مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

قابلیت‌های بهترین نرم افزار حسابداری تحت وب می تواند متفاوت باشد

قابلیت‌های بهترین نرم افزار حسابداری تحت وب می تواند متفاوت باشد

قابلیت‌های بهترین نرم افزار حسابداری تحت وب می تواند متفاوت باشد


چکیده:

قابلیت‌های بهترین نرم افزار حسابداری تحت وب می تواند متفاوت باشد

بهترین راه‌حل‌های نرم‌افزار حسابداری آنلاین، بشرط تطابق‌پذیری پلتفرم، از همان قابلیت‌های راه‌حل‌های سیستم های رومیزی برخوردار خواهد بود. یکی از جاهایی که ناهمخوانی خواهید یافت، بین سیستم حسابداری آنلاین به اصطلاح رایگان (Free) است. بسیاری از ارائه دهندگان خدمات، پلتفرم رایگان عرضه خواهند کرد، اما بسیاری از عرضه‌ها در حقیقت نسخه‌های سایز آزمایشی پلتفرمهای پولی (For Fee) هستند که کارکردهایی با امکانات کامل ارائه می دهند. حتما قبل از راه‌اندازی نرم افزار، ریزنوشت‌های روی بسته نرم افزار را مطالعه کنید.

نکته کلیدی این است که هرجنسی را با هم‌جنس خودش مقایسه کنید، از نسخه‌های آزمایشی پولی و رایگان مطلع باشید و امنیت مبتنی بر استاندارد و کدگذاری داده‌هایتان را مطالبه کنید. با داشتن ابزار مناسب، آماده‌اید که داده‌های مالی‌اتان را بطور موثر مدیریت کنید.

مقایسه حسابداری مبتنی بر وب: آنچه بایستی بدانید

جهت یافتن بهترین نرم افزار حسابداری تحت وب، مقایسه نرم افزارهای مالی نیاز است: تغییر رویه به سمت استفاده از راه‌حل حسابداری مبتنی بر وب می تواند فارغ از اندازه کسب و کارتان، پروسه‌های حسابداری‌ را روی غلطک بیاندازد و همچنین به شما امکان می دهد که از مزایای بیشمار راه‌حل‌های نرم افزاری بهره‌مند شوید. Outright، Kashoo و  Pavin’ The Way تنها چند مورد از بهترین تامین کنندگان خدمات نرم افزارهای حسابداری مبتنی بر وب هستند که در مقایسه گزینه‌های انتخابی‌اتان می توانید مدنظر قرار دهید.

مقایسه حسابداری‌های مبتنی بر وب یکی از تامین کنندگان خدمات برتر حسابداری آنلاین، یعنی Outright

Outright یکی از بهترین نرم افزارهای حسابداری تحت وب، برنامه کاربردی مبتنی بر وب است که رویکرد خودکاربودن را نسبت به دفترداری اتخاذ کرده و از حسابداری قدیمی فرسنگ‌ها دور است. شما با استفاده از گراف‌ها و چارت‌های در-یک-نگاه Outright، دیگر نیازی به مطالعه گزارش‌های بلندبالا و پای‌چارت‌های گیج‌کننده نخواهید داشت. Outright از طریق فرایندهای خودکار‌شده، فرصت‌های جدیدی برای مدیریت امور مالیاتی، بانکداری، هزینه‌ها و درآمد همراه با برخورداری از امتیاز امنیت، عرضه می کند. اطلاعات شما بطور منظم ذخیره می شود تا بجای ایجاد مصونیت برای درایو سخت شما، امنیت سرورها را تامین کند؛ بنابراین اگر زمانی کامپیوتر شما از کار بیفتد یا مفقود شود، به کمک Outright اطلاعات شما حفظ خواهد شد. این تامین کننده خدمات همانند بسیاری از بانک‌ها در ایالات متحده همچنان از امنیت 26-bit SSL  بهره می گیرد.

مقایسه حسابداری‌های مبتنی بر وب: Kashoo 

کاشو یکی از بهترین نرم افزارهای حسابداری تحت وب: این تامین کننده خدمات، امکاناتی را عرضه می کند که با برخورداری از تمام برنامه‌های کاربردی می توانید فاکتورهایتان را ارسال، هزینه‌ها را ردیابی و گزارش‌هایتان را تهیه نمایید؛ البته Kashoo مدعی است که راه‌حل‌های نرم افزار حسابداری‌اش قابلیت‌هایی فراتر از موارد فوق ارائه می دهد. Kashoo با برخورداری از امکان ثبت دوبل از اصول حسابداری پذیرفته ‌شده عمومی یا GAAP بهره می گیرد. این تامین کننده برخلاف سایر تامین کنندگان، فرصت منحصر بفرد سازگاری با بانکداری را عرضه می کند. فارغ از اندازه کسب و کارتان یا محل قرار گیری شما و بانکتان، Kashoo از شما پشتیبانی خواهد کرد. Kashoo از مغایرت‌گیری بانکی استفاده می کند؛ به این صورت که تراکنش‌های بانکی و همچنین تراکنش‌های کارت اعتباری را در سیستم دانلود می کند. در حسابداری سنتی چنین امکاناتی وجود نداشت.

