مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

مقاله آمادگی کارکنان بخش عمومی مالزی در حرکت به سمت حسابداری تعهدی جهت ارتقاء پاسخگویی: مورد مربوط به وزارت آموزش و پرورش

مقاله آمادگی کارکنان بخش عمومی مالزی در حرکت به سمت حسابداری تعهدی جهت ارتقاء پاسخگویی: مورد مربوط به وزارت آموزش و پرورش

مقاله آمادگی کارکنان بخش عمومی مالزی در حرکت به سمت حسابداری تعهدی جهت ارتقاء پاسخگویی: مورد مربوط به وزارت آموزش و پرورش


چکیده:

مقاله انگلیسی حسابداری تعهدی با ترجمه"آمادگی کارکنان بخش عمومی مالزی در حرکت به سمت حسابداری تعهدی جهت ارتقاء پاسخگویی: مورد مربوط به وزارت آموزش":

مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه فارسی سال 2014، با عنوان "آمادگی کارکنان بخش عمومی مالزی در حرکت به سمت حسابداری تعهدی جهت ارتقاء پاسخگویی: مورد مربوط به وزارت آموزش" جهت استفاده و مطالعه پژوهشگران و دانشجویان حسابداری و مالی، و بهره گیری در پایان نامه و پژوهش های حسابداری و مالی:

در سال‌های اخیر بحث‌های زیادی در خصوص اتخاذ یکی از سیستم‌های حسابداری از بین حسابداری وجوه نقد و حسابداری تعهدی در حسابداری دولتی بخش عمومی مالزی، در جریان بوده است. طرح این مساله از آن روست که دولت قصد دارد روال حسابداری خود را از بین حسابداری تعهدی و حسابداری وجوه نقد، برگزیند. هدف از این مطالعه تعیین میزان آمادگی کارکنان بخش عمومی مالزی در وزارت آموزش جهت پیاده سازی حسابداری تعهدی ، و همچنین بررسی دغدغه‌های عمده در حرکت به سمت حسابداری تعهدی می‌باشد. یافته‌های حاصل از این مطالعه نشان می‌دهد که کارکنان حسابداری برای پیاده سازی حسابداری تعهدی آمادگی داشته و خواستار حرکت به سمت حسابداری تعهدی هستند.

مقاله انگلیسی حسابداری تعهدی با ترجمه "آمادگی کارکنان بخش عمومی مالزی در حرکت به سمت حسابداری تعهدی جهت ارتقاء پاسخگویی: مورد مربوط به وزارت آموزش" - مقاله:

در حالیکه بخش شرکتی مالزی به اتخاذ استاندارد گزارشگری مالی بین‌المللی (IFRS) بعنوان استاندارد گزارشگری مالی، اشتغال داشت، مورد مشابه در بخش عمومی نیز اتفاق افتاد. بخش عمومی مالزی قرار است که از اول ژانویه 2015 از حسابداری وجوه نقد به حسابداری تعهدی تغییر رویه دهد. استفاده از حسابداری تعهدی در یازدهم می 2011 به تصویب وزارت نخست وزیر مالزی، Dato Seri Mohd Najib Tun Abdul Razak رسید؛ در این زمان بود که اداره کل حسابداران (AGD) بعنوان رئیس آژانسی که مسئول پیاده سازی حسابداری تعهدی است، منصوب شد. اداره کل حسابداران بایستی این اطمینان را بدهد که سیستم حسابداری در راستای اهداف اصلی دولت فدرال حرکت می‌کند. استانداردهای فعلی حسابداری که توسط اداره کل حسابداران تدوین گردید، جای خود را به استانداردهای حسابداری بخش عمومی بین الملی (IPSAS) خواهد داد. IPSAS مجموعه‌ای از استانداردهای حسابداری هستند که توسط هیئت IPSAS جهت خدمت به منافع عمومی منتشر شد؛ اینکار از طریق توسعه استانداردهای گزارشگری مالی بخش عمومی با کیفیت بالا و از طریق تسهیل همگرایی استانداردهای ملی و بین المللی انجام می‌گیرد. هدف از این استاندارد آن است که از سازگاری خط‌مشی‌های حسابداری بکارگرفته شده در مالزی با استانداردهای حسابداری ملی و بین المللی اطمینان حاصل شود چرا که IPSAS امکان تعیین کیفیت و قیاس‌پذیری اطلاعات مالی را فراهم می‌نماید. در اصل، پیاده سازی حسابداری تعهدی از اول ژانویه 2015 توسط دولت فدرال و با استفاده از IPSAS مبتنی بر تعهدی بعنوان استاندارد بودجه‌بندی و گزارشگری مالی پیاده‌سازی خواهد شد.

انتقال از حسابداری وجوه نقد به حسابداری تعهدی بخش جدانشدنی از اصلاحات کلی مالیاتی است. بکارگیری حسابداری تعهدی مستلزم سیستم‌های جدید و آموزش مناسب است، چون در مقایسه با حسابداری وجوه نقد از پیچیدگی بیشتر برخوردار است. از آن مهمتر اینکه، بکارگیری حسابداری تعهدی همچنین مستلزم استفاده بیشتر از قضاوت است. برای مبدل شدن به ملتی با درآمد بالا، تغییرات پارادایمی زیادی نیاز است، خصوصا این تغییر از سوی کارکنان حسابداری که ارتباط متقسیمی با انجام تکالیف حسابداری دارند، محسوس‌تر خواهد بود. آنان بایستی با اطلاعات حسابداری تعهدی کاملا آشنا گردند تا مفهوم حسابداری دولتی را طی دوره پیاده سازی درک کنند. با اینحال، قبل ازآنکه در 2015 پروسه پیاده سازی اتفاق بیفتد، آمادگی کارکنان حسابداری در حرکت به سمت حسابداری تعهدی بایستی کاملا مورد توجه قرار گیرد.

