مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

فکر نمی‌کنید به نرم افزار حسابداری تحت وب (ابری) نیاز داشته باشید؟ اگر بدنبال مقرون به صرفه‌ بودن هستید، پس نیاز دارید!

فکر نمی‌کنید به نرم افزار حسابداری تحت وب (ابری) نیاز داشته باشید؟ اگر بدنبال مقرون به صرفه‌ بودن هستید، پس نیاز دارید!

فکر نمی‌کنید به نرم افزار حسابداری تحت وب (ابری) نیاز داشته باشید؟ اگر بدنبال مقرون به صرفه‌ بودن هستید، پس نیاز دارید!


چکیده:

فکر نمی‌کنید به نرم افزار حسابداری تحت وب (ابری) نیاز داشته باشید؟ اگر بدنبال مقرون به صرفه‌ بودن هستید، پس نیاز دارید!

کسب و کار بایستی به صورت هوشمند اداره شود تا بتواند در بازار رقابت پیش بیفتد. اگر متوجه‌ شده‌اید که سایر کسب و کارها به سمت نرم افزارهای مبتنی بر وب حرکت می کنند، این روند احتمالا رو به افول نخواهد گذاشت چون یک حرکت هوشمند است. بنابراین اگر به نقطه‌ای رسیده‌اید که کسب و کارتان در آن نقطه برای ارتقاء بخش سرویس‌های مالی آمادگی نشان می‌دهد، مسلما بایستی نرم افزار حسابداری تحت وب و آنلاین را مدنظر قرار دید.

برای نرم افزار حسابداری تحت وب، ابری بودن را مد نظر دارید

در گذشته زمانی که کسب و کاری به این نقطه می رسید، به فکر خرید نرم افزار حسابداری تحت وب می افتادید. اتفاقی که می افتاد این بود که احتمالا مدتی بعد مجبور بودید تنها برای اهداف بخش آی تی به کارکنانتان اضافه کنید تا بر نرم افزار حسابداری کسب و کارهای کوچک خاص یک مکان نظارت داشته باشند. با این روش سیستم کسب و کار شما به انحای گوناگون محدود می شد. سیستم های حسابداری و مالی درون سازمانی به معنی اختصاص نفرات و منابع در جایی است که احتمالا در جای دیگر می توانستند سودمندتر باشند. در نرم افزارهای مختص یک مکان مسئولیت‌های نگهداری و به‌روزرسانی همگی به عهده شما خواهد بود.

با اینحال، روز به روز کسب و کارهای بیشتری به سمت ابری بودن حرکت میکنند. آسانی و سودآوری کسب و کارها که حاصل از بکارگیری نرم افزارهای حسابداری مبتنی بر وب می باشد، بطور روز افزونی افزایش می یابد. نرم افزار‌های تجاری خاص‌تر و پیشرفته‌تر می شوند.  پس از بکارگیری نرم افزار حسابداری مبتنی بر وب دیگر مجبور نخواهید بود کار تعمیر و نگهداری سیستم را خودتان به عهده بگیرید بلکه ارائه دهنده سرویس تمام مسئولیت‌های نگهداری و به روز‌رسانی سیستم را انجام خواهد داد.

نرم افزار حسابداری مبتنی بر وب و نگاه به آینده

البته، کسب و کار شما ایستا باقی نخواهد ماند. شما یک سازمان رو به رشد و در حال توسعه هستید. ویژگی‌هایی که از یک نرم افزار در این مرحله از توسعه نیاز دارید ممکن است محدود باشد. نرم افزار حسابداری مبتنی بر وب صرفا امکان خرید آنچه را که نیاز دارید را به شما می دهد. با رشد کسب و کارتان خواهید توانست سایر اپلیکیشن‌های ضروری و مختص یک وظیفه را خریداری کنید. آیا نیازی به کاهش تعداد کاربران یا کارکردهای نرم افزار دارید؟ این کار نیز آسان است. مقیاس‌پذیری دلیل دیگری بر هوشمند بودن و مقرون به صرفه بودن حرکت کسب و کار به سمت نرم افزار حسابداری مبتنی بر وب است.  

سادگی نرم افزار حسابداری مبتنی بر وب

نرم افزار حسابداری مبتنی بر وب در مقایسه با راه‌حل‌های نرم افزاری پیشن بسیار مقرون به صرفه‌تر است، اما آسان‌تر نیز می باشد. در جهانی که کسب و کار‌ بطور روزافزونی در خارج  از دیوارهای دفترتان انجام می گیرد، داشتن نرم افزاری که از این مدل پشتیبانی کند معنادار به نظر می رسد. شما و کارکنان شما به آسانی میتوانند از هر جایی که اینترنت موجود باشد به اطلاعات مورد نیاز دسترسی یابند. این بدان معنی است که شما در حین حرکت در جاده می توانید با مشتریان و فروشندگان جلسه داشته باشید. آزادی کار از خانه نیز جزو این مورد است.

خرید اپلیکیشنهای خارج از سایت بجای داخل سایت از یک ارائه دهنده سرویس‌های اختصاصی مسیری است که کسب و کار به آن سمت حرکت می کند. استفاده از نرم افزار حسابداری مبتنی بر وب تنها یکی از راه‌هایی است که کسب و کار شما می تواند از آن طریق در مسیر رقابت تکنولوژیکی باقی بماند. اینترنت قادر است چیزی بیش از ارتباطات شبکه ارائه دهد. استفاده از سرویس‌ها و نرم افزار حسابداری در زمان و پول شما صرفه‌جویی کرده و شما را به‌روز نگه می دارد چون می توانید از هر مکانی به اطلاعاتتان دسترسی یابید.


حمایت از ما