مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

نرم افزارهای حسابداری و توصیه هایی برای مقایسه آنها

نرم افزارهای حسابداری و توصیه هایی برای مقایسه آنها

نرم افزارهای حسابداری و توصیه هایی برای مقایسه آنها


چکیده:

توصیه هایی برای مقایسه نرم افزارهای حسابداری

بسیاری از کسب و کارهای جدید منابع لازم جهت استخدام یک حسابدار تمام وقت را ندارند، اما حسابداری یکی از عناصر مهم و حیاتی هر کسب و کاری است. بسته‌های نرم افزار حسابداری زیادی برای کسب و کارهای کوچک موجود می‌باشد و تنها راه یافتن نرم افزار حسابداری که برای شرکت شما مناسب باشد، مقایسه نرم افزار حسابداری است.

مقایسه نرم افزار حسابداری: فاکتورهای مهمی که باید در نظر گرفت

به هنگام انتخاب نرم افزار حسابداری و دفترداری برای کسب و کارتان، مقایسه نرم افزار حسابداری اهمیت زیادی دارد. در ذیل، فاکتورهای مهمی که به هنگام انتخاب بسته نرم افزار حسابداری مناسب بایستی به یاد داشته باشید، ارائه شده است.

1- قیمت- این فاکتور همیشه نقش مهمی در هر نوع تصمیم‌گیری تجاری بازی می‌کند. با اینحال، از سوی دیگر نباید بدنبال ارزان‌ترین نرم افزار بود، خصوصا زمانی که متعلق به شرکت نرم افزار حسابداری مشهور و قابل اعتمادی نباشد. مقایسه نرم افزار حسابداری بایستی بسته‌های نرم افزار مشابه را پوشش دهد، چون به شما کمک خواهد کرد که فروشنده‌ای را پیدا کنید که قیمت‌های آن با بودجه شما همخوانی دارد.

2- نوع ماژول‌ها- اطمینان حاصل کنید که بسته نرم افزار حسابداری که انتخاب می‌کنید، تمام ماژول‌های اولیه ضروری شامل صدور فاکتور، حساب‌های پرداختنی، حساب‌های دریافتنی، سفارشات خرید و تحلیل وجوه نقد برای کسب و کارتان را داشته باشد. این ماژول‌ها تماما برای راه‌‌اندازی کسب و کار شما ضرورت دارد و بایستی در هر نرم افزار حسابداری که خریداری می‌کنید، وجود داشته باشد.

4- ماژول‌های اضافی- اگر کسب و کار شما نیازمند ماژول‌های بیشتری نسبت به ماژول‌های موجود در بسته نرم افزار ابتدایی باشد، بایستی تحقیق کنید تا بسته‌هایی دیگر را که این ماژول‌ها توسط همان شرکت عرضه شده‌اند را پیدا کنید. ممکن است به سیستم‌های نرم افزاری برخورد کنید که هرگز فکر نمی‌کردید کسب و کارتان بدان نیاز داشته باشد اما می‌تواند به شما در اداره موثرتر آن کمک کند.

5- امنیت- امکان ویژه امنیتی برای جلوگیری از دستکاری اطلاعات مالی‌اتان توسط اشخاص ثالث بسیار اهمیت دارد. در مورد وجود امکانات امنیتی نظیر محافظ کلمه عبور بررسی به عمل آورید مزیت اصلی استفاده از نرم افزار حسابداری این است که تمام اطلاعاتتان را بصورت ثبت شده در اختیار دارید، اما اگر به راحتی قابل دسترسی باشد، بدلیل فقدان امنیت، اطلاعات می‌توانند به دست افراد نادرست بیافتد.

6- کاربری آسان- برای مقایسه نرم افزار حسابداری سری به اینترنت بزنید و مروری به اطلاعات مربوطه داشته باشید. برخی فروشندگان در تبلیغاتشان نرم افزار آسان را معرفی می‌کنند، اما ممکن است مواردی در اینترنت پیدا کنید که برنامه آن‌ها را از لحاظ کاربری پیچیده می‌داند.


حمایت از ما