مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

بهترین نرم افزار حسابداری برای کسب و کارهای کوچک و متوسط کدام است؟!

بهترین نرم افزار حسابداری برای کسب و کارهای کوچک و متوسط کدام است؟!

بهترین نرم افزار حسابداری برای کسب و کارهای کوچک و متوسط کدام است؟!


چکیده:

بهترین نرم افزار حسابداری برای مشاغل کوچک و متوسط کدام است؟!

بهترین نرم افزار حسابداریبرای مشاغل کوچک و متوسط: شما در مقام صاحب شغل کوچک تا متوسط برای مدیریت امور مالی کسب و کارتان چگونه بهترین نرم افزار حسابداری را انتخاب می‌کنید؟ شما حتما می دانید که شرکت‌هایی نظیر مایکروسافت، Intuit، Sage و NetSuite قابلیت‌های نرم افزاری ارائه می دهند که می تواند نیازهای شما را برآورده سازد، اما تنها بدلیل اینکه از توان برند برخوردارند، حقیقتا بهترین برنامه حسابداری ابری هستند؟ ممکن است بتوان با قیمت بسیار پایین‌تر، پلتفرم‌های قدرتمند و ارزشمندی پیدا کرد. در اینجا در خصوص برخی  از برنامه‌‌هایی که ارزش تحقیق و بررسی بیشتری دارند، اطلاعات بیشتری ارئه خواهد شد.

بهترین نرم افزار حسابداری ابری زمانی که نیازهای های شما پیچیده است!

یکی از چیزهای که قبل از آزمایش بهترین نرم افزار حسابداری ابری بایستی انجام دهید، معین کردن نیازهایتان است. اگر نیازهای شما با پیچیدگی و پیشرفت روزافزون شرکت در ارتباط است، بجای اتکای صرف به یک برند خاص بایستی در جهت متفاوتی به جستجوی نرم افزار بپردازید. Intacct یکی از بهترین نرم افزار حسابداری تحت وب است و این زمانی است که یک حسابدار اختصاصی حرفه‌ای بصورت استخدام در منزل داشته باشید که پیچیدگی‌های کسب و کار شما را سر و سامان دهد. این برنامه با توجه به اینکه یک راه‌حل نرم افزاری میزبانی‌شده است، از طریق هر وسیله‌ای متصل به اینترنت قابل دسترسی است.

بهترین برنامه‌های حسابداری ابری فراتر از  QuickBooks  

نرم افزار حسابداری Quick books : به راحتی می توان تصور کرد QuickBooks بعنوان شرکتی که در فضای کسسب و کارهای کوچک و متوسط با سایر شرکت‌ها رقابت می کند، اولین گزینه انتخابی شما است، با این وجود Xero.com  یک گزینه عالی است که قیمت کمتری دارد. محصولی که Xero.com عرضه کرده یکی از بهترین نرم افزارهای حسابداری مبتنی بر ابری است که برای کسب و کار های کوچک و متوسط به بازار عرضه شده است؛ نرم افزار ارائه شده توسط  Xero.com پیشرفته‌تر از یک برنامه کاربردی استاندارد صفحه‌گسترده است، با اینحال یک قدم پایین تر از Intacctاست. ویژگی‌ها و قابلیت‌های آن هنوز هم بگونه‌ای است که کاربران را به دانستن برخی اصول ملزم می کند، ولی نیازی نیست که کارمندی که از این پلتفرم استفاده می کند، حسابدار حرفه‌ای باشد.

با بهترین نرم افزارهای حسابداری کارتان را ساده‌تر کنید

بهترین برنامه‌های حسابداری برای کسب و کارهای کوچک‌تر، ویژگی‌ها و قابلیت‌هایی را که واقعا نیازی به آن‌ها نیست، کنار خواهند گذاشت. شاید فقط به پیگیری حساب‌های دریافتنی، حساب‌های پرداختنی و حقوق و دستمزد نیاز داشته باشید، و سایر قابلیت‌های مربوط به گزارشگیری و ردیابی مدنظرتان نباشد. Lessaccouting.com، , kashflow.com و waveaccounting.com همگی گزینه‌های مهمی برای کسب و کارهای کوچک و متوسط با نیازهای حسابداری استاندارد هستند. شرکت‌های نظیر  outright.com و indinero.com ادعا می کنند که بهترین نرم افزارهای حسابداری ابری هستند، اما این برنامه به سختی ممکن است به شما در فهم هزینه‌ها و درآمدهایتان کمک کنند. تمرکز اصلی در اینجا در حقیقت بر ردیابی ابتدایی درآمد و هزینه معطوف است، اما به فهم عمیق‌تر کلیت امور مالی‌اتان که از یک برنامه مالی مبتنی بر ابری انتظار می رود، کمک زیادی نمی‌کند.

بهترین برنامه‌های حسابداری ابری از کاربری آسان برخوردارند

ساختار کسب و کار کوچک شما می تواند به تصمیم‌گیری در خصوص بهترین برنامه حسابداری ابری برای محیط شما کمک کند. اگر به حسابدار حرفه‌ای دسترسی ندارید و مجبورید که پلتفرم را خودتان به تنهایی مدیریت کنید، بایستی برنامه‌اتان از جهت یکپارچه‌سازی و کاربری آسان باشد. برای قابلیت‌هایی که نیازی ندارید سرمایه‌گذاری نکنید و همیشه نسخه آزمایشی برنامه را قبل از خرید استفاده کنید تا زمانتان را در پیاده‌سازی برنامه‌ای که بر طبق انتظاراتتان کار نمی کند، تلف نکنید.

بهترین نرم افزار حسابداری ابری همچنین از قابلیت سفارشی‌سازی برای فاکتورها و همچنین گزارشگیری برخوردار خواهد بود؛ از طریق این قابلیت‌ها می توانید برند خودتان را گسترش داده و آن را در عرصه کسب و کارتان برای دیگران قابل مشاهده سازید. 


حمایت از ما