مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

نرم افزار حسابداری ابری و مزایای آن

نرم افزار حسابداری ابری و مزایای آن

نرم افزار حسابداری ابری و مزایای آن


چکیده:

نرم افزار حسابداری ابری و مزایای آن

برنامه حسابداری ویژه کسب و کارهای کوچکی که بر روی اینترنت (یا سیستم ابری) نتوان با آن کار کرد، این روزها بی معنا بنظر می رسد. بهرحال تقریبا هر چیزی که انجام می دهید آنلاین است- و دائما نیاز دارید که با کسب و کارتان در حین حرکت در تماس باشید. نرم افزار حسابداری صرفا رومیزی تاحدودی کهنه شده و کار با آن زمان‌بر است، درحالیکه نرم افزار حسابداری ابری تماما در زمان و پول صرفه‌جویی می کند.

مفهوم نرم افزار حسابداری تحت وب و ابری چیست؟

نرم افزار حسابداری ابری و تحت وب مانند بانکداری آنلاین است. شما بصورت آنلاین به داده‌ها دسترسی می یابید و نیازی به انجام دانلود ندارید. همه چیز در زمان بی‌درنگ به‌روز شده و از طریق دستگاه‌های مختلفی نظیر لپ‌تاپ، گوشی موبایل یا از طریق کامپیوتر یکی از دوستانتان میتوانید به آن دسترسی یابید. نیازی نیست که هارد درایو کامپیوترتان بعنوان هاب مرکزی حسابداری کسب و کارتان عمل کند.

نرم افزار حسابداری تحت وب و ابری در اکثر مواقع ارزانتر تمام می شود

در بیشتر موارد، نرم افزار حسابداری ابری ارزانتر است. مطمئنا گاهی برخی محصولات بطور تصادفی هزینه زیادی در بر دارند، اما در بیشتر مواقع، می توانید با مبلغی کمی حدود کمتر از 20 دلار در هرماه برای برنامه حسابداری‌اتان، کارتان را راه بیاندازید. شما با داشتن سیستم مبتنی بر ابری دیگر نیازی نیست که درباره خرید چندین لایسنس (که هر کدام چند صد pop هزینه دارد) یا ایجاد شبکه شرکتتان برای دسترسی چندین کابر به نرم افزار رومیزی، نگران باشید.

بعضی از برنامه‌ها هستند که ممکن است ماهیانه بیش از 50 دلار یا حتی بیش از 100 دلار هزینه داشته باشد، اما این برنامه‌ها غالبا جزو برنامه‌های بسیار پیشرفته حسابداری هستند که کنترل‌های موجودی انبار، سیستم‌‌های POS، پردازش حقوق و دستمزد و موارد دیگر را یکپارچه می‌کنند. با آگاهی خریداری کنید تا بعدا احساس ضرر نکنید.

نرم افزار حسابداری تحت وب و ابری - من می بینم، تو می‌بینی، ما همگی در زمان بی‌درنگ می‌بینیم

در نرم افزار حسابداری ابری، همه چیز در زمان بی‌درنگ قرار دارد. اگر هزینه‌ای را به‌روز رسانی کنید، همه در شرکت آن را خواهند دید. زمانیکه یک تراکنش از بانکتان بطور اتوماتیک دانلود می شود، در همان لحظه قابل دسترسی خواهد بود. دیگر هیچ نسخه ناسازگار با همان فایل حسابداری وجود نخواهد داشت و تمام چیزهایی که می بینید و انجام می دهید فورا برای افراد دیگری نیز که به نرم افزار شما دسترسی دارند، قابل دسترسی خواهد بود.

نرم افزار حسابداری تحت وب و ابری  و دسترس‌پذیری و همکاری

بیشتر نرم افزارهای حسابداری تحت وب و ابری موجود، تعداد کاربران نامحدودی دارند در حالیکه برخی نیز برای داشتن دسترسی نامحدود مستلزم ارتقاء برنامه هستند. حتی برنامه‌هایی که شما را محدود می کنند هنوز هم چیزی در حدود سه تا پنج نقطه دسترسی در اختیار شما می گذارند- البته بدون احتساب حسابدارتان.

با این اوصاف، تقریبا تمام آنان‌ها از طریق موبایل قابل دسترسی هستند. این بدان معناست که همزمان با ترک محل کار مشتری، می توانید فاکتور تهیه کنید، ارسال کنید و سپس هزینه‌های مرتبط با آن را بدون کارکشیدن از کامپیوترتان پیگیری کنید.  شما حتی می توانید تصویری از رسید آن را از طریق اپلیکیشن موبایل ذخیره کنید.

نرم افزار حسابداری ابری امنیت و ذخیره‌سازی داده‌ها

تصور کنید که تمام امور مالی شرکتتان بر روی یک کامپیوتر باشد. هر از گاهی از این داده ها در حافظه خارجی یا شاید حتی در یک شرکت ذخیره داده ابری پشتیبانی می گیرید.  اما حادثه رخ می دهد و شما  دفاترتان برای بیش از یک هفته در حافظه ابری ذخیره نکرده اید. با آنکه تا سطح خاصی از اطلاعات را بازیابی کرده‌اید، ولی ساعت‌ها (اگر نگوییم روزها) صرف بازیابی یا ورود مجدد داده‌های گم شده می کنید. اگر شما در پشتیبان گیری تعلل کرده بودید... معلوم است چه اتفاقی می افتاد.

حسابداری مبتنی بر نرم افزار حسابداری ابری، ریسک از دست دادن داده‌ها را از میان می برد، چون همه‌چیز بطور اتوماتیک پشتیبان‌گیری می شود. کامپیوترتان را گم کردید؟ نگرانی ندارد. کامپیوترتان رومیزی‌تان از کار افتاد؟ اصلا مهم نیست! همه داده‌ها بر روی حافظه ابری توسط نرم افزار حسابداری ابری با کدگذاری و امنیت عالی در سطح بانک، ذخیره شده است. درنهایت امر، حسابداری مبتنی بر نرم افزار حسابداری ابری، راهی است که باید انتخاب کرد.


حمایت از ما