مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

نرم افزار حسابداری تحت وب رایگان- گزینه انتخابی viable برای کسب و کارهای کوچک و متوسط؟

نرم افزار حسابداری تحت وب رایگان- گزینه انتخابی viable برای کسب و کارهای کوچک و متوسط؟

نرم افزار حسابداری تحت وب رایگان- گزینه انتخابی viable برای کسب و کارهای کوچک و متوسط؟


چکیده:

نرم افزار حسابداری تحت وب رایگان- گزینه انتخابی viableبرای کسب و کارهای کوچک و متوسط؟

اگر در بازار بدنبال نرم افزار حسابداری می گردید، نرم افزار حسابداری تحت وب رایگان می تواند با برخورداری از دسترسی از راه دور نامحدود، ذخیره‌سازی داده ایمن و مرکزی و برخی از بهترین مزایا و ویژگی‌های در صنعت، گزینه انتخابی کارآمد برای کسب و کار کوچک شما باشد.

Zoho، Webzash و NolaPro چند نمونه از راه‌حل‌های نرم افزار حسابداری تحت وب رایگان موجود در بازار هستند و همچنین باوجود اینکه راه‌حل نرم افزار حسابداری رایگان برای کسب و کارهای کوچک هستند ولی جدیدترین ابزار را عرضه کرده‌اند. این برنامه‌‌های‌کاربردی کاربری آسانی دارند، ایمن هستند و مدیریتشان راحت است. برای کسانی که در عین توجه به هزینه نرم افزار مایلند که بهره‌وری و کارایی سیستم خود را همچنان حفظ کنند، این گزینه بسیار خوبی برای کسب و کارهای کوچک است.

نرم افزار حسابداری تحت وب ZOHO

Zoho از سه خصوصیت اولیه برنامه‌های کاربردی - همکاری، کسب و کار و بهره‌وری- و ویژگی‌های بیشمار برخوردار است. ویژگی برنامه Zoho از جهت همکاری با ارائه امکانات مربوط به ایمیل، چت، اسناد و غیره در ارتباط است. با از برنامه‌های کاربردی کسب و کار این نرم افزار شما می توانید از CRM، دفترداری، تهیه گزارش، استخدام و پشتیبانی استفاده بهره‌مند شوید. کاربرد بهره‌وری به مدیریت تقویم، طراحی صفحه‌گسترده‌ها و موارد دیگر کمک میکند. امکانات زیادی در این نرم افزار وجود دارد که با قیمت مناسب-رایگان به شما در کنترل عملیات روزانه‌اتان کمک می کند.  نشریه اکونومیست ادعا می کند که Zoho" جامع‌ترین بسته از برنامه‌های مبتنی بر وب برای کسب و کارهای کوچک است."

Webzashارائه دهنده راه‌حل نرم افزار حسابداری تحت وب رایگان

یکی دیگر از برنامه‌های نرم افزار حسابداری تحت وبرایگان، که از قابلیت سورس باز استفاده ی کند، Webzash است. این نرم افزارنیازی به تنظیمات ندارد و از محیط میزبان مشترک که بطور کامل همسو با جامعه است، استفاده می کند. Webzash از حساب‌های پرداختنی و نرم افزار مبتنی بر وب گرفته تا اسناد حسابداری، گزارشات و ثبت رویداد را که جزو برخی از بهترین امکانات نرم افزار حسابداری تحت وب رایگان محسوب می شود، دارا می باشد. شما قادر خواهید بود رسیدها و پرداخت‌ها را علاوه بر صورت‌های سود و زیان، ترازنامه و گزارشات مغایرت‌گیری را ردیابی کنید.

