مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

بهترین نرم افزار حسابداری: توسعه نقشه راه و مسیر خود

بهترین نرم افزار حسابداری: توسعه نقشه راه و مسیر خود

بهترین نرم افزار حسابداری: توسعه نقشه راه و مسیر خود


چکیده:

بهترین نرم افزار حسابداری: توسعه نقشه راه و مسیر خود

اگر قبلا تمام بازار را گشته‌اید و صرفا بخاطر اینکه گزینه‌های انتخابی بیش از اندازه‌ بوده، قید خرید بهترین نرم افزار حسابداری را زده‌اید، خبری بدی برایتان دارم: تعداد گزینه‌ها انتخابی هنوز کم نشده. خبر خوب اینکه مجبور نیستید برای انتخاب نرم افزار مورد نظرنتان کل بازار را زیر و رو کنید. بجای آن، یک نقشه راه بر اساس نیازهای امروزتان، نیازهای فردا و میزان ارزش مورد انتظار آتی از راه‌حل نرم افزار طراحی نمایید. با در دست داشتن این اطلاعات می توانید نقشه‌راه مناسبی برای تعیین  بهترین نرم افزار حسابداری طراحی کنید.

شروع پروسه پیدا کردن بهترین نرم‌افزار حسابداری

در حین تهیه فهرست نرم افزار حسابداریاتان در مورد بهترین نرم افزار حسابداری تفکر  کلی و فراگیر داشته باشید. اولا در واقع دو نوع راه‌حل اصلی حسابداری وجود دارد: راه‌حل‌های فراگیر و راه‌حل‌هایی که مختص یک صنعت هستند. قبل از آنکه بطور اتوماتیک فرض را بر این بگذارید که راه‌حل اختصاصی می تواند برای شما بهترین نرم افزار حسابداری باشد، به یاد داشته باشید که یک راه‌حل سفارشی‌شده گران‌تر بوده و پشتیبانی مداوم نیز عموما بالاتر از متوسط استاندارد در راه‌حل‌های فراگیر خواهد بود. بلی، ایرادی ندارد از گزارش‌های سفارشی‌شده با تمام اصطلاحات فنی صنعت‌اتان که در آن است برخوردار شوید، اما با تنظیمات کمی در راه‌حل فراگیر می توان به همان نتیجه دست یافت.

راه‌حل فراگیر می‌تواند بهترین نرم افزار حسابداری باشد، و به شما امکان خواهد داد در ابتدای کار پول کمی خرج کنید، اما عموما امکانات افزوده را عرضه می کند که امکان بسط و گسترش این امکانات را با رشد نیازهایتان فراهم می نماید. همچنین به خاطر داشته باشید که راه‌حل فراگیر احتمال پشتیبانی بیشتری از سوی تیم پشتیبانی محلی‌اتان دارد و اگر  دارای یک تیم آی‌تی داخلی برای پشتیبانی از تمام اپلیکیشن‌ها و راه‌حل‌های نرم افزاری نباشید، قبل از انتخابتان مجبور خواهید بود به مدت طولانی در مورد انتخابتان فکر کنید. پشتیبانی محلی شما خدمات مشاوره قابل سفارشی‌سازی نیز عرضه خواهد کرد که به شما در انتخاب بهترین نرم افزار حسابداری و سازگاری با محیط شما یاری خواهد رساند.

از نرم افزار حسابداری‌اتان چه می خواهید؟

حال که دانستید در زمان انتخاب بهترین نرم افزار حسابداری چه انتظاری از راه‌حل‌های فراگیر و راه‌حل‌های خاص صنعت داشته باشید، نیازهایتان را بدقت بررسی کنید. اولا اندازه کسب و کارتان چه میزان است؟ اگر سالیانه کمتر از 500000 فروش داشته باشید، نیازهای شما با نیازهای با نیازهای کسب و کاری که 10 میلیارد دلار فروش دارد بسیار متفاوت خواهد بود. در انتخاب بهترین نرم افزار حسابداری بسیار مهم است که هزینه مازاد انجام ندهید چون هرگز نخواهید توانست از آنچه سرمایه‌گذاری کرده‌اید استفاده کامل را ببرید.

ثانیا صنعتی را در آن فعالیت می کنید مورد بررسی قرار دهید. اگر نمی خواهید در راه‌حل نرم افزار حسابداری ERP خاص صنعت سرمایه‌گذاری کنید، به شرکت‌هایی که درجه ممتازی در بخش بازار شما دارند نگاه کرده و ببینید چه کار می کنند. نرم افزاری که انتخاب کرده‌اند چیست و آیا برایشان کار می کند یا مشکلاتی در درون صنعت برایشان ایجاد کرده است؟ سعی کنید نرم افزارهای کسب و کار ویژه کسب و کارهای کوچک را نیز امتحان بکنید.

تصمیم گیری خرید نرم افزار حسابداری

نهایتا بهنگام انتخاب بهترین نرم افزار حسابداری برای محیط‌اتان، منابع مالی‌اتان را هم بایستی مد نظرداشته باشید. شاید بخواهید از راه‌حل میزبانی‌شده استفاده کنید، چون شاید به برخی از مولفه‌هایی که توسط فروشنده عرضه می شوند نیاز دارید، اما نه ازپس هزینه‌های آن برمی‌آیید و نه نیازی به کل پلتفرم دارید. آپشن‌هایی که طریق عرضه میزبانی‌شده در اختیار شماقرار می گیرد بسیار وسیع است، اما قبل از قبل از تحقیق کامل، این مسیر را بعنوان بهترین مسیرتلقی نکنید.

مانند هر تصمیم تجاری دیگر بایستی قبل از تصمیم‌گیری در مورد بهترین نرم افزار حسابداری تکالیفتان را بخوبی انجام دهید. در طی این فرایند، ایجاد یک نقشه راه برای تعیین بهترین مقصد نتایج شگفت آوری در پروسه تصمیم‌گیری ببار خواهد آورد. در طول مسیر تصمیم‌گیری با در نظر گرفتن بی‌وقفه مقصد مورد نظر و توجه به جزئیات طول مسیر مطمئنا بهترین نرم افزار حسابداری را برای کسب و کارتان انتخاب خواهید کرد.


حمایت از ما