مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

نرم افزار مالی مبتنی بر وب را آیا می توانید به خوبی سفارشی کنید؟

نرم افزار مالی مبتنی بر وب را آیا می توانید به خوبی سفارشی کنید؟

نرم افزار مالی مبتنی بر وب را آیا می توانید به خوبی سفارشی کنید؟


چکیده:

نرم افزار مالی مبتنی بر وب را آیا می توانید به خوبی سفارشی کنید؟

اگر شرکت شما قصد مقایسه نرم افزارهای حسابداری تحت وب و سپس انتخاب از بین آن‌ها را دارد، حتما قبل از اتخاذ هر تصمیمی اطلاعات کافی در مورد محصول مورد خرید، بدست آورید. یافتن فروشنده نرم افزار مالی آنلاین و تحت وب که بتوانید محصولاتش را با نیازهای خاصتان سفارشی بکنید، از اهمیت زیادی برخوردار است.

FinancialForce جزو فروشند‌گان  نرم افزار مالی انعطاف‌پذیر است

FinancialForce یک فروشنده نرم افزار مالی نوآورانه تحت وب است که رویکرد تازه‌ای به کارکردهای تجاری متداول خود اتخاذ کرده است. در نرم افزار مالی تحت وب عرضه‌شده توسط شرکت، از توان Force.com و طراحی سیستم حسابداری‌اشان بطور ترکیبی استفاده شده است. نتیجه اینکار بوجود آمدن نرم افزار به صرفه از لحاظ هزینه، با امکاناتی فراتر از دفترداری و ثبت رویدادهای مالی صرف است.

نرم افزار مالی آنلاین عرضه شده توسط FinancialForce  قابلیت سفارشی سازی و سازگاری با نیاز تمام کسب و کارها اعم از کوچکترین تا بزرگترین کسب و کارها را دارد. مرزهای بخش‌بندی شده‌ای که در اکثر سیستم‌های حسابداری قابل مشاهده است، در نرم افزار مالی تحت وب عرضه شده توسط FinancialForce وجود ندارد، بطوریکه  می توان از آن در دپارتمان‌های مختلف برای چندین کارکرد استفاده کرد. این نرم افزار همچنین با برنامه‌های CRM قابلیت تطابق داد بطوریکه هر دو برنامه قدیمی و جدید می توانند با یکدیگر کار کنند.

سفارشی کردن نرم افزار تحت وب عرضه شده توسط FinancialForce

ابزار موجود در نرم افزارهای حسابداری تحت وب (ابری) FinancialForce  وظایف مختلفی را پوشش می دهد و می توان برای رفع نیازهای تجاری خاص و سفارشی کردن آن‌‌ها استفاده کرد. چارت‌ها جزو بزرگترین ویژگی قابل سفارش‌سازی عرضه شده توسط FinancialForce است که می توانید بر حسب نیازهای شرکتتان، چارت حسابداری  تک بعدی یا چند بعدی را بر روی آن تنظیم کنید. کارکردهای ارزی یکی دیگر از ویژگی‌های سفارشی‌سازی در نرم افزار حسابداری تحت وب این شرکت است؛ اعم از اینکه مشتری های شما محلی یا جهانی باشند،  این نرم افزار برای شما کار خواهد کرد. ویژگی ارزی همچنین دارای امکانات مربوط به مالیات جهانی نیز هست که به شما در آسا‌ن‌سازی تراکنش‌ها کمک می کند.

