مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

نرم افزار حسابداری به زبانی کاملا جدید در آمده است

نرم افزار حسابداری به زبانی کاملا جدید در آمده است

نرم افزار حسابداری به زبانی کاملا جدید در آمده است


چکیده:

زبان جدید در نرم افزارهای حسابداری

بعید نسیت که شرکت شما همین الان هم مجهز به یک نرم افزار حسابداری باشد که احتمال تنها به زبان انگلیسی مجهز است. اکنون تصور کنید که شرکت شما قصد داشته باشد افق‌های خود را گسترش داده و دفتر دیگری در آنسوی مرزها تاسیس کند. برای سازگاری با زبان آن محل چه طرحی برای ترجمه نرم افزار حسابداری به زبان مورد نظر دارید؟ گرچه شاید اکنون درباره پشتیبانی چند زبانگی نگرانی نداشته باشید، اما ضرر نخواهید کرد اگر درباره مزایای آن تحقیق کنید؛ شاید شرکت شما در آینده بخواهد به سایر کشورها نیز گسترش یابد.         

 چرا به ترجمه نیاز است

اگر شرکت شما به کشورهای دیگری گسترش یابد و مردم آنجا قادر به تکلم سلیس زبان انگلیسی نباشند، ماژول‌های مالی و قوانین تجاری در نرم افزار حسابداریاتان بایستی به آن زبان ترجمه شود در غیر اینصورت کار نخواهد کرد. ترجمه نه تنها از آن جهت مهم است که محدودیت تجاری شرکتتان را از میان بر می دارد، بلکه ارتباط شما را با نمایندگان در آنسوی مرز ممکن خواهد ساخت. شما به یک نرم افزار حسابداری نیاز دارید که بتواند با چندین زبان و چندین رژیم حسابداری کار کند. Sage یکی از چند شرکتی است که نرم افزار حسابداری چندزبانه ارائه می دهد.

ارز غیر معمول می تواند موجب ایجاد اختلال در نرم افزار حسابداری شود

با  توجه به اینکه نواحی مختلف دنیا با ارزهای مختلفی کار می‌کنند، قبل از خرید نرم افزار اطمینان حاصل کنید که نرم افزار حسابداری شما می تواند با این ارزهای کار غیرمعمول کار کند. قوانینی که ارزهای مختلف بر آن اساس قرار گرفته اند بایستی در درون نرم افزار حسابداری تعبیه شده باشد و به شما امکان این را فراهم آورد که به‌جای کار بر روی چندین برنامه برای کار با هر یک از ارزها، تمام کارها را تنها تحت یک برنامه انجام دهید. این کار نه تنها منجر به هموار شدن پروسه‌هایتان خواهد شد، بلکه موجب کاهش خطاهایی خواهد شد که هنگام انجام تراکش با سایر کشورها یا ارزها ممکن است بروز کند.

شرکت GTGبرای کار حسابداری خود سمت استفاده از نرم افزار چندزبانه می رود

 شرکت GTG (گروه فناوری Germian) فناوری‌های بذر کشاورزی نظیر پوشش دار کردن بذر‌، آفت کش‌ها، و محافظ‌ها برای مشتریان خدمات کشاورزی در ایرلند، لهستان هلند، اسپانیا و ایالات متحده فراهم می‌آورد، اما خود این شرکت در بریتانیا واقع شده است. زمانی که آنان شروع به انجام داد و ستدهای ارزی کردند، این امر مشکلاتی برای آنان ایجاد کرد. از زمان شروع  کارشان، نرم افزاری برای حسابداری پیدا کردند که می‌توانست با ارزهای چندزبانه کار کند و بدین طریق تمام تراکنش‌های‌اشان در همه حال درست بود. آنان Sage Line 500 را همراه با ماژول‌های فاینانس، توزیع و تولید‌ بعنوان نرم افزار حسابداری منتخب خود استفاده کردند. چون آنان به نرم افزاری نیاز داشتند که از زبان لهستانی پشتیانی کند، بدلیل انعطاف‌پذیریSage Line 500  و توانایی کار آن با برخی زبان غیر معمول، این نرم افزار حسابداری را بکار گرفتند.

اطمینان از اینکه به هر آنچه نیاز دارید در نرم افزار حسابداری‌اتان موجود است

در زمان جستجو برای یافتن نرم افزار کامل حسابداری حتما از توانایی آن برای رفع تمام نیازهایتان اطمینان حاصل کنید. سیستم نرم افزار حسابداری را می‌توان بگونه‌ای پیکربندی کرد که بتوانید زبان‌ها و ارزهای مورد نیازتان را اضافه کنید، اما بهتر است که نرم افزار در زمان خرید این امکانات را بصورت آماده داشته باشد و کمترین کار را برای آماده‌سازی نیاز داشته باشد. به سازگاری با کاربر، انعطاف‌پذیری و ویژگی‌هایی نرم افزار دقت کنید؛ بدین طربق اطمینان حاصل خواهد شد که بهترین تصمیم تجاری را اتخاذ کرده‌اید و مناسب‌ترین نرم افزار را برای شرکتتان پیدا کرده‌اید.


حمایت از ما