مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

مقاله انگلیسی "محافظه کاری حسابرس از منظر جریان نقد"

مقاله انگلیسی "محافظه کاری حسابرس از منظر جریان نقد"

مقاله انگلیسی "محافظه کاری حسابرس از منظر جریان نقد"


چکیده:

مقاله انگلیسی "محافظه کاری حسابرس از منظر جریان نقد"

مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه کامل سال 2015 با عنوان "محافظه کاری حسابرس از منظر جریان نقد" جهت استفاده و انتخاب موضوع پایان نامه حسابداری و مالی: 

چکیده:

در این مقاله با ارائه شواهد مستقیم و جامع نشان داده‌ایم که کیفیت حسابرسی یک سازمان، با حسابداری محافظه‌کارانه‌تر درآمد و دارایی‌های آن تناظر دارد. در مطالعات پیشین که برمبنای سنجه محافظه‌کاری مشروط صورت گرفته بود، شواهد محدودی در خصوص تاثیر کیفیت حسابرس بر ایجاد محافظه‌کاری بدست آمده بود. در این مطالعه از چهارچوب محافظه‌کاری استون، واسالو و ویزبورد (2015) استفاده کرده‌ایم تا تحلیل محافظه‌کاری حسابرسی را به تحلیل سطح شرکت بسط دهیم، میان رشد ایجادشده (نقدی) داخلی و خارجی تمایز قائل شویم و جریان نقد خارجی را کنترل کنیم. از طریق این چهارچوب دریافتیم که بالاتر بودن کیفیت حسابرسی موجب می شود که همزمان، هم محافظه‌کاری حسابداری برای درآمد سازمانی و هم تغییر ارزش شرکت افزایش یابد. ما همچنین در شرایط شرکت شاهد افزایش محافظه‌کاری بودیم که با چهارچوب محافظه‌کاری مشروط و ساده نمی توان آن را تعریف کرد.

مقاله انگلیسی "محافظه کاری حسابرس از منظر جریان نقد" - بخش مقدمه:

بنابر ادبیات حسابرسی، در ورای حسابرسی باکیفیتی که توسط حسابرسان ارائه می‌شود، مشوق‌ و محرک‌ حفظ حسن شهرت و اعتبار نهفته است و آنان برای حفظ و تداوم این حسن اعتبار سعی می کنند تا در اعلام سود صاحب‌کاران خود محافظه‌کارانه‌تر عمل کنند. یکی از سنجه‌هایی که این ادبیات برای آزمون این فرضیه بکار می گیرد، سطح انعکاس بموقع‌تر "اخبار بد" نسبت به "اخبار خوب" در شناسایی سود است؛ به این پدیده محافظه‌کاری مشروط نیز می گویند.

با اینحال، انگاره محافظه‌کاری مشروط تا حدودی تبیین روشنی از مواردزیر بدست نمی‌دهد: (i) شرایط شرکت چگونه می تواند حسابرسان را به مطالبه محافظه‌کاری بیشتر در گزارش‌های مالی‌ سوق دهد و (ii) مدیران و حسابرسان چگونه می توانند به محافظه‌کاری حسابداری بیشتری دست یابند. اولا حسابرسان مجموعه اطلاعات وسیعتری از آنچه در صورت سود و زیان انعکاس یافته، تضمین می کنند. در ادبیات موجود با محافظه‌کاری ترازنامه‌ای بعنوان یک تبیین جداگانه و حتی جایگزین برای محافظه‌کاری برخورد می شود. از این‌رو، بررسی محافظه‌کاری حسابرسی بعنوان تابعی از سود، ما را با مجموعه از شرایط شرکت که در اطلاعات ترازنامه وجود دارد، به حال خود رها می‌کند و همین امر می تواند با این پرسش مربوطیت داشته باشد که چرا حسابرسان در گزارش‌های حسابداری محفظه‌کارانه عمل می کنند.

موضوع دوم این است که مدل باسو (1997) که در این ادبیات بکار رفته است به سنجش واکنش بازار نسبت به اطلاعات مربوط از طریق ارزشیابی حقوق صاحبان سهام می‌پردازد. این در حالی است که فعالیت‌های حسابرسی با مبادلات شرکت،  که در حالت عادی بطور انباشته در حساب‌های حقوق صاحبان سهام انعکاس می یابد، مرتبط‌ند. در درون مبادلات حقوق انباشته صاحبان سهام شرکت، سطوح متغیر گوناگونی از قضاوت‌ها وجود دارد که موجب می شود کارکرد حسابرسی کم و بیش مشکل و پرریسک شود. این گوناگونی قضاوت‌ها بطور رسمی در استانداردهای حسابرسی بصورت قضاوت‌های سطح 1، 2، 3 شناسایی می‌شود که سطح 3 بالاترین سطح قضاوت و صلاحدید است که برای اقلام گزارش شده بکار می رود. سومین دلیل وجود اغتشاش و اخلال در متریک محافظه‌کارانه، این است که سود با جریان نقدی شرکت هم‌ارز فرض می شود درحالیکه این هم‌ارزی تنها در بلند مدت صدق می کند. چرخه عمر مورد انتظار متغیر شرکت به این معنی است که هم‌ارزی سود با جریان نقد آزاد احتمالا بر همین اساس متغیر خواهد بود.

در این مقاله، طبق گزاره نظری مورد نظر ما، بالاتر بودن کیفیت حسابرسی با بالاتر بودن سطوح محافظه‌کاری حسابداری متناظر است. با اینحال تبیین تجربی مستقیم تر جامع‌تری از این رابطه ارائه خواهد شد. برای تبیین رابطه میان محافظه کاری و کیفت حسابرسی، از مدل استون، واسالو و ویزبرود (2015) که از این پس EVW خواهیم نامید، برای محافظه کاری حسابداری استفاده کردیم ....

 

ترجمه تخصصی حسابداری و مالی این مقاله آماده شد است و در انتهای چکیده ارائه شده است و امکان خرید آن وجود دارد، برای مشاهده همه مقالات انگلیسی حسابداری با ترجمه بر روی عبارت مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه کلیک نمایید. هم چنین آرشیوی از پایان نامه های حسابداری برای مطالعه دراین سایت قرار داده شده است که برای دانلود پایان نامه حسابداری می توانید بر روی عبارت پایان نامه حسابداری کلیک نمایید. برای مشاهده مقالات مرتبط با برنامه های حسابداری و مالی می توانید بر روی عبارت نرم افزار حسابداری کلیک نمایید.


مقاله بیس انگلیسی حسابداری و مالی (قیمت : رایگان)
مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه (قیمت : 29,900 تومان)

در این یخش، می‌توانید سفارش مورد نظر خود را ثبت نمایید، سفارش شما توسط همکاران در آمارکده بررسی و در اسرع وقت تعیین هزینه خواهند شد و زمان تحویل پروژه نیز برآورد خواهد شد. تمام این برآوردها در قسمت پنل کاربری که بعد از ثبت نام و ورود به سایت در منوی بالای سایت قابل مشاهده خواهد بود، قابل پیگیری است.

لطفا موارد درخواستی را تیک زده و سفارش خود را ثبت نمایید.

حمایت از ما