مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

نرم افزار حسابداری و استفاده از آن برای مقابله با بحران اعتباری

نرم افزار حسابداری و استفاده از آن برای مقابله با بحران اعتباری

نرم افزار حسابداری و استفاده از آن برای مقابله با بحران اعتباری


چکیده:

نرم افزار حسابداری و استفاده از آن برای مقابله با بحران اعتباری:

در دوره بحران اعتباری، مشتریان صرفه جویی کرده  و پول کمتری  برای خرید اقلام غیر ضروری خرج می‌کنند. هزینه بنگاه‌های کسب و کار در چنین زمان‌هایی ممکن است از درآمدشان پیشی گیرد. با آنکه اتخاذ استراتژی‌های درآمدزا عاقلانه است، ولی صاحبان بنگاه‌های کسب و کار همچنین بایستی تا جای ممکن هزینه‌های خود را کاهش دهند. نرم افزار حسابداری و سیستم حسابداری کارآمد می‌تواند یک نگاه کلی از جریان نقدی ارائه داده و اطلاعات لازم جهت کاهش هزینه را برای شما فراهم نماید.

نرم افزار حسابداری و  راه  های کاهش هزینه‌ها

1- هزینه‌ها را بطور ماهیانه رصد کنید. سیستم و نرم افزار حسابداری می‌تواند به شما کمک کند تا بر میزان پول خرج شده برای کالاهای مصرفی مانند لوازم التحریر، کنترل داشته باشید. اگر بودجه تخصیص‌یافته را کاهش دهید، کارکنان  خود را بیش از پیش برای استفاده کمتر از لوازم التحریر تشویق خواهید کرد. برق نیز هزینه بزرگی برای بنگاه‌های کسب و کار است. با اینحال، راه‌ کارهای آسانی برای کاهش هزینه‌های برق وجود دارد:

الف- تجهیزاتی مانند چاپگر را به هنگام عدم استفاده از آن‌ها، از برق بکشید.

ب- بجای روشنایی الکتریکی تا حد ممکن از نور طبیعی استفاده کنید

ج- کامپیوتر خود را در به‌صرفه‌ترین حالت قرار دهید

د- خروجی دستگاه تهویه را کاهش دهید. با قرار دادن دستگاه تهویه در وضعیت گرمتر-حتی تا حد یک درجه-  به میزان زیادی در انرژی و نتیجتا در پول شما صرفه‌جویی می‌شود.

2- از خدمات رایگان استفاده کنید. اینترنت خدمات رایگان زیادی را ارائه می‌دهد که می‌تواند توسط صاحبان بنگاه کسب و کار مورد استفاده قرار گیرد. نیازی به پرداخت پول برای خدماتی نظیر ایمیل، تلفن و فکس که بطور رایگان و آنلاین در دسترس است، وجود ندارد.

3- کار حسابداری را خودتان انجام دهید. برای حسابدارتان جهت انجام امور مالی‌اتان ماهیانه چقدر پرداخت می‌کنید؟ شما می‌توانید با پیاده‌سازی یک سیستم  و نرم افزار حسابداری، کار حسابداری را خودتان انجام دهید و مبلغی را که بایستی به یک حسابدار حرفه‌ای پرداخت کنید، صرفه‌جویی کنید.

4- در تاکتیک‌های بازاریابی‌ خودتان تجدید نظر کنید. اگر شما از طریق  نشریه یا خبرنامه با مشتریانتان ارتباط برقرار می‌کنید، سعی کنید روشتان را تغییر داده و یک نسخه الکترونیکی از آن‌ را از طریق ایمیل ارسال کنید. بدین طریق در پاکت نامه، کاغذ و هزینه پست صرفه‌جویی خواهد شد. استفاده از اینترنت نه تنها یک متد موثر ارتباطی با مشتریان است، بلکه همچنین روشی است که با محیط زیست سازگاری دارد. کاهش میزان مصرف کاغذ برای محیط زیست نتایج عالی ببار خواهد آورد.

5- بدنبال تامین‌کنندگان و خدمات دهندگان جدید باشید. دوره بحران مالی زمان ایده‌آلی برای یافتن تامین‌کنندگان و خدمات دهندگان جدید است. با انجام تحقیق ببینید آیا شرکت‌های دیگری وجود دارند که همان خدمات را با نرخ پایین عرضه کنند. اگر چنین بود، به تامین کننده یا خدمات‌دهنده ارزان‌تر رجوع کنید. اگر نمی‌خواهید پل‌های پشت سر خودتان را با تامین کننده یا خدمات‌دهنده بشکنید، با آن‌ها رک و راست باشید. برایشان توضیح دهید که دیگر نمی‌توانید از پس هزینه آن‌ها برآیید و بدنبال کس دیگری هستید. شاید برای آنکه شما را بعنوان یک مشتری حفظ کنند، بتوانند نرخ را کاهش دهند.

کسب و کار کوچک می‌تواند در دوران اقتصادی سخت، موفقیت‌آمیز باشد. با بستن کمربندهایتان و کاهش هزینه‌های غیرضروری، کسب و کار شما می‌تواند در طول مضیقه اعتباری دوام آورد. یکی از سیستم‌های و نرم افزارهای حسابداری را از بین نرم‌افزارهای تجاری کوچک که بهتر از هر نرم افزار دیگری با نیازهای شرکت شما سازگاری داشته باشد، انتخاب کنید.


حمایت از ما