مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

کسب و کارهای کوچک با استفاده از نرم افزار حسابداری آنلاین رونق میگیرند

کسب و کارهای کوچک با استفاده از نرم افزار حسابداری آنلاین رونق میگیرند

کسب و کارهای کوچک با استفاده از نرم افزار حسابداری آنلاین رونق میگیرند


چکیده:

کسب و کارهای کوچک با استفاده از نرم افزار حسابداری آنلاین رونق میگیرند

کسب و کارهای کوچک یعنی کسب و کارهایی با هر اندازه که دارای کارکردهای حسابداری استانداردی هستند و بایستی با دقت و کارآیی به اجرا درآیند. هر کسب و کاری نیازمند آنست که آمار مربوط به صدور صورتحساب و وصول، مغایرت‌گیری صورت‌های بانکی و کارت اعتباری را داشته باشد و سوابق مالی تمام رویدادهای مالی را ایمن نگهدارد. در راس این تکالیف مالی استاندارد، شرکت شما ممکن است برخی الزامات مخصوص به خود را داشته باشد که سیستم حسابداری آنلاین برای برآوردن آن‌ها ممکن است بسیار مجهز باشد. بسیاری از کسب و کارها مانند کسب و کار شما از طریق استفاده از نرم افزار حسابداری تحت وب از آزادی عمل حاصل از اجرای سریع و دقیق‌تر این تکالیف بهره‌مند خواهند شد.  

کسب و کار شما در ابتدا ممکن است با استفاده از یک نفر برای ورود داده، انجام پرداخت و مراقبت از حساب‌های دریافتنی به فعالیت ادامه دهد. ولی با رشد کسب و کار ممکن است کارکردها‌ی ضروری بیشتری مطرح گردد و یک کارمند منفرد برای انجام امور کفایت نخواهد کرد. در هنگام انتخاب نرم افزار حسابداری آنلاین مناسب با نیازهایتان به چند نکته بایستی توجه کرد.

رشد آتی شرکت‌تان را در هنگام انتخاب نرم افزار حسابداری تحت وب مدنظر داشته باشید

نیازهای امروز شما ممکن است نیازهای فردای شما نباشد. بدنبال نرم افزار ی باشید که بتواند با کسب و کار شما رشد کند. برخی از نرم افزار‌های حسابداری آنلاین را می توان بعنوان بسته اولیه با ماژول‌های اضافی موجود خریداری کرد. نرم افزاری که بتواند این کارکردهای اضافی را که سنخیت بیشتری با کسب کار شما دارند اجرا کند موجب خواهد شد که کسب و کارتان تصویر مالی امروز و فردای روشنی داشته باشد.

سرویس‌های اساسی و پایه: صدور صورتحساب و وصول وجه/ مغایرت‌گیری/ ارز

کسب و کارهایی با هر اندازه حتی کسب و کارهای کوچک نیاز به ایجاد و ارسال فاکتور دارند. انجام این کارکردهای پایه از طریق نرم افزار حسابداری آنلاین به معنی کاغذ بازی کمتر است. استفاده از فرم‌های و قالب‌های آماده استاندارد به این معنی است که انجام کارتان سریع‌تر خواهد شد که این نیز به نوبه خود وصول وجه را تسریع خواهد کرد. همچنین امکاناتی نظیر یادآوری پرداخت به مشتریان و حتی کمک به وصول صورتحساب‌های تاریخ گذشته در این نرم افزارها وجود دارد.

کسب و کار شما همچنین بایستی صورتحساب‌هایش را پرداخت کند. شما می توانید آمار هزینه‌هایتان را نگه‌دارید و با استفاده از امکانات حساب‌های پرداختنی چک صادر کنید. حتی می توانید سفارشات خرید سفارشی‌شده ایجاد کنید. با توجه به اینکه تمام داده‌های مالی شما در محل مرکزی ذخیره شده، ایجاد گزارش‌های مالی ساده می شود. برخی از نرم افزارهای حسابداری آنلاین امکانات مدیریت تجاری را که داده‌های مالی‌اتان را با هم تلفیق می کند، عرضه خواهند کرد. پیش‌بینی، بودجه‌بندی و مدیریت پروژه قابلیت‌هایی هستند که با امور مالی شما در ارتباطند و از طریق سیستم‌اتان قابل دسترسی می باشند.

شاید هیچ چیز به اندازه کار دفترداری مغایرت‌‌یابی صورت‌های بانکی و کارت اعتباری خسسته کننده و اذیت کننده نباشد. زمانی که نرم افزار حسابداری آنلاین را بکار می گیرید، غالبا بدون دسترسی به منابع متعدد، دسترسی مستقیم به تمام اطلاعات مالی‌اتان خواهید داشت. امکانات انتقال صورت مالی به داخل سیستم به شما امکان می دهد تا داده‌هایتان را با یک کلیک ماوس کامپایل/ دانلود کنید. ساعاتی را که برای مغایرت‌گیری داده‌ها صرف می کنید می تواند به چند ثانیه تقلیل یافته و خطا‌ها نیز کمتر شود.

امروزه بیش از هر زمان دیگر، عملیات کسب و کار تجاری مستلزم کار با ارزهای مختلف می‌باشد. نرم افزار حسابداری تحت وب به آسانی می تواند ارزها را به یکدیگر تبدیل کند بطوریکه می توانید تصویری لحظه به لحظه از وضعیت مالی کسب و کارتان داشته باشید.

نرم افزار حسابداری آنلاین= قابل دسترس و ایمن

بسیاری از مشتری های نرم افزار حسابداری آنلاین نسبت به دسترسی پذیری عرضه شده توسط کلاود ابراز رضایت می کنند. هر جا که باشید (با دسترسی‌ به اینترنت) میتوانید به اطلاعات مالی‌اتان دسترسی یابید. در آینده نزدیک این بدان معنی خواهد بود که در هر جایی به معنای واقعی به اطلاعات‌اتان دسترسی خواهید داشت. حسابدار شما با دسترسی به نرم افزار آنلاین خواهد توانست به تمام داده‌های مربوطه مورد نیاز در هر زمان دسترسی یابد.

تمام نرم افزارهای خوشنام حسابداری از تدابیر امنیتی برای حفاظت از اطلاعات حساس و حیاتی شما بهره می گیرند. امنیت کسب وکار شما از طریق پشتیبان گیری از داده‌ها، پایش کارکنان و استفاده از کدگذاری داده‌ها از محافظت مورد نیاز و مقتضی بهره‌مند خواهد شد.

نیازهای حسابداری شما تنها با رشد کسب‌ و کارتان رشد خواهد داشت. کاربران بیشتر، دپارتمان‌های بیشتر و محدوده دید بزرگتر لازم، شما را به سمت ادغام نرم افزار حسابداری آنلاین در طرح کسب و کارتان هدایت خواهد نمود.


حمایت از ما