NetSuite گزینه دیگری جهت انتخاب  نرم افزار انعطاف‌پذیر مالی آنلاین در اخیتارتان می‌گذارد

نرم افزار حسابداری تحت وب عرضه شده توسط NetSuite به مقدار کافی از انعطاف‌پذیری برخوردار است و شما می توانید سیستم خود را از ابتدا بر پایه آن بنا کنید و یا صرفا برای بهبود سیستم ERP فعلی خودتان از آن استفاده کنید. انعطاف‌پذیری NetSuite در امر طراحی وب‌سایت حد و اندازه‌ای ندارد چون می توانید به میزان نیاز و خواستتان وب سایت درست کنید. هر یک از مشتریانی که شرکت شما به آن خدمات ارائه می دهد، می توان در سیستم سفارشی کرد و اطلاعاتی همچون خریدهای قبلی، دلارهای صرف‌شده و غیره را در آن  حفظ و نگهداری کرد. این آیتم‌ها را می توان بر روی فرم‌ها و دفاتر سفارشی‌شده که با نرم افزار حسابداری تحت وب (آنلاین و ابری) NetSuite قابل ایجاد است، ردیابی نمود.

استفاده از ابزار سفارشی سازی برای نرم افزار حسابداری آنلاین NetSuite

هر محصولی که شرکت شما در بازار عرضه می کند می توان در نرم افزارهای مالی تحت وب سفارشی کرد، بطوریکه اطلاعات ردیابی مخصوص بخود را داشته باشد. مشتریانی که به آنان خدمات ارائه می دهید، فارغ از اینکه در چه محلی قرار گرفته‌باشند، در صورت نیاز می توانید ارز هر کدام و حتی زبان هر کدام را جدا گانه تنظیم نمایید. چون هر منطقه‌ای نرخ‌های مالیات فروش متفاوتی دارد، این آیتم را هم می توان سفارشی کرد. در زمان ایجاد صفحات وب‌اتان می توانید سفارشی سازی را تا جایی انجام دهید که هر یک از مشتریان بتوانند با دسترسی به یک منوی خرید آبشاری، نوع ارز و منطقه  سکونتشان را تعیین کنند.

نرم افزار مالی تحت وب جزو دارایی مثبت شرکت شما محسوب می شود

مهم نسیت کدام فروشنده نرم افزار حسابداری تحت وب را انتخاب کرده‌اید؛ سفارشی سازی کلید موفقیت است. حتما در زمان انتخاب نرم افزار توجه داشته باشید که ابزارها و کارکردهایی که برای ایجاد روابط کاری‌اتان نیاز است را لحاظ کنید.

از کجا می توان فهمید که نرم افزارهای حسابداری تحت وب برایتان سودمند خواهند بود

انتخاب نرم افزار حسابداری آنلاین و تحت وب و یافتن نرم افزار کاملی که با نیازهای شرکتتان سازگاری داشته باشد، می تواند کار سختی باشد. اگر ندانید که چه می خواهید، سر زدن به فروشندگان مختلف برای یافتن نرم افزار می تواند زمان‌بر و هزینه‌بر باشد. چندین سئوال کلیدی وجود دارد که قبل از انتخاب فروشنده برنامه حسابداری آنلاین و ابری، می توانید از خودتان بپرسید:

"آیا فروشنده نرم افزار حسابداری تحت وب نیازهای کارکردی شرکت شما را برآورده می سازد"

احتمالا کارکردهای خاصی مدنظرتان است که میل دارید برنامه حسابداری تحت وب بتواند آن‌ها را مدیریت کند. داشبوردها مهم‌اند چون می توانید در یک نگاه، فاکتورها، ترازها، صورتحساب‌ها و هزینه‌ها را ببینید، اما پشتیبانی آنلاین رایگان هم موضوع مهمی است. اگر می خواهید شرکتتان سیار باشد، در آنصورت فروشنده نرم افزار بایستی حتما از قابلیت‌های از راه دور نیز برخوردار باشد.

آیا فروشنده سیستم حسابداری تحت وب می تواند این کارکردها را برآورده سازد؟

آیا شرکت شما در کشور دیگری واقع شده؟ اگر چنین است، دسترسی به چندین ارز کارکردی است که فروشنده بایستی بتواند در اختیارتان بگذارد. حقوق و دستمزد و انبار از دیگر کارکردهایی هستند که بایستی آن‌ها نیز در نظر داشته باشید، چون این دو کارکرد هزینه بر و زمان بر هستند. نهایتا، در مورد امنیت نیز تحقیق کنید تا ببینید فروشنده نرم افزار حسابداری تا چه اندازه می تواند این کارکرد را تامین کند. اطمینان حاصل کنید که شکاف امنیتی در سوابق داده‌های از بین رفته یا دسترسی غیر مجاز وجود نداشته باشد.

