مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

نرم افزار حسابداری - دانلود آموزش سیستم فروش

نرم افزار حسابداری - دانلود آموزش سیستم فروش

نرم افزار حسابداری - دانلود آموزش سیستم فروش


چکیده:

نرم افزار حسابداری همکاران سیستم -  نرم افزار فروش و حسابداری فروش:

نرم افزار حسابداری - سیستم فروش ضرورت استفاده از سیستم فروش:

فروش را می توان یکی از ارکان اساسی فعالیت و برآیند تلاش مجموعه‌ی گروه های فعال در سازمان ها و موسسات اقتصادی پنداشت و بدین خاطر است که اجرای سیاست ها و راهکارهای شایسته ی فروش، بسیار حساس و سرنوشت ساز تلقی می شود. در این میان دسترسی به اطلاعات روزآمد موجودی ها، مانده ی حساب مشتریان، اعتبارات اعطایی به آنها، اولویت بندی تحویل کالا و ... پیش نیاز هرگونه مصلحت اندیشی برای فروش و اجرای سیاستهای یاد شده است.

افزون بر این، تدوین سیاست های آتی موسسات درباره ی فروش و پاسخ گویی به هنگام به درخواست مشریان نیازمند تهیه ی گزارشهای لازم از عملیات انجام یافته فروش است. به همین دلیل است که استقرار یک سیستم کارآمد فروش برای سازمانها و موسسات اقتصادی یک ضرورت محسوب می شود.

براین اساس، در نرم افزار حسابداری - سیستم فروش به عنوان بخشی از سیستم های یکپارچه ی اطلاعات مدیریت همکاران سیستم تلاش بر این است که ابزار کارآمدی برای بستر سازی و اجرای مناسب سیاست های فروش در سازمانها و موسسات اقتصادی در اختیار مدیران قرار گیرد.

در طراحی نرم افزار حاضر، مجموعه ای ارتباطات مورد نیاز با سایر سیستم های به خصوص سیستم های انبار و خزانه داری در نظر گرفته شده است، به گونه ای که ضمن ایجاد انسجام و یکپارچگی در کلیه ی فرایندهای مرتبط، از ورود اطلاعات تکراری جلوگیری می شود.

برای آشنایی بیشتر با نرم افزار فروش، در سطرهای آتی توضیحاتی درباره جایگاه این سیستم در مجموعه ی سیستم یکپارچه ی اطلاعات مدیریت و امکانات و ویژگی های آن آورده شده است.

نرم افزار حسابداری جایگاه سیستم فروش در سیستم های یکپارچه:

در مجموعه ی سیستم یکپارچه ی اطلاعات مدیریت، سیستم فروش با سیستم های حسابداری، انبار، خزانه داری و برنامه ریزی تولید ارتباط تنگاتنگی دارد. چگونگی ارتباط این سیستم ها با یکدیگر در شکل (1)، نمایش دارده شده است. (شکل در فایل پیوست شده برای دانلود، ارائه شده است).

افزون بر سیستم های یاد شده، سیستم فروش با سیستم اتوماسیون اداری نیز از طریق قرارداد فروش ارتباط دارد. بدین ترتیب که اطلاعات متن قرارداد فروش از این سیستم به سیستم اتوماسیون اداری منتقل می شود.

نرم افزار حسابداری امکانات و ویژگی های اصلی نرم افزار فروش:

سیستم فروش، امکانات متنوع بسیاری دارد. امکانات و ویژگی های اصلی این نرم افزار را می توان در قالب طبقه بندی های زیرین برشمرد:

مشتریان:

1- گروه بندی مشتریان براساس عمده فروشی، خرده فروشی، محل جغرافیایی و ...

2- نگهداری اطلاعات و سوابق مشتریان

3- تعیین حد اعتباری برای مشتریان

قراردادهای فروش:

1- صدور قرارداد فروش

2- صدور متمم، الحاقیه و اطلاحیه قرارداد همراه با نگهداری سوابق در طول مدت اعتبار

3- زمان بندی تحویل قرارداد فروش

عملیات فروش:

1- تعیین قیمت کالا براساس گروه مشتری، مرکز فروش، میزان خرید، نحوه فروش

2- صدور درخواست فروش و پیش فاکتور فروش

3- کنترل موجودی رزرو شده در هنگام صدور حواله فروش یا فاکتور فروش براساس دریافت و پرداخت اعتبار تخصیص داده شده به مشتری

4- صدور سند حسابداری مرتبط با فروش

5- تبادل اطلاعات بین انبار و مراکز فروش مستقر در نقاط مختلف جغرافیایی (فروش غیرمتمرکز)

6- امکان سهمیه بندی فروش بین مراکز فروش

7- محاسبه هزینه حمل به صورت اتوماتیک

8- امکان ردیابی کالاهای دارای مد مشابه با ویژگی های متفاوت در تمامی اسناد فروش

عوامل فروش:

1- فروش کالا براساس مراکز فروش و نحوه های فروش مختلف

..........

فایل آموزشی و راهنمای کامل استفاده از نرم افزار فروش همکاران سیستم درانتهای همین مطلب به صورت رایگان دراختیار استفاده کنندگان قرار گرفته است.


مقاله نرم افزار حسابداری (قیمت : رایگان)
حمایت از ما