 

Nolapro، ارائه دهنده خدمات نرم افزار حسابداری مبتنی بر وب

با وجود رایگان بودن راه‌حل نرم افزاری حسابداری مبتنی بر وب Nolapro ، این نرم افزار از ابزار بسیار قدرتمندی برخوردار است. فرض کنید چندین مکان و شعبه دارید؛ با استفاده از Nolapro مدیریت کردن این واحدهای مجزا ساده است. این نرم افزار به اندازه کافی هوشمند است و فارغ از اینکه از Windows، Linux یا Mac استفاده کنید، می‌تواند یک راه‌حل مبتنی بر وب، برای سازگاری با نیازهای کسب و کار شما طراحی کند. نرم افزار Nolapro شکل و قالب خود را با هر سیستمی که شما نیاز دارید، تطبیق خواهد داد و از چنان انعطاف‌پذیری برخوردار است که می تواند هر نوع نیاز منحصربفرد کسب و کارهای کوچک را برطرف کند.

آیا نرم افزار حسابداری تحت وب رایگان، بخوبی راه‌حل های مشابه پولی کار می کند.

دو مورد همیشه مطرح است: موفقیت تامین‌کننده نرم افزار حسابداری تحت وب رایگان و این پرسش که "اگر ناموفق عمل کند چه خواهد شد؟" احتمالا یکی از بزرگترین مناقشات، همین پرسش است که آیا نرم افزار حسابداری رایگان مبتنی بر وب، بهترین پاسخ می تواند باشد یا خیر؟ بدلیل قابلیت ذخیره داده‌ها در  این سیستم بصورت آنلاین و ابری، بسیاری به این پرسش پاسخ مثبت خواهند داد، اما افراد بسیاری هستند که در پاسخ به این پرسش مرددند.  

استفاده از نرم افزار حسابداری تحت وب، خصوصا درصورتیکه رایگان باشد، می تواند منجر به کاهش سرعت شود. معمولا این نوع راه‌حل در مقایسه با نرم افزار رومیزی استاندارد اندکی کندتر عمل می کند. فارغ از کامپیوتر یا اتصال پرسرعت، در هر حال چندین ثانیه طول خواهد کشید تا صفحه عوض شود. اگر با کمترین میزان تراکنش‌های روزانه سر و کار دارید، درآنصورت نرم افزار حسابداری رایگان تحت وب گزینه بسیار خوبی برای انتخاب خواهد بود.

Linux یا Mac استفاده کنید، می‌تواند یک راه‌حل مبتنی بر وب، برای سازگاری با نیازهای کسب و کار شما طراحی کند. نرم افزار Nolapro شکل و قالب خود را با هر سیستمی که شما نیاز دارید، تطبیق خواهد داد و از چنان انعطاف‌پذیری برخوردار است که می تواند هر نوع نیاز منحصربفرد کسب و کارهای کوچک را برطرف کند.

آیا نرم افزار حسابداری تحت وب رایگان، بخوبی راه‌حل های مشابه پولی کار می کند.

دو مورد همیشه مطرح است: موفقیت تامین‌کننده نرم افزار حسابداری تحت وب رایگان و این پرسش که "اگر ناموفق عمل کند چه خواهد شد؟" احتمالا یکی از بزرگترین مناقشات، همین پرسش است که آیا نرم افزار حسابداری تحت وبرایگان، بهترین پاسخ می تواند باشد یا خیر؟ بدلیل قابلیت ذخیره داده‌ها در  این سیستم بصورت آنلاین و ابری، بسیاری به این پرسش پاسخ مثبت خواهند داد، اما افراد بسیاری هستند که در پاسخ به این پرسش مرددند.  

استفاده از نرم افزار حسابداری تحت وب، خصوصا درصورتیکه رایگان باشد، می تواند منجر به کاهش سرعت شود. معمولا این نوع راه‌حل در مقایسه با نرم افزار رومیزی استاندارد اندکی کندتر عمل می کند. فارغ از کامپیوتر یا اتصال پرسرعت، در هر حال چندین ثانیه طول خواهد کشید تا صفحه عوض شود. اگر با کمترین میزان تراکنش‌های روزانه سر و کار دارید، درآنصورت نرم افزار حسابداری تحت وب رایگان گزینه بسیار خوبی برای انتخاب خواهد بود.


حمایت از ما