 

راهنما:

1- جهت خرید مقاله انگلیسی حسابداری و مالی می توانید بعد از ثبت نام، اقدام به خرید اینترنتی آن نمایید.

2- بعد از پرداخت موفقیت آمیز، فایله خریداری شده در پنل کاربری شما (که بعد از ثبت نام در بالای صفحه در منوها قابل مشاهده است) در قسمت مدیریت مقالات و در بخش دانلود مقالات قابل دانلود است.

3- چنانچه به هر دلیلی امکان پرداخت اینترنتی برای شما میسر نشد، می توانید مبلغ مورد نظر را به شماره کارت 6104337239270471، نزد بانک ملت، به نام سعید درخشی، واریز نموده و اطلاعات پرداخت را به همراه نام فایل یا پایان نامه، و آدرس ایمیل خود، به شماره 09146622440 پیامک کنید تا کمتر از 24 ساعت به ایمیل شما ارسال شود. چنانچه نیاز فوری به دسترسی به فایل داشتید، بعد از واریز، تماس حاصل فرمایید.

4- برخی مقالات ترجمه آنها آماده می باشد که از دسته بندی "مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه" قابل مشاهده است، اما بسیاری از مقالات انگلیسی حسابداری و مالی بدون ترجمه کامل مقاله هستن، که برای سفارش ترجمه آنها می توانید از قسمت ثبت سفارش در انتهای چکیده مقاله، گزینه ترجمه مقاله را تیک زده تا توسط مدیر موسسه برآورد هزینه و زمان تحویل شود، که نتیجه این برآورد در قسمت پنل کاربری در بخش سفارشات قابل مشاهده است.

5- چنانچه قصد تهیه پروپزال و پایان نامه بر مبنای مقالات سایت accpapers را دارید می توانید در انتهای چکیده همان مقاله در قسمت ثبت سفارش، گزینه های مربوطه را فعال نمایید تا توسط مدیر بررسی و اعلام شود، که در قسمت پنل کاربری نتیجه بررسی قابل مشاهده است. دسته بندی "مقالات بیس پیشنهادی جهت انتخاب موضوع پایان نامه" مقالاتی هستند که از نظر این موسسه شرایط بهتری برای تنظیم پایان نامه و مقاله را دارند، و دسته بندی "مقاله انگلیسی حسابداری علمی پژوهشی" همه مقالات حسابداری و مالی پژوهشی را شامل می شود. همچنین با ثبت پیش پروپزال اطلاعاتی نظیر: فرضیه های مقاله، متغیرهای مقاله، مدلهای مقاله، نحوه اندازه گیری متغیرها و نوع متغیرها (از نظر مستقل، وابسته و کنترلی بودن آنها) و در نهایت روشهای آماری مقاله معمولا با هزینه 40000 تومان قابل ارائه خواهد بود (پیش پروپزال به دانشجو کمک می کند که دید کلی نسبت به محتوای مقاله پیدا کند و به وی در انتخاب موضوع پایان نامه و مقاله کمک کند.

برای مشاهده مقالات بیس انگلیسی حسابداری پیشنهادی ما جهت انتخاب موضوع پایان نامه حسابداری و مالی و یا حسابرسی به دسته بندی "مقالات بیس پیشنهادی جهت موضوع پایان نامه" و برای دسترسی به جدیدترین مقالات علمی پژوهشی از سایتهای معتبر به "مقاله انگلیسی حسابداری علمی پژوهشی" ، و برای مشاهده مجموعه مقالات انگلیسی حسابداری با ترجمه آماده به "مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه" برای مشاهده مجموعه پایان نامه های حسابداری به "پایان نامه حسابداری" و همچنین جهت مشاهده فصول دوم پایان نامه های حسابداری که شامل مبانی نظری و پیشینه پایان نامه می باشد به دسته "مبانی نظری و پیشینه فصل دوم پایان نامه" و همچنین دانلود و خرید اطلاعات شرکتهای بورسی و متغیرهای محاسبه شده در قالب فایل اکسل به دسته "اطلاعات شرکت های بورسی" مراجعه نمایید.

 


مقاله بیس انگلیسی حسابداری و مالی (قیمت : رایگان)
مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه (قیمت : 29,900 تومان)

در این یخش، می‌توانید سفارش مورد نظر خود را ثبت نمایید، سفارش شما توسط همکاران در آمارکده بررسی و در اسرع وقت تعیین هزینه خواهند شد و زمان تحویل پروژه نیز برآورد خواهد شد. تمام این برآوردها در قسمت پنل کاربری که بعد از ثبت نام و ورود به سایت در منوی بالای سایت قابل مشاهده خواهد بود، قابل پیگیری است.

لطفا موارد درخواستی را تیک زده و سفارش خود را ثبت نمایید.

حمایت از ما