مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

شما از کجا می توانید بدانید که بهترین نرم افزار حسابداری کسب و کار‌های کوچک واقعا بهترین نرم افزار است؟

شما از کجا می توانید بدانید که بهترین نرم افزار حسابداری کسب و کار‌های کوچک واقعا بهترین نرم افزار است؟

شما از کجا می توانید بدانید که بهترین نرم افزار حسابداری کسب و کار‌های کوچک واقعا بهترین نرم افزار است؟


چکیده:

شما از کجا می توانید بدانید که بهترین نرم افزار حسابداری کسب و کار‌های کوچک واقعا بهترین نرم افزار است؟

بسیاری از صاحبان کسب و کارهای کوچک چنان در پروسه انتخاب نرم افزار حسابداری‌اشان سردرگم مانده‌اند که QuickBooks را انتخاب خواهند کرد، چون برای کسب و کارهای کوچک، QuickBooks عموما انتخاب پیش فرض بحساب می ‌آید. با اینحال، بهتر است که قبل از انتخاب، نیازهای کسب و کارتان را ارزیابی کنید تا اینکه بتوانید مناسب‌ترین برنامه حسابداری را که با نیازهای شرکتتان بیشترین تناسب را داشته باشد، انتخاب کنید. نرم افزارهای حسابداری کسب و کارهای کوچک از حیث فروشندگان، امکانات و قابلیت‌هایشان با یکدیگر بسیار متفاوتند و نرم افزاری که برای شرکتی کار می کند، ممکن است کسب و کار شرکت دیگر را محدود سازد.

اصل شماره 1 در انتخاب بهترین نرم افزار حسابداری برای کسب و کارهای کوچک

مهمترین اصلی که در انتخاب نرم افزار حسابداری‌ برای کسب  و کارهای  کوچک بایستی بخاطر داشت این است که، نرم افزار حسابداری برای اهداف خاص و کنترل موقعیت معینی طراحی می‌شود. برخی از بسته‌‌های حسابداری در حین خرید سازگار با کاربر بنظر می رسند، اما ممکن است دارای گزینه‌های سفارشی‌سازی یا ویژگی‌های خاص صنعت را که بسته‌های پیچید‌ه‌تر عرضه می کنند، دارا نباشد. اغلب اوقات، مسئله صرفا این است که صاحبان کسب و کارهای کوچک از زمان و دانش لازم برای ارزیابی مشکل در همان ابتدای کار برخوردار نیستند. متاسفانه، با گذشت زمان جبران این اشتباه برایشان گران تمام خواهد شد.   

سئوالاتی که قبل از انتخاب بهترین نرم افزار حسابداری بایستی از خود بپرسید

قبل از خرید محصولی که از نظر شما بهترین نرم افزار حسابداری  برای کسب  وکارهای کوچک در بازار محسوب می شود، این فاکتورها را که موجب آسانتر شدن انتخابتان می‌شود در نظر داشته باشید. پرسش‌هایتان را همیشه از یک فرد متخصص نظیر حسابدار رسمی یا مشاور مالی بپرسید، چون آن‌ها با نرم افزارها از دید صنایع مختلف آشنا دارند. در بیشتر موارد، حسابدار رسمی شما سایر برنامه‌های نرم افزاری را دیده یا استفاده کرده و میتواند آنچه را که با کسب و کار شما بیشترین سازگاری را دارد، تعیین کند.

برای مثال: آیا نرم افزار با سیستم‌ عامل فعلی تطابق‌پذیر است؟ آیا در صورت نیاز، این نرم افزار امکان دسترسی از طریق وب را به داده‌ها می دهد؟ آیا امکانات ضروری و امکانات جانبی برای رفع نیازهای شما در زمان رشد شرکتتان را دارد؟ پیشاپیش نیازهای نرم افزاری‌اتان را دریابید. قیمت نرم افزارهای حسابداری به نحو قابل توجهی متغیر است، بنابراین از قبل در خصوص بودجه‌اتان اطلاع کسب کنید. اغلب اوقات، مردم پس از خرید نرم افزار گران قیمت در می یابند که تنها از پنج تا ده درصد کل ظرفیت نرم افزار استفاده می کنند. اگر می خواهید بهترین نرم افزار حسابداری  برای کسب و کارهای کوچک را برای شرکتتان می خواهید، چیزی را که نیاز ندارید، خریداری نکنید.

برترین های لیست VAR100 را در هنگام خرید بهترین نرم افزار حسابداری برای کسب و کارهای کوچک در نظر داشته باشید

ادیتور و تحلیلگر کهنه‌کار صنعت، باب اسکات، هر سال به تحلیل و تهیه گزارش در خصوص جامعه حسابداری پرداخته و بهترین نرم افزار حسابداری کسب و کارهای کوچک را برمبنای معیار تعیین شده، انتخاب می کند. فینالیست این انتخاب بایستی معیار خاصی را کسب کند که از آنجمله می توان به این موارد اشاره کرد: تعداد جوایز صنعت، شرکت در امور همیاری، اثبات نقش رهبری، درآمد و رشد سالانه. شما می توانید با بررسی لیست VAR100  ، شرکت‌هایی را که در صدر جدول قرار دارند مشاهده کنید و با رفتن به وب سایت آنان، تحقیق و جستجویتان را آغاز کنید. مانند هر خرید دیگری که انجام می‌دهید، همیشه بهتر است نرم افزار حسابدرای کسب و کار کوچک را مقایسه و گزینه‌های مختلف را در مقابل هم قرار دهید. حقیقتا بدنبال ویژگی‌های باشید که بیشترین اهمیت را در بهترین نرم افزار حسابداری برای شما داشته باشد.حمایت از ما