مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

مقاله غیر قابل اتکاء بودن گزارش قناری: معامله داخلی، فرضیه جریان وجوه نقد و بحران مالی

مقاله غیر قابل اتکاء بودن گزارش قناری: معامله داخلی، فرضیه جریان وجوه نقد و بحران مالی

مقاله غیر قابل اتکاء بودن گزارش قناری: معامله داخلی، فرضیه جریان وجوه نقد و بحران مالی


چکیده:

مقاله غیر قابل اتکاء بودن گزارش قناری: معامله داخلی، فرضیه جریان وجوه نقد و بحران مالی:

مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه سال 2016 با عنوان  "غیر قابل اتکاء بودن گزارش قناری: معامله داخلی، فرضیه جریان وجوه نقد و بحران مالی"، از سایت Elsevier جهت استفاده دانشجویان حسابداری و مالی و انتخاب موضوع پایان نامه های حسابداری و مالی:

در این مقاله بررسی خواهیم کرد که آیا تغییرات گسترده اقتصادی در بریتانیا در حول و حوش زمان بحران مالی، از طریق معیارهای اندازه‌گیری مجموع معاملات داخلی قابل پیش‌بینی بود یا خیر. در اینجا از فرضیه سیهون (1988،1992) بعنوان منطق اساسی هدایتگر تحقیق و پژوهش برای توضیح جریان وجوه نقد استفاده شده است. در این تحقیق که در چهارچوب اتورگرسیون برداری صورت گرفت، با بررسی رابطه میان بازده و فعالیت‌ داخلی‌ها در شرکت‌های پذیرش شده بریتانیا، سعی شده تا درستی نظرات سیهون در این بافت مورد آزمون قرار گیرد. یافته‌های ما بیانگر آنست که رابطه مذکور برخلاف ایالات متحده، در بریتانیا وجود ندارد. در مقابل، مجموع معیارهای اندازه‌گیری تصمیمات معاملاتی نشان می‌دهد که احتمال اینکه داخلی‌ها توسط تصورات عمومی هدایت شوند، بیشتر از هدایتشان توسط اطلاعات خصوصی است.

کلمات کلیدی مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه: معامله دخلی؛ فرضیه جریان وجوه نقد

 

مقاله غیر قابل اتکاء بودن گزارش قناری: معامله داخلی، فرضیه جریان وجوه نقد و بحران مالی - بخش مقدمه:

معامله سهم توسط مدیران و اعضای هیئت مدیره در درون شرکت‌هایشان، مدتی است که در عرصه آکادمیک  محل بحث و مناقشه بوده است. بسیاری از مطالعات نشان می‌دهد که داخلی‌ها غالبا در معاملات خود از اطلاعاتی خصوصی که در اختیار دارند، سود می‌برند. معاملات انفرادی نه تنها سود آورند، بلکه زمانیکه انباشته گردد می‌توان از آن‌ها در پیش‌بینی تغییرات گسترده اقتصادی استفاده کرد.

بخش عمده‌ای از پژوهش پیرامون معامله داخلی‌ با سنجش ارزش احتمالی اطلاعاتی موجود در معاملات انفرادی در ارتباط است. با اینحال، حجم کوچک اما متقاعدکننده‌ای از پژوهش ‌ها بیانگر آنست که از سنجه‌های انباشته این معاملات، می‌توان جهت گزینش پیام ‌ها و علائمی که هنوز برای خارجی‌ها نامرئی است اما از تغیرات قریب‌الوقوعی در اقتصاد کلان خبر می‌دهد، استفاده نمود. ایده این است که تصمیم‌گیرانی که در درون یک شرکت اشکال مختلفی از جریان‌های نقدی را که علامت‌دهنده تغیرات آتی در عملکرد مالی است، برمی‌گزینند، بر اساس همین اطلاعات معامله خواهند کرد. زمانی که رویدادی خاص همان شرکت باشد، سنجه انباشته این گزینش را انجام نخواهد داد اما اگر دربین شرکت‌ها مشترک باشد، می‌تواند نشانگر تغیر در عملکرد اقتصادی باشد. این بدان معنا نیست که خود داخلی‌ها از این تغییرات گسترده برکنارند. اگر اینگونه بود، هنگامیکه یک شرکت‌ واسطه سرمایه‌گذاری کم ریسک‌تر فرصت سرمایه‌گذاری امنی فراهم می‌آورد، نمی‌توانست معامله را به شرکت خودش محدود کند. موقعیت در عوض بیشتر شبیه "قناری در معدن ذغال سنگ است"؛ پس از شناسایی تغییر اوضاع و احول توسط داخلی‌ها نوبت به شناسایی گسترده نوسانات کلان اقتصادی پیش‌رو می‌رسد. کنش داخلی ‌ها که بجای یک کنش جمعی آگاهانه، بصورت مستقل اما گله‌ای است، به مجموع عقاید ادراک شده درباره سلامت مالی شرکت‌های انفرادی بدل می‌شود.

