امور مالی می تواند کار کم جاذبه‌ای باشد، با وجود این مهمترین و زمان‌برترین بخش مدیریت تجاری برای کسب و کارهای کوچک و متوسط است. آیا عالی نمی بود اگر ابزاری داشتید که می توانست تراکنش‌‌های مالی‌اتان را سر وسامان داده و آن‌ها را سازماندهی نماید؟ چه می شد اگر مجبور نبودید برای بدست آوردن تصویر مالی روشن و کامل برای کسب و کارتان به بیش از یک منبع سر نمی زدید؟ یک سیستم نرم افزار حسابداری آنلاین در بازار است که همه موارد فوق و خیلی بیش از آن را نوید می دهد. 60mo یک ارائه‌دهنده تجاری آنلاین است که با عرضه سیستم حسابداری آنلاین به شما کمک می کند تا مخارج کسب و کارتان را تحت کنترل و نظارت قرار دهید و همزمان با آن ویژگی‌هایی ارائه می دهد که به پیش بینی و ردیابی بودجه کمک می کند.

آن روزهایی که کسب و کارها از اکسل برای مدیریت تصویر مالی‌اشان استفاده می کردند در حال پیوستن به تاریخ است. کسب و کارهای کوچک و متوسط به سرعت به سمت دنیای آنلاین "نرم افزار به عنوان خدمات" (SaaS) و سیستم حسابداری آنلاین در حرکت هستند تا امور مالی‌اشان را ساده‌سازی نمایند. محصولاتی نظیر آنچه که توسط  60mo عرضه می‌شود، ابزاری در اختیار کسب و کارها قرار می دهند که توسط کسب و کارهای بزرگتر برای ارتقاء و مدیریت بهره‌وری از طریق مدیرت دقیق امور مالی استفاده می شود.

سیستم حسابداری آنلاین به شما کمک خواهد کرد تا با بودجه‌ای که دارید در مسیر رقابت بمانید

امکانات سیستم حسابداری آنلاین نظیر ردیابی بودجه به شما کمک می کند تا مسیر حرکت طراحی و کسب و کارتان را به سرعت به سمت موفقیت هدایت کنید. این قابلیت شما را قادر می سازد تا بودجه تجاری شخصی‌سازی‌شده تعریف کنید و سپس مخارجتان را مستقیما از طریق مقایسه  با آن بودجه مورد رصد قرار دهید. تصاویر گرافیکی رنگی و آسان در نرم افزار حسابداری آنلاین موجب ساده‌تر شدن پیش از پیش بودجه بندی می‌شود چون مشاهده محل دقیق قرارگیری‌اتان و جایی که قصد حرکت دارید به این معنی است که وفادار ماندن به بودجه‌بندی‌اتان آسانتر خواهد بود.     

پایش پروژه‌های کسب و کار خود با سیستم حسابداری آنلاین

یکی دیگر از امکانات انتخابی نرم افزار حسابداری آنلاین این است که بتوانید تمام داده‌های بانکداری خود را مستقیما با ماتریس پروژه انتقال دهید و بدین ترتیب شناخت به‌روز و کامل‌تری از پروژه بدست آورید. با یک کلیک خواهید توانست درآمد و هزینه‌های ماهیانه‌اتان را مشاهده کنید. شما همچنین می توانید فورا میزان وجه نقد موجودتان را بدانید. این سرویس با سیستم‌های حسابداری آنلاین موجود شما  (برای مثال Quickbooks) ارتباط برقرار می کند؛ و چون می تواند با تعداد زیادی بانک و بسیاری دیگر از نهادها یکپارچه شود، داده‌هایتان می تواند از طریق سیستم حسابداری آنلاین به سادگی قابل دسترسی شود ،و در هر زمان، تمام ساعات ملال آور ورود داده به سبک گذشته را ازمیان بردارد.

دانستن نقطه دقیق "سر به سر " در سیستم حسابداری آنلاین‌

تعیین بودجه و مدیریت پروژه تنها چند مورد از کارهایی است که در کسب و کار شما نیاز است که بصورت هوشمندانه انجام گیرد تا بتوان به موفقیت دست یافت. این کارها مستلزم نظارت و انظباط مالی شماست. انضباط و نظارت زمانی ساده‌تر خواهد شد که بتوانید نقطه سر به سر را دقیقا بینید. پیش‌بینی یکی از وظایف سسیستم حسابداری آنلاین است که به شما کمک خواهد کرد تا بدانید در کجا به نقطه سر به سر خواهید رسید. این قابلیت شناخت بیشتری در خصوص هزینه‌های شما ارائه خواهد داد و بر پایه آن خواهد گفت که سودآوری شما در کجا اتفاق می افتد. چون خیلی کم اتفاق می افتد که در زندگی همه چیز دقیقا همانند نقشه پیش برود، یک آپشن دیگری هم در نرم افزار وجود دارد که با آن می توانید سناریوهای دیگری ایجاد کنید و وضعیت‌های مالی دیگر احتمالی و نتایج نهایی آن را بسنجید.

سیستم حسابداری آنلاین به شما احساس امنیت خواهد داد

دور شدن از مدل مکان محوری مدیریت و برنامه ریزی کسب و کار و رفتن به سمت سیستم‌های حسابداری آنلاین مبتنی بر کلاود می تواند کمی احساس نا امنی در شما ایجاد کند. اینکه تکالیف مالی‌اتان را برای متمرکزسازی، سازماندهی و یکپارچه‌سازی به جای دیگر بسپارید به این معنی است که میزان زمان ملال آور صرف‌شده برای کسب و کار کمتر شده و زمان بیشتری برای تحقق و اهداف کسب و کارتان بگذارید.


حمایت از ما