مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

دانلود پایان نامه دکتری حسابداری و مدیریت مالی و حسابرسی

دانلود پایان نامه دکتری حسابداری و مدیریت مالی و حسابرسی

دانلود پایان نامه دکتری حسابداری و مدیریت مالی و حسابرسی


چکیده:

ارائه موضوع برای رساله دکتری حسابداری، مدیریت مالی و حسابرسی و دانلود پایان نامه ها و رساله‌های کار شده:

جهت انتخاب موضوع در مقطع دکتری و به سرانجام رساندن آن، نیاز به مطالعه و شناخت کامل مباحث مرتبط با موضوع است. مطالعه مباحث روز دنیا و ترکیب آنها با مشکلات داخلی کشور در زمینه حسابداری و مالی و حسابرسی می تواند منجر به ارائه پژوهش های کاربردی گردد. اما با توجه به سیستم آموزشی کشور و عدم آگاهی کامل دانشجویان به شیوه های پژوهش و مباحث روز دنیا و عدم همکاری تنگاتنگ اساتید حسابداری و مالی برای انتخاب و اجرای پایان نامه ها و رساله های مقطع دکتری حسابداری و مالی، نیاز به مشاورهای متخصص در زمینه انتخاب عناوین پزوهشی مناسب و پیاده سازی آنها بیش از پیش احساس می شود.

موسسه آمارکده تنها موسسه پژوهشی است که فقط و فقط در حوزه پژوهش های حسابداری و مالی و حسابرسی فعالیت دارد، و با هدف ارائه پژوهش های مناسب و به روز و کاملا تخصصی همواره در حال مطالعه و ترجمه منابع روز دنیا است. با توجه به تجربه های ارائه موضوع و پروپزال و پایان نامه در مقاطع ارشد و دکتری برای دانشگاه های تهران، علامه و بهشتی و کسب نمرات بسیار خوب، این توانایی را داریم که موضوعات کاملا تخصصی و روز را با کیفیت در حد قابل قبول برای دانشجویان ارائه کنیم.

همچنین با توجه افزایش تعداد دانشجویان مقطع دکتری حسابداری و مالی، سعی شده است نمونه های از پایان نامه ها و رساله های دکتری حسابداری و مدیریت مالی و حسابرسی در دسته بندی "پایان نامه دکتری حسابداری و مالی" ارائه شود، تا دانشجویان مقطع دکتری بتوانند الگویی برای تنظیم پایان نامه های خود داشه باشند. دانشجویانی که تمایل به مشاوره های تخصصی در حوزه پایان نامه های تخصصی حسابداری و مالی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری دارند، می توانند با ما تماس حاصل فرمایند و یا از در بخش ثبت سفارشات، درخواست خود را ثبت نمایند.

شیوه نگارش رساله دکتری حسابداری و مالی:

علی رغم توصیه های پژوهشگران و اساتید دلسوز در این رشته هنوز استفاده از منابع دیگران در بین پژوهشگران بدون اشاره به منبع اصلی رایجترین شیوه نگارش پژوهش های ارشد و حتی دکتری است. شاید ریشه این مشکلات را از زمانی دانست که محقق ایرانی به جای بررسی مشکلات داخلی سعی در مطالعه پژوهش های خارجی و ترجمه بدون چون چرای آن و تنظیم ترجمه در قالب یک مقاله برای چاپ در مجلات دانست. و مهمتر از آن شاید تقصیر را بتوان به گردن اساتیدی انداخت که دانشجو را فقط یک فرصت برای کسب درآمد نگاه کردند و باز شاید بتوان نشریات حتی ISI را نیز در این میان گناهکار دانست که در ازای دریافت مبالغ گزاف مطالعات بی ارزش را مطالعه ای با اهمیت دسته بندی کردند. اما برای نگارش صحیح و علمی یک پایان نامه و رساله دکتری در رشته های حسابداری و مالی معمولا با طرح مشکل و مساله ای که در ایران و یا حتی در سطح بین الملل مطرح است شروع می کنیم، این مشکل برگرفته از مطالعات محقق است، که در بین مطالعات با کمبود و خلا مطالعاتی در یک موضوع خاص مواجه می شود که سعی در پر کردن آن کمبود و خلا می شود و یا در بین مطالعات تناقضاتی را مشاهده می کند که سعی در شفاف کردن مسئله با ارائه راهکارهایی جدید میکند و یا در حالت بسیار حرفه ای تر دیدگاه جدیدی را معرفی و آن را تا حد ممکن اثبات می کند و ووو....

همه موارد بالا گویای این واقعیت است که محقق و دانشجوست که استارت کار را می زند، به عبارت دیگر هرچند مقالات خارجی روز به روز عناوین جدید و پیچیده را مطرح می کنند، ولی وقتی هنوز ساده ترین و ابتدایی ترین مباحث و مشکلات در ایران حل نشده است، مطالعه در خصوص موضوعات پیشرفته و نگارش پژوهش های چند صد صفحه ای که هیچ کاربردی حتی در آینده ای دور نیز نخواهد داشت، جز اتلاف وقت دانشجو، استاد و منابع ملی ثمری نخواهد داشت. پس شناخت و تعریف مسئله به زبان حسابداری و مالی اولین قدم در شروع یک پژوهش خوب است.

در قدمهای بعدی و مهم نگارش پایان نامه و رساله دکتری حسابداری و مالی ، یافتن راهکارها و گزینه های مختلف حل مساله است. راه حلهایی که در پژوهش های پیشین به کار رفته است گزینه اول محقق است و چنانچه محقق نتواند از بین راهکارهای پیشنهادی در مطالعات پیشین به نتیجه برسد در صورت توانایی می تواند راهکارهایی جدید برای حل مسئله و مشکل ارائه نماید. که نیاز به توانایی بالایی دارد.

خدمات آمارکده در زمینه انتخاب موضوعات پایان نامه و رساله دکتری:

در دسته بندی "پایان نامه دکتری حسابداری و مالی" علاوه پایان نامه های خارجی پایان نامه های دکتری حسابداری و مالی نیز ارائه شده است تا شناخت درستی از مسیری که جامعه بین المللی در پژوهش های حسابداری در پیش گرفته است داشته باشیم، و سپس با توجه به مطالعات انجام شده می تواند با شناخت از محیط داخل ایران موضوعات کاربردی پیشنهاد و عملی کرد. دانشجویانی که درخواست مشاوره در زمینه انتخاب موضوع را دارند می توانند از قسمت ثبت سفارشات در انتهای همین مطلب یا در بخشهای دیگر درخواست خود را ثبت نمایند تا همکاران ما در سریعترین زمان ممکن نسبت به درخواست ما اقدامات لازم را انجام دهند.


در این یخش، می‌توانید سفارش مورد نظر خود را ثبت نمایید، سفارش شما توسط همکاران در آمارکده بررسی و در اسرع وقت تعیین هزینه خواهند شد و زمان تحویل پروژه نیز برآورد خواهد شد. تمام این برآوردها در قسمت پنل کاربری که بعد از ثبت نام و ورود به سایت در منوی بالای سایت قابل مشاهده خواهد بود، قابل پیگیری است.

لطفا موارد درخواستی را تیک زده و سفارش خود را ثبت نمایید.

حمایت از ما