مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

مروری بر نرم افزارهای حسابداری ابری: مقایسه دو برنامه Unit4 و SAP

مروری بر نرم افزارهای حسابداری ابری: مقایسه دو برنامه Unit4 و SAP

مروری بر نرم افزارهای حسابداری ابری: مقایسه دو برنامه Unit4 و SAP


چکیده:

مروری بر نرم افزارهای حسابداری تحت وب و ابری: مقایسه دو برنامه Unit4و SAP  

مرور و بازبینی نرم افزارهای حسابداری ابری می تواند به صاحبان کسب و کار کمک کند تا برحسب بسیاری از فاکتورها نظیر قیمت‌گذاری و کاربری آسان در یکپارچه‌سازی با سایر سیستم‌ها، تامین‌کننده‌ای را که محصولاتش بیشترین سازگاری را با نیازهایش دارد، انتخاب کند. توصیفات و بازبینی ما در خصوص نرم افزار حسابداری تحت وب و ابری برای Unit4 Cloud Rebel وby Design  SAP Business، امکان مقایسه برخی از فاکتورهای مدنظر شما را قبل از انتخاب خدمات برنامه حسابداری ابری، فراهم خواهد کرد.

مرور ویژگی‌های نرم افزار حسابداری تحت وب و ابری: Highlight UNIT4وSAP

Unit4 Coda با دارا بودن شهرت جهانی، نرم افزار مالی نیرومندی است که براحتی می تواند ارتباط برقرار کرده و در کنار سایر سیستم‌ها و اپلیکیشن‌ها کار کند. تمرکز این شرکت بر عرضه نرم افزاری معطوف بوده است که کار مدیریت و همگام شدن کسب و کارها با محیط پیوسته متغیر را آسانتر می سازد. Unit4 Coda تغییر را بعنوان یک هنجار جدید می بیند و کسب و کارها را هم بر همان اساس تجهیز می کند. SAP در عرصه نرم افزار تجاری، بزرگترین تامین‌کننده خدمات اینترنتی در جهان است. این شرکت تمام تخصص خود در پروسه‌ها و گردش‌کار تجاری را در راه‌حل مدیریت تجاری مبتنی بر "ابر" (Cloud) پیاده کرده است که نیاز کسب و کارهایی با رشد بالا را برآورده می سازد، و  Business by Design جزو بسته نرم افزاری ERP آنان با استقرار مبتنی بر کاربر on-demand است.  

مرور ویژگی‌های نرم افزار حسابداری ابری: پیاده‌سازی

مرور ویژگی‌های برنامه حسابداری ابری به شما امکان می دهد تا نحوه میزبانی سرویس و میزان سهولت آن را دریابید.  Cloud Rebel ترکیبی از نرم افزار مدیریت مالی  Unit4 Coda  و نرم افزار حسابداری تحت وب آسان برای بودجه‌بندی را ارائه داده است.  Unit4 Cloud Rebel مبتنی بر استقرار میزبانی‌شده است که بصورت on-damand،  on-siteیا بصورت دوگانه موجود می باشد. SAP Business by Design یک Software-as-a-Service است که از طریق پرداخت حق اشتراک ماهانه قابل استفاده است. SAP سخت افزار را میزبانی و نگهداری کرده و نرم افزار را به‌روزرسانی می کند. این نرم افزار بعنوان محصول ERP، مدیریت و پردازش‌های تجاری به شیوه مبداء تا مقصد ((end to end را تامین کرده و بخش امور مالی، قسمتی از این بسته نرم افزاری را تشکیل می دهد. انتظار می رود که نصب و پیکربندی این نرم افزار چهار تا هشت هفته زمان ببرد.

مرور ویژگی‌های نرم افزار حسابداری تحت وب و ابری: اندازه کسب و کار

می خواهید بدانید که این سرویس تا چه اندازه نیازهای خاص کسب و کار شما (و نه کسب کارها بطور عام) را برآورده خواهد کرد. به همین دلیل است که در توصیف قابلیت‌های نرم افزار حسابداری تحت وب بایستی مطابقت موارد عرضه شده در نرم افزار با اندازه کسب و کار شما مدنظر قرار گیرد.

Cloud Rebel بطور کامل با قابلیت کار متقابل با سایر نرم افزارهایی که ممکن است در حال حاضر داشته باشید، طراحی شده است. فارغ از اندازه شرکت، این نرم افزار به شما اجازه می دهد تا راه‌حل‌های نرم افزاری را که می خواهید، انتخاب کنید و سپس به سهولت با تمام آن‌ها یکپارچه ‌سازی کنید. بر مبنای این عقیده که تجارت با تغییر زنده است، پیکربندی این نرم‌افزار آسان است و معماری یا فناوری خود را به سایر سیستم‌ها تحمیل نمی‌کند.

SAP Business by Design برای کسب و کارهایی با اندازه کوچک تا متوسط با رشد بالا، ساخته شده است. این راه‌حل نرم افزاری برای کسب و کارهای کوچک تا متوسط طراحی شده است و حدودا 75 درصد از کاربران جزو سازمان‌های متوسط هستند.  SAP accounting software سعی دارد تا سیستم حسابداری سازمانی برای‌ کسب و کارهای بازار متوسط را فراهم نماید.

توصیف نرم افزار حسابداری ابری: ویژگی‌ها

توصیف نرم افزار حسابداری ابری نمی تواند بدون ذکر ویژگی‌های متمایز کننده کامل شود، بنابراین تنها چند مورد را بیان خواهیم کرد. Cloud Rebel بر محور معماری LINK می چرخد؛ بدین طریق درجه بالایی از قابلیت پیکربندی کاربران همزمان با حفظ کنترل بدست می‌آید، بدون آنکه نگرانی از جهت به خطر افتادن رعایت قواعد و استانداردها به دلیل ایجاد تغییرات، وجود داشته باشد. چون SAP Business by Design  بخودی خود راه‌حل مدیریت تجاری کاملا یکپارچه‌ای است، تمام کارکردهای اصلی تجاری در آن لحاظ شده است.  SAP BBD قابلیت‌های دفتر کل، مدیریت دارایی‌های ثابت، ارزشیابی موجودی انبار و حسابداری مدیریتی را ارائه می دهد. سایر کارکردهای کلیدی عبارتند از: منابع انسانی، مدیریت روابط با مشتریان، مدیریت پروژه، زنجیره تامین و موارد دیگر.

با مطالعه برخی از توصیفات نرم افزار حسابداری ابری و مقایسه ویژگی‌ها، قیمت‌گذاری، امنیت و سایر موارد متمایز، متوجه خواهید شد که کدام یک تامین‌کنندگان خدمات اینترنتی با نیازهای شما بیشترین سازگاری را دارد. حداقل در توصیفات نرم افزار حسابداری تحت وب، آنچه که حرف آخر را در انتخاب نرم افزار می زند این است که یک کسب و کار تا چه حد می خواهد کنترلش را حفظ کند.حمایت از ما