مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

نرم افزار حسابداری و آموزش آن به همراه دانلود کامل فایل

نرم افزار حسابداری و آموزش آن به همراه دانلود کامل فایل

نرم افزار حسابداری و آموزش آن به همراه دانلود کامل فایل


چکیده:

نرم افزار حسابداری و آموزش آن - نرم افزار حسابداری همکاران سیستم:

آموزش نرم افزار حسابداری همکاران سیستم "سیستم حسابداری مالی" و دانلود فایل آن: نوشتار حاضر "راهنمای کاربری سیستم حسابداری مالی" است. این راهنما برای کلیه‌ی کاربران سیستم حسابداری مالی همکاران سیستم تهیه شده است. در حقیقت، در این نوشتار تلاش شده است، زمینه‌ی استفاده ساده تر کاربران از سیستم حسابداری مالی که در محیط ویندوز XP کار می کند فراهم گردد. به عبارت دیگر با استفاده از این راهنما، کاربران می توانند راحت تر از قسمت های مختلف سیستم حسابداری مالی استفاده کنند. در حال حاضر سیستم حسابداری مالی یک راهنما دارد. راهنمای حاضر برای استفاده کاربران نگاشته شده است. این راهنما می‌تواند در مراحل مختلف کار کردن با سیستم به کاربران این سیستم یاری رساند. بنابراین در صورت بروز هرگونه مشکلی در کارکردن با بخش های مختلف، کاربران می توانند به این راهنما مراجعه کنند و پاسخ سوالهای خود را بیابند.

این نوشتار دارای بخش های مختلفی است. در فصل نخست، کلیاتی در باره ی نرم افزار حسابداری مالی ارائه شده است تا اطلاعات بیشتری برای کسانی که به تازگی با این سیستم آشنا شده اند، فراهم آید. در فصل دوم چگونگی تنظیمات عمومی نرم افزار و معرفی اطلاعات پایه مورد نیاز برای انجام عملیات جاری در سیستم حسابداری آورده شده است. در فصل سوم، شیوه ی تعریف کدینگ سیستم حسابداری مالی مطرح گردیده است. کاربران می توانند با مطالعه ی این فصل، کدینگ سیستم حسابداری خود را تعریف کنند. در فصل چهارم، نحوه ی صدور اسناد حسابداری مالی آورده شده است. در فصل پنجم، شیوه ی استفاده کاربران از گزارشهای سیستم حسابداری عنوان گردیده است. در فصل ششم، چگونگی انجام عملیات پایان سال آورده شده و در فصل هفتم چگونگی تغییر سال مالی و ایجاد آن به کاربران آموزش داده شده است. در انتهای این نوشتار می توانید فایل کامل آموزشی سیستم حسابداری و مالی همکاران سیستم را دانلود نمایید.


مقاله نرم افزار حسابداری (قیمت : رایگان)
حمایت از ما