مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

آیا نرم افزار حقوق و دستمزدتان را بایستی جدا خریداری کنید؟

آیا نرم افزار حقوق و دستمزدتان را بایستی جدا خریداری کنید؟

آیا نرم افزار حقوق و دستمزدتان را بایستی جدا خریداری کنید؟


چکیده:

آیا نرم افزار حقوق و دستمزدتان را بایستی جدا خریداری کنید؟

مزایای زیادی در مجزا بودن نرم افزار حقوق و دستمزد از نرم افزار حسابداری وجود دارد، اما چند موضوع دیگر هم در اینجا مطرح است. تفکیک کردن این دو نرم افزار از یکدیگر برای کسب و کارهای بزرگ ممکن است آسانتر باشد، در حالیکه در خصوص شرکت‌های کوچکتر عدم تفکیک این دو نرم افزار در صرفه‌جویی هزینه‌های موثر خواهد بود. برخی از نقاط ضعف و قوت ترکیب آنها رامورد بررسی قرار دهید تا بتوانید در خصوص مناسب‌ترین روش برای کسب و کارتان تصمیم بگیرید.

نقاط ضعف ترکیب نرم افزار حقوق و دستمزد و نرم افزار حسابداری در یک پلتفرم

زمانی که موضوع حقوق و دستمزد در میان است، نه تنها کارکنان بلکه  IRSنیز می خواهند از عملکرد درست آن اطمینان حاصل کنند. وقتی تصمیم می‌گیرید که از QuikBook یا سایر سیستم‌های نرم افزاری مالی که دارای نرم افزار حقوق و دستمزد و نرم افزار حسابداری بصورت یکجا هستند، استفاده کنید، بایستی توجه بسیار بیشتری به داده‌های ورودی کرده و از صحت آن‌ها اطمینان حاصل کنید. اگر دفاترتان توسط IRS حسابرسی شود، شما مایلید که از صحت داده‌های ثبت ‌شده اطمینان یابید. اگرچه شاید برون‌سپاری حقوق و دستمزدتان چندان از جهت هزینه موثر بنظر نرسد، ولی واقعیت این است که این روش می تواند صرفه‌جویی قابل توجهی برای شرکت شما  بهمراه داشته باشد.

نرم افزار حسابداری و نرم افزار حقوق و دستمزد را می توان جهت صرفه جویی در پول با یکدیگر ترکیب کرد

برون سپاری حقوق و دستمزد می تواند به معنای اجتناب از خرج و مخارج اضافی برای کسب و کار کوچک باشد. ولی شما اگر جزو افرادی هستید که دوست دارید کنترل امور در دستان خودتان باشد، نمی توانید پول شرکتتان را به دست شخص دیگری بسپارید. با ترکیب نرم افزار حسابداری و حقوق و دستمزدتان، یک فرد حرفه‌ای آموزش‌دیده می تواند کمک زیادی برای حفظ پوتان انجام دهد. از آنجاییکه نرم افزار حسابداری و نرم افزار حقوق و دستمزد آیتم زیادی دارد که بایستی بدرستی کدگذاری شود، مسلما بد نیست که گزینه برون سپاری را بعنوان یک گزینه انتخابی با ارزش مدنظر قرار دهید و به این ترتیب در زمان خود و دردسرهای همراه آن اجتناب کنید.

QuickBook: نمونه‌ای از نرم افزار حقوق و دستمزد و نرم افزار حسابداری در یک بسته واحد

QuickBook یک سیستم سازگار با کاربر است. تقریبا هر فردی که با نحوه کار با کامپیوتر آشنایی دارد، می تواند آن را یاد بگیرد، اما مراقب باشید که با در اختیار گرفتن کنترل ناگهانی مالی‌اتان دچار اعتماد بنفس کاذب نشوید. در اغلب موارد، آندسته از صاحبان کسب و کار که از QuickBook استفاده می کنند، فکر می کنند که می‌توانند حسابداری‌شان را تماما به تنهایی و با گذاراندن یک دوره و اخذ مدرک حسابداری، مدیریت کنند. با اینحال، ما توصیه می کنیم که امور حسابداری‌اتان را به فرد متخصص بسپارید، چرا که در دست گرفتن کار حسابداری توسط خودتان خصوصا در بخش نرم افزار حقوق و دستمزد، طی زمان مشکلاتی برایتان ایجاد خواهد کرد. QuickBook بعنوان ارائه دهنده خدمات به این مطلب پی برده است که اغلب مردم در بخش حقوق و دستمزد در مقایسه با سایر جنبه‌های محصول، سوء کاربری بیشتری دارند.

نرم افزار حسابداری و نرم افزار حقوق و دستمزد بصورت یکپارچه

بسیاری از نرم افزارهای مالی می توانند نرم افزارهای حسابداری و نرم افزار حقوق و دستمزدتان را باهم یکپارچه کنند. شما همچنین می توانید از این نرم افزار استفاده کنید ولی این دو پلتفرم را از هم تفکیک کنید. اگر شرکت شما هرماه تعداد زیادی چک صادر می کند (بدون لحاظ کردن حقوق و دستمزد) در آنصورت احتمالا تفکیک این دو پلتفرم به صلاح خواهد بود. اگر از بابت ثبت حقوق و دستمزدتان در طی زمان نگرانی ندارید، این روش آسانتری برای مدیریت حساب‌‌هایتان خواهد بود. 


حمایت از ما