مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

چگونه می توانید از نرم افزار حسابداری کسب و کارهای کوچک سود ببرید

چگونه می توانید از نرم افزار حسابداری کسب و کارهای کوچک سود ببرید

چگونه می توانید از نرم افزار حسابداری کسب و کارهای کوچک سود ببرید


چکیده:

چگونه می توانید از نرم افزار حسابداری کسب و کارهای کوچک سود ببرید

اگر شرکت شما نرم افزار حسابداری کسب و کارهای کوچک را پیاده‌سازی نکرده است، می توانید از خودکارسازی پروسه‌های مالی‌اتان سود ببرید. برای شرکت‌هایی که هنوز هم از سیستم‌های حسابداری مبتنی بر کاغذ استفاده می کنند، نرم افزار حسابداری تجاری می تواند موجب افزایش کارآیی، پایین‌تر آمدن هزینه‌های پرسنل، و بهبود نتایج مالی شود. ببینید آیا مزایای زیر می تواند سرمایه‌گذاری شرکتتان را در نرم افزار حسابداری توجیه کند.

نرم افزار حسابداری کسب و کارهای کوچک از مقررات دولتی تبعیت می کند

مقررات دولتی فراگیر است و هر کسب و کاری از  فرامین و الزامات گزارش‌گیری آن تاثیر می پذیرد. بسیاری از مقررات جریمه‌ها و مجازات‌های سنگینی برای عدم رعایت ضوابط اعمال می کنند. نرم افزار حسابداری برای کسب و کارهای کوچک بسیاری از گزارش‌های مالی را تولید کرده و پروسه‌های مقرر توسط مقررات دولتی را مدیریت می کند. بسیاری از راه‌حل‌ها انعطاف‌پذیرند و میتوان بگونه‌ای پیکربندی کرد که  الزامات ایالتی و فدرال رعایت گردد. اتوماسیون و اعتبارسنجی بانک اطلاعاتی، صحت اطلاعات را تضمین کرده و تهیه بموقع و موثر گزارش را امکان‌پذیر می سازد.

با استفاده از حسابداری کسب  وکارهای کوچک، از خطاهای انسانی در امان باشید

حفظ صحت اسناد و سوابق مالی کار حساسی است؛ با اینحال سیستم‌های حسابداری دستی در معرض خطای انسانی قرار دارند. داده‌های مالی بطور دستی وارد ثبت می شوند که شامل تکرار داده‌ها و ایجاد رونوشت از داده‌ها در کل پروسه‌های متعدد تجاری است. هر آیتم ورود داده فرصتی برای ارتکاب اشتباه بوجود می آورد. نرم افزار حسابداری برای کسب و کارهای کوچک بسیاری از این امور را که قبلا توسط کارمند شرکت انجام می‌شد، بطور خودکار درآورده و فرصت اشتباهات بیشمار را از بین می برد. همچنین یکپارچه‌سازی میان ماژول‌های نرم‌افزاری موجب حذف ورود داده‌های زائد می شود. هر زمان که داده‌ها میان ماژول‌ها به اشتراک گذاشته شود، فرصت بروز خطای انسانی از بین می رود.

حسابداری کسب و کارهای کوچک به بهره‌وری‌ بیشتر کمک می کند

اتوماسیون و از میان برداشتن تکالیف زائد زمان بیشتری برای انجام سایر تکالیف فرام می‌آورد، بنابراین نرم افزار حسابداری تجاری امکان بهره‌وری بیشتر نیروی کار را در امور درآمد آفرین فراهم می آورد. زمانیکه کارکنان نیازمند انجام تکالیف حسابداری باشند، نرم افزار حسابداری تجاری کوچک اطلاعات و گردش‌کار را بشیوه‌ای موثر و منطقی سازماندهی می‌کند؛ کارکنان بدنبال فایل‌ها و اسنادها نخواهند گشت یا به اشتراک‌گذاری آن‌ها با سایرین جهت هماهنگی امور نیازی نخواهد بود. امور و تکالیف ساده و تکراری بطور خودکار درخواهد آمد و تیم مالی شما برای اتخاذ تصمیمات بهتر بر تحلیل اطلاعات معطوف خواهد شد.

با استفاده از حسابداری برای کسب و کارهای کوچک مشاهده‌پذیری را وارد پروسه‌های تجاری کنید

نرم افزار حسابداری برای کسب و کارهای کوچک به شما این توانایی را می دهد که تمام جزئیات وضعیت مالی شرکتتان را از یک چشم‌انداز سازمان‌یافته و منطقی مشاهده کنید و موجب آزاد شدن ارزش در کل شرکت می شود. از داده‌های مالی درست میتوان برای شناسایی هزینه‌های مازاد، فعالیت‌هایی که منابع کمی برای انجام آن‌ها در نظر گرفته شده، تاخیر تولید، و بهینگی‌های حمل و نقل استفاده کرد. مدیریت ارشد نیز که به نرم افزار حسابداری تجاری با داده‌های مالی بی‌درنگ مجهز شده است، می تواند تصمیمات آگاهانه اتخاذ کرده، تغییرات بازار را پیش‌بینی نموده و حرکت استراتژیک را صورت‌بندی نماید.

شرکت‌های بزرگ از نرم افزار حسابداری تجاری برای بهبود رضایت مشتری استفاده می کنند تا اولویت خرید مشتریان، زمان خرید و پیگیری سفارشات فروش تا زمان رسیدن به مقصد استفاده می کنند. کسب و کارهای کوچک امروزه می توانند تبلیغات بازاریابی و تولید را به لطف مشاهده‌پذیری فراهم شده توسط برنامه حسابداری تجاری کوچک استوار برنامه‌ریزی کنند.

بطور موثر با مشتریانتان ارتباط برقرار کنید

به همین نحو، نرم افزار حسابداری برای کسب و کارهای کوچک میتواند با بهبود ارتباط‌‌تان با مشتری منجر به افزایش رضایت مشتریان شود. مطالعات نشان داده است که خدمات به مشتریان دلیل شماره 1 ترک مشتریان است و هیچ چیزی آزاردهنده‌تر از پاسخ ضعیف دربرابر درخواست مشتریان برای‌ خدمات نیست. نرم افزار حسابداری برای کسب و کارهای کوچک تمام اطلاعات مورد نیاز برای پاسخ‌دهی سریع و درست به درخواست‌های مشتریان را در اختیار نمایندگان بخش پشتیبانی از مشتری قرار می دهد. بدین ترتیب مشکلات مشتریان با سرعت بیشتر و با کم‌ترین سوء تفاهم حل و فصل می شود.

مزایای بسیار دیگر خصوصا صرفه‌جویی در هزینه‌های مربوط به نیروی انسانی وجود دارد که با استفاده موثر از بهترین نرم افزار حسابداری از طریق اتوماسیون قابل دستیابی است. راه‌حل‌های حسابداری جدید SaaS مبتنی بر وب موجب آسان‌ شدن کار تصمیم‌گیری استفاده از  نرم افزار حسابداری کسب و کارهای کوچک می شود- کافی است که اشتراک استفاده از دوره آزمایشی را درخواست کنید و نحوه کار آن را ببینید. هزینه پاین است؛ نیاز به نصب چیزی نیست؛ و شما می توانید سرویس را در هر زمانی کنسل کنید.


حمایت از ما