Pavin’ The Wayدر مقایسه با حسابداری‌های مبتنی بر وب چه چیزی برای عرضه دارد

در مقایسه‌ حسابداری‌های مبتنی بر وب، Pavin’ The Way توانایی خود را در ارائه راه‌حل نرم افزاری ساده همراه با تعداد زیادی ویژگی‌ نیرومند به نمایش می ‌گذارد. شما برای کنترل کل عملیات تنها به یک برنامه نیاز خواهید داشت. تمام تراکنش‌های تجارت الکترونیکی و داخلی در درون راه‌حل یکپارچه مبتنی بر وب در Pavin’ The Way  قابل پردازش است. چون گزینه‌های انتخابی زیادی وجود دارد، شما مجبور خواهید بود این محصول را سفارشی کنید تا با نیاز‌های منحصر بفردتان سازگاری یابد.

جنبه‌های مثبت و منفی مهم در مقایسه حسابدار‌های مبتنی بر وب

مقایسه حسابداری‌های مبتنی بر وب حاکی از آن است که تامین کنندگان خدمات، جدیدترین نسخه از نرم افزارشان را عرضه می کنند، بدون آنکه نیازی به نصب یا مدیریت باشد. از طریق این نرم افزار‌ها همچنین دسترسی از راه دور نامحدود به حساب‌هایتان فراهم می شود؛ تصورش را بکنید؛ شما با استفاده از این امکان می توانید فورا به مشتریان و فروشندگان پاسخ دهید. از تصورات نادرست که بگذریم، راه‌حل حسابداری مبتنی بر وب موجب ارتقاء امنیت شده و در مقایسه با شبکه‌های نرم افزاری رومیزی، از قابلیت اطمینان بمراتب بیشتری برخوردار است. یکی از مشکلات مربوط به برنامه‌های کاربردی مبتنی بر وب، بالا بودن حجم ترافیک در زمان‌های اوج است. با افزایش مقیاس‌پذیری و پهنای باند میتوان قابلیت‌ وب را بنحو چشم‌گیری افزایش داد و معمولا از این طریق مشکل قابل حل می‌شود.

نگاهی به هزینه‌ها در مقایسه حسابداری‌های مبتنی بر وب

مقایسه نرم افزارهای حسابداری تحت وب نشان می دهد که بسیاری از تامین کنندگان آزمایش 30 روزه رایگان عرضه می کنند. پس از سپری این دوره، قیمت گذاری متفاوت است. برخی از فروشندگان برای پشتیبانی مشتری یا افزوده شدن کاربران هزینه می‌گیرند. Outright ماهیانه9.95 دلار هزینه می گیرد. Kashoo هیچگونه هزینه تنظیم، هزینه ارتقاء یا هزینه قرارداد اخذ نمی کند. با آنکه فروشنده قیمت خاصی اعلام نمی کند ولی به مشتریان می گوید که خدمات آن‌ها کمتر از 10 دلار در ماه است، که این مبلغ با مبلغ درخواستی سایر فروشندگانن قابل مقایسه است. Way Pavin’ The یکی از گرانترین گزینه‌های انتخابی و یکی از بهترین نرم افزارهای حسابداری تحت وب است. برای یک نرم افزار، قیمت 500 دلار کمی گران است. و پس از آن هزینه نصب است که هر ساعت آن 125 دلار برایتان هزینه خواهد داشت. اما این فروشنده مانند سایر فروشندگان یک دوره آزمایشی 30 روزه رایگان عرضه می کند.

مقایسه حسابداری‌های مبتنی بر وب از جهت  مناسب بودن با کسب و کارهای مختلف

یک راه‌حل مبتنی بر وب عبارت است از یک برنامه کاربردی که می تواند به یک اندازه بوده و با تمام سیستم‌ها سازگار شود. وب می تواند برحسب نیازهای شما، پروسه کسب و کار و تعداد کاربران، کوچک یا بزرگ باشد. حسابداری مبتنی بر کلاود از سال‌های رونق‌گیری اولیه در بازار به رشد خود ادامه داده است. فروشندگان زیادی وجود دارند که می توانید با توجه به بودجه و عملیات مورد نیاز کسب و کارتان، از محصولاتشان انتخاب کنید.حمایت از ما