مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

شش فروشنده نرم افزار حسابداری برتر در سطح بین المللی در زمینه کسب و کارهای کوچک

شش فروشنده نرم افزار حسابداری برتر در سطح بین المللی در زمینه کسب و کارهای کوچک

شش فروشنده نرم افزار حسابداری برتر در سطح بین المللی در زمینه کسب و کارهای کوچک


چکیده:

شش فروشنده نرم افزار حسابداری برتر در سطح بین المللی در زمینه کسب و کارهای کوچک

تعداد زیادی فروشنده نرم افزار حسابداری برای کسب و کارهای کوچک وجود دارد، بنابراین پیدا کردن نرم افزار مناسب در مقایسه با انتخاب پرطرفدارترین یا ارزانترین نرم افزار، کمی مشکل‌تر خواهد بود. شما بایستی توصیفات مربوط به نرم افزار‌های حسابداری کسب و کارهای کوچک را مرور کرده و سپس طی مقایسه نرم افزار‌ها محصولی را که بیشتر از همه با نیازهای شما سازگاری داشته باشد، انتخاب نمایید. پس از مشاهده نرم افزار‌های حسابداری این شش فروشنده برتر، اطلاع بیشتری درخصوص محصولات موجود و نحوه انتخاب بهترین فروشنده، بدست خواهید آورید.

فروشندگان نرم افزارهای حسابداری برای کسب و کارهای کوچک: نرم افزار QuickBooks Premier Edition 2011

QuickBooks Premier Edition 2011 و برخی از نسخه‌های کوچکتر آن ترکیبی از ابزارهای بسیار عالی را عرضه می کنند. سهولت استفاده از توانایی یکپارچگی با سایر برنامه‌های نرم افزاری موجب تبدیل آن به یک انتخاب عالی شده است. محصول آنان از 79.99 دلار برای ماه اول شروع  می شود و سپس در ماه‌های بعدی 39.00 دلار بطور ثابت اخذ می گردد.

فروشندگان نرم افزارهای حسابداری کسب و کارهای کوچک: نرم افزار  Billing Boss

Billing Boss نرم افزاری است که به کاربران اجازه می دهد تا داده‌های خود را وارد کرده و فاکتورهای سفارشی‌ خود را ایجاد نمایند. سهولت استفاده از Billing Boss به شما امکان خواهد داد تا ترمینال کارت اعتباری خود را از میان برداشته و از کاربری آسان اسمارتفون بهره‌مند شوید. خدمات آنان کاملا رایگان است!

فروشندگان نرم افزارهای حسابداری برای کسب و کارهای کوچک:  نرم افزار FreshBooks

گفته می شود که این از بهترین نرم افزارهای رایگان حسابداری است. سوابق مربوط به کلاینت و کالا/خدمات را می توان با این نرم افزار ردیابی کرد وهمچنین این نرم افزار قادر است تا فاکتورهایی برای ارسال محموله، به اشتراک گذاری اسناد و گزارش‌گیری ایجاد نماید.

فروشندگان نرم افزارهای حسابداری برای کسب و کارهای کوچک: نرم افزار Intuit Billing Manager

توانایی ایجاد آسان کلاینت و ارسال ایمیل به آنان از امکانات اضافی این نرم افزار است. نامحدود بودن تعداد صدور فاکتورهای یک‌باره و تکراری و همچنین توانایی ردیابی پرداخت‌ها و مالیات فروش، این نرم افزار را به یک گزینه عالی تبدیل می کند. سرویس‌های نرم افزاری آنان همچنین بدون هزینه و رایگان است.

فروشندگان نرم افزارهای حسابداری برایس کسب و کارهای کوچک: نرم افزار Outright

نوآوری، امنیت و سادگی Outright، این نرم افزار را به یکی از گزینه‌‌های عالی برای افراد صاحبان کسب و کار خوداشتغال یا صاحبان کسب و کارهایی که کسب و کار کوچکی دارند، بدل می کند. خدمات آنان رایگان است و مسلما ارزش بررسی را دارد.

فروشندگان نرم افزارهای حسابداری برای کسب و کارهای کوچک: نرم افزار Wave Accounting

Wave Accounting یک نرم افزار جدید برای کسب و کارهای کوچک است که به آنان امکان می دهد تا رویدادهای مالی‌اشان را از نهادهای مالی دانلود کرده و سفارشی سازند. این شرکت با نرم افزار حسابداری رایگان خود برای کسب و کارهای کوچک ، شروع بسیار خوبی داشته است.

فروشندگان نرم افزارهای حسابداری برای کسب و کارهای کوچک: نرم افزارهای  Zoho Invoice

Zoho Invoice یکی از نرم افزارهای خانواده Zoho است و استفاده از آن برای کاربران رایگان است. این نرم افزار در ایجاد، ردیابی و ارسال فاکتورها و همچنین انجام برآورد عملکرد بسیار خوبی دارد. استفاده از آن بسیار آسان است و انواع مختلفی از سیستم‌های پشتیبانی را به کاربران خود عرضه می کند.

انجام انتخاب نهایی

مهم نیست که کدام فروشنده نرم افزار حسابداری برای کسب و کارهای کوچک را برای انجام امورتان انتخاب می کنید؛ در هر حال مزایای عالی نصیب شرکتتان خواهد شد. بسیاری از گزینه‌ها بدون هزینه هستند، اما به یاد داشته باشید که نرم افزارهای رایگان همیشه بهترین گزینه نیستند و پرطرفدارترین نرم افزارها دقیقا آن چیزی نیستند که شما نیاز دارید. شما با تهیه فهرستی از کارهایی که قصد دارید با استفاده نرم افزار انجام دهید، و با پیروی از این فهرست در جریان جستجو برای نرم افزار، امکان انتخاب بهترین نرم افزار کسب و کار را بدست خواهید آورد. با حوصله کافی به جستجو بپردازید و فروشنده‌ای را پیدا کنید که مناسب‌ترین و بهترین را برای شرکت شما عرضه می‌کند.


حمایت از ما