آیا فروشنده نرم افزار حسابداری تحت وب شما، شرکت سهامی عام است؟

شرکت‌هایی را که سهام‌اشان بطور عمومی معامله شده باشد براحتی می توان ردیابی و پیگیری کرد. با دسترسی به برگه سوابق می توانید قابلیت اطمینان و صداقت شرکت را اعتبار سنجی کنید. اگر فروشنده خاصی مد نظرتان است، می توانید فهرستی از سهامداران یا حامیان مالی آن را مطالبه کنید. اگر شرکت بطور عمومی معامله نشده و توسط سرمایه‌گذاران اداره می شود، در آنصورت می توانید فهرستی از سرمایه‌گذاران را بخواهید. حتما از قابل اطمینان بودن سرمایه‌گذاران و عدم سوء سابقه آنان در ضربه‌زدن به حسن اعتبارشرکت دیگر یا تخطی از تعهدات اطمینان حاصل کنید.

در خصوص امنیت فروشنده برنامه حسابداری آنلاین تحقیق کنید

اگر بطور جدی فروشنده خاصی را در نظر دارید، پس حتما مقایسه ‌هایتان را انجام داده اید و در خصوص تدابیر امنیتی فروشنده ‌اتان برای تامین امنیت داده‌ها تحقیقات لازم را بعمل آورده اید. اکنون یک قدم جلوتر بروید و بگذارید دپارتمان امنیت شخصی شما امنیت عرضه شده توسط فروشنده مورد بررسی قرار دهند. زمانیکه این کار بدست افراد آموزش دیده در این زمینه بسپارید، از نتیجه‌ای که بدست می آید ممکن است تعجب زده شوید. اینکار راحترین و کارآمدترین روش برای کسب اطمینان از امنیت اطلاعات شرکتتان است.

آیا فروشنده نرم افزار حسابداری تحت وب و آنلاین جدید خواهد توانست با اپلیکیشن‌های موروثی یکپارچه ‌شود؟

برنامه‌های کاربردی موروثی برنامه‌هایی هستند که سال‌ها مورد استفاده بوده و مواردی نظیر زبان‌ها، پلتفرمها، و تکنیک‌ها را شامل می شود. اگر شرکت شما برای مدتی دایر بوده، احتمال دارد که بسیاری از این برنامه‌های موروثی را که کارکردهای مهمی را انجام می دهند، بر روی سیستم‌تان داشته باشید. بسیار مهم است که برنامه حسابداری آنلاین بتواند با این برنامه‌های موروثی یکپارچه شود، در غیر اینصورت محصول جدید خریداری شده کاملا بلا استفاده خواهدبود. لازم نیست از اول شروع کنید؛ کاری که باید بکنید این است که سیستم‌ فعلی‌اتان را ارتقا دهید. پروسه یکپارچه‌سازی می تواند مهمترین فاکتور در امر انتخاب نرم افزار حسابداری تحت وب باشد.

آیا سیستم قدیمی حسابداری‌اتان دست و بال شما را بسته است؟ حسابداری آنلاین می تواند به شما کمک کند

حافظه ابری یا تحت وب به شما امکان می دهد تا از طریق هر کامپیوتر دیگری بتوانید به داده‌ها دسترسی داشته و برنامه‌های کاربردی کامپیوترتان را اجرا نمایید. اینکار نه تنها در محیط کار سودمند خواهد بود، بلکه در امر مدیریت مالی و حسابداری روزمره نیز طرفداران بیشتری پیدا می کند. مشتریان شما از طریق حافظه ابری و تحت وب خواهند توانست به اطلاعات مالی خود دسترسی یابند و نیز مدیریت و کنترل بهتری بر امور مالی شرکتتان اعمال خواهید کرد.حمایت از ما