مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

آیا نرم افزار حسابداری رایگان ویژه کسب و کارهای کوچک برای شما مناسب است؟

آیا نرم افزار حسابداری رایگان ویژه کسب و کارهای کوچک برای شما مناسب است؟

آیا نرم افزار حسابداری رایگان ویژه کسب و کارهای کوچک برای شما مناسب است؟


چکیده:

آیا نرم افزار حسابداری رایگان ویژه کسب و کارهای کوچک برای شما مناسب است؟

ممکن است از خودتان بپرسید که آیا نرم افزار حسابداریرایگان برای کسب و کارهای کوچک واقعا سودمند است . بهر حال، اگر بتوانید نرم افزار را بصورت رایگان دانلود کنید، پس باید قید خرید چنین نرم افزاری را از همان اول بزنید، درست؟ اکثر مردم تنها به همین دلیل حتی حاضرند بجای دانلود نرم افزار رایگان حسابداری برای کسب و کارهای کوچک هزینه کمی هم پرداخت کنند، اگر چه تقریبا از هر جهت عین هم باشند. در اینترنت تعداد زیادی نرم افزار حسابداری با سورس باز وجود دارد که می توانید بطور رایگان دانلود کنید و امکاناتی که در اختیار شما قرار می دهند بیشتر از امکانات کپی مجوزدار مایکروسافت آفیس است.

سوء برداشت‌هایی درباره نرم افزار حسابداری برای کسب و کارهای کوچک

یکی از دلایل اولیه‌ای که موجب می شود مردم نسبت به راه‌حل‌های نرم افزار حسابداریکسب و کارهای کوچک احساس نگرانی کنند این است که هرگز مطمئن نیستید که از جهت امنیتی در چه حدی است. تنها چیزی که می دانید این است که ممکن است بدافزار دانلود کنید که می تواند حاوی ویروس توروجان باشد و یا ممکن است اطلاعاتتان را بدزدد. همچنین ممکن است استدلال کنید که اداره یک کسب و کار مسولیت سنگینی است و بنابراین بهتر است که برای اطمینان از کارکرد درست سیستم، کپی دارای مجوز نرم افزار حسابداری خریداری کنید. تمامی نرم افزارها، فارغ از اینکه چه کسی آن را خلق کرده باشد، دارای قسمت‌هایی است که برای کسب و کار شما بخوبی کار نخواهد کرد؛ و تنها به این دلیل که برای نرم افزار هزینه کرده‌اید به این معنا نیست که تمام نیازهایتان را پاسخ خواهد داد.

نرم افزار حسابداری برای کسب و کارهای کوچک دارای مزایای مخصوص بخود است

نرم افزار حسابداریرایگان  برای کسب و کارهای کوچک توسط برنامه‌ نویسان احتمالا مستقل، ایجاد می شود، اما کار آنان می تواند یا بخاطره انگیزش شخصی باشد و یا توسط کارفرمایی که نسبت به اینکار شور و علاقه دارد، برای نرم افزارنویسی استخدام شده باشد. کاری که آنان انجام می دهند با سطحی از تعهد همراه است و کار برنامه نویسی یک کار طولانی و پروسواس است که کار و کوشش زیادی می طلبد. پس کاملا مطمئن باشید که مسلما نرم افزار حسابداریرایگان برای کسب و کارهای کوچک که بتواند نیاز‌های شما را برآورده سازد، وجود دارد. البته، شما همچنان بایستی به تلاش و جدیت خودتان در جستجو برای نرم افزار و برنامه‌نویسان آن ادامه دهید تا شاید بتوانید با کاربران قبلی آن تماس گرفته و نسبت به رضایت یا عدم رضایت آنان اطلاع حاصل کنید. هرچیزی را که در سیستم اختصاصی‌اتان دانلود می کنید، حتما از بیخطر بودن محتوای آن مطمئن شوید.

نقاط ضعف و قوت نرم افزار حسابداری رایگان برای کسب و کار کوچک را بسنجید

شما در کل می توانید نرم افزارهای حسابداری رایگانی را که استقرارشان ایمن است پیدا کنید و یکی از مزایای اصلی‌اش این است که می توانید نرم افزار را آزمایش کنید و درصورت عدم رضایت کنار بگذارید. علاوه بر این، برنامه‌نویسان مستقل از آزادی بیشتری برای نوآوری و بکارگیری ایده‌های خلاقانه در درون کارشان برخوردارند و شما بعنوان کاربر از این نوآوری بهره خواهید برد. در همان حال، راه‌حل مجوز دار ممکن است بهتر بتواند با رشد شرکتتان سازگاری یابد و در مقایسه با راه‌حل مبتنی بر سورس باز، از پشتیبانی اختصاصی‌تری برخوردار است.

البته باز استفاده یا عدم استفاده از نرم افزار حسابداری رایگان به الویت‌های شخصی شما برمی گردد. مهم نیست چه راهی را بر گزینید، رایگان یا مجوزدار، شما باید به اندازه کافی در این مورد تحقیق کنید تا مطمئن شوید که راه حل حسابداری که انتخاب می کنید نیازهای مالی کسب و کارتان را برآورده خواهد ساخت.


حمایت از ما