هدف این مطالعه بررسی تاکیدات سیهون با استفاده از معاملات داخلی  در درون شرکت‌ها در بین تعدادی از بخش‌های پذیر‌شده در بورس سهام لندن است. بخصوص این مطالعه به این پرسش می‌پردازد که سنجه انباشته از رفتار داخلی‌ها را می‌توانستیم برای پیش‌بینی ظهور بحران مالی 2008 استفاده کنیم یا خیر؛ برای دوره‌ای از ابهام که در رسانه‌های بریتانیا از آن بطور گسترده با عنوان "مخصمه اعتباری" یاد شده است. یافته‌های این مطالعه چشم‌اندازی پیش روی ما قرار می‌دهد که با چشم انداز سیهون در تناقض است. در سالهای حول و حوش بحران مالی، سنجه‌های انباشته حاصل از معامله داخلی‌ها هیچ نشانی از تغیرات کلان اقتصادی در شرف وقوع به دست نمی‌داد. با آنکه این مقاله اعتبار یافته‌های سیهون را زیر سئوال نمی‌برد اما کاربرد‌پذیری فرضیه را در خارج از قلمرو ایالات متحده آممرکا یعنی بریتانیا را مورد تردید قرار می‌دهد.

بخش بعدی مرور کلی از پژوهش موجود ارائه می‌دهد و ارزش اطلاعاتی رفتار ابرازشده داخلی را ارزیابی می‌کند. بافت مقرراتی که در آن پژوهش انجام گرفته، در بخش 3 به تصویر کشیده شده است. بخش 4  در مورد انتخاب روش‌شناسی برای انجام این مطالعه بحث می‌کند. بخش 5 به شرح نمونه داده‌ها و نحوه جمع‌آوری آن‌ها پرداخته است. در بخش 6 نتایج مورد بحث و برسی قرار می‌گیرد. بخش 7 به نتیجه‌گیری می‌پردازد.

 

راهنما:

1- جهت خرید مقاله انگلیسی حسابداری و مالی می توانید بعد از ثبت نام، اقدام به خرید اینترنتی آن نمایید.

2- بعد از پرداخت موفقیت آمیز، فایله خریداری شده در پنل کاربری شما (که بعد از ثبت نام در بالای صفحه در منوها قابل مشاهده است) در قسمت مدیریت مقالات و در بخش دانلود مقالات قابل دانلود است.

3- برخی مقالات ترجمه آنها آماده می باشد که از دسته بندی "مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه" قابل مشاهده است، اما بسیاری از مقالات انگلیسی حسابداری و مالی بدون ترجمه کامل مقاله هستن، که برای سفارش ترجمه آنها می توانید از قسمت ثبت سفارش در انتهای چکیده مقاله، گزینه ترجمه مقاله را تیک زده تا توسط مدیر موسسه برآورد هزینه و زمان تحویل شود، که نتیجه این برآورد در قسمت پنل کاربری در بخش سفارشات قابل مشاهده است.

4- چنانچه قصد تهیه پروپزال و پایان نامه بر مبنای مقالات سایت accpapers را دارید می توانید در انتهای چکیده همان مقاله در قسمت ثبت سفارش، گزینه های مربوطه را فعال نمایید تا توسط مدیر بررسی و اعلام شود، که در قسمت پنل کاربری نتیجه بررسی قابل مشاهده است. دسته بندی "مقالات بیس پیشنهادی جهت انتخاب موضوع پایان نامه" مقالاتی هستند که از نظر این موسسه شرایط بهتری برای تنظیم پایان نامه و مقاله را دارند، و دسته بندی "مقاله انگلیسی حسابداری علمی پژوهشی" همه مقالات حسابداری و مالی پژوهشی را شامل می شود. همچنین با ثبت پیش پروپزال اطلاعاتی نظیر: فرضیه های مقاله، متغیرهای مقاله، مدلهای مقاله، نحوه اندازه گیری متغیرها و نوع متغیرها (از نظر مستقل، وابسته و کنترلی بودن آنها) و در نهایت روشهای آماری مقاله معمولا با هزینه 40000 تومان قابل ارائه خواهد بود (پیش پروپزال به دانشجو کمک می کند که دید کلی نسبت به محتوای مقاله پیدا کند و به وی در انتخاب موضوع پایان نامه و مقاله کمک کند.

برای مشاهده مقالات بیس انگلیسی حسابداری پیشنهادی ما جهت انتخاب موضوع پایان نامه حسابداری و مالی و یا حسابرسی به دسته بندی "مقالات بیس پیشنهادی جهت موضوع پایان نامه" و برای دسترسی به جدیدترین مقالات علمی پژوهشی از سایتهای معتبر به "مقاله انگلیسی حسابداری علمی پژوهشی" ، و برای مشاهده مجموعه مقالات انگلیسی حسابداری با ترجمه آماده به "مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه" برای مشاهده مجموعه پایان نامه های حسابداری به "پایان نامه حسابداری" و همچنین جهت مشاهده فصول دوم پایان نامه های حسابداری که شامل مبانی نظری و پیشینه پایان نامه می باشد به دسته "مبانی نظری و پیشینه فصل دوم پایان نامه" و همچنین دانلود و خرید اطلاعات شرکتهای بورسی و متغیرهای محاسبه شده در قالب فایل اکسل به دسته "اطلاعات شرکت های بورسی" مراجعه نمایید.


مقاله بیس انگلیسی حسابداری و مالی (قیمت : 1,000 تومان)
مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه (قیمت : 39,900 تومان)

در این یخش، می‌توانید سفارش مورد نظر خود را ثبت نمایید، سفارش شما توسط همکاران در آمارکده بررسی و در اسرع وقت تعیین هزینه خواهند شد و زمان تحویل پروژه نیز برآورد خواهد شد. تمام این برآوردها در قسمت پنل کاربری که بعد از ثبت نام و ورود به سایت در منوی بالای سایت قابل مشاهده خواهد بود، قابل پیگیری است.

لطفا موارد درخواستی را تیک زده و سفارش خود را ثبت نمایید.

حمایت از ما