مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

مقاله اندازه بانک‌های ایالات متحده و رتبه‌بندی حمایتی

مقاله اندازه بانک‌های ایالات متحده و رتبه‌بندی حمایتی

مقاله اندازه بانک‌های ایالات متحده و رتبه‌بندی حمایتی


چکیده:

مقاله اندازه بانک‌های ایالات متحده و رتبه‌بندی حمایتی

مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه از سال 2016، با عنوان "مقاله اندازه بانک‌های ایالات متحده و رتبه‌بندی حمایتی"، به منظور استفاده دانشجویان در پژوهش ها و پایان نامه های حسابداری و مالی:

این مقاله به بررسی رابطه میان رتبه‌بندی‌های حمایتی آژانس فیش از بانک‌های آمریکایی با اندازه آن‌ها می‌پردازد. در این مطالعه از داده‌های فصلی بدست آمده از سه ماهه چهارم  2004 تا سه ماهه چهارم 2012 استفاده کردیم  و پس از کنترل چندین فاکتور که موجب تمایز بانک‌های کوچک و بزرگ می‌شوند دریافتیم که اندازه بانک رابطه مثبت با رتبه‌بندی حمایتی دارد. با اینحال اثر مذکور مطابق با فرضیه اَبَر بانک‌های موسوم به "خیلی برزرگ برای ورشکست شدن" (TBTF)، غیرخطی است. پس از ورشکستگی لیمن برادرز و  تصویب قانون مربوط به داد-فرانک رابطه میان اندازه و حمایت بالقوه قوی‌تر شده است.

کلمات کلیدی مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه: رتبه‌بندی حمایتی؛ اندازه بانک؛ اَبَر بانک‌های موسوم به "خیلی بزرگ برای نجات دادن"؛ اَبَر بانک‌های موسوم به "خیلی بزرگ برای ورشکست شدن".

مقاله اندازه بانک‌های ایالات متحده و رتبه‌بندی حمایتی- بخش مقدمه:

در این مقاله به بررسی کیفیت همبستگی رتبه‌بندی‌های حمایتی بانک‌های آمریکا با اندازه بانک پرداخته شده است. طبق وب‌سایت فیش، رتبه‌بندی‌های حمایتی بیرونی، کیفیت اعتباری درونی بانک را ارزیابی نمی‌کند، بلکه حاکی از قضاوت آژانس رتبه‌بندی است که در صورت ضرورت، ممکن است بانک را مشمول حمایت بداند. این رتبه‌بندی‌ها صرفا گزارشی از رتبه‌بندی فیش است، گرچه اصول اساسی آن ممکن است قبلا با مقامات مسئول و /یا صاحبان آن مورد بحث و بررسی قرار گرفته باشد.

آژانس رتبه‌بندی فیش در خصوص روش رتبه‌بندی‌ خود به ارائه جزئیات نمی‌پردازد، اما بنظر می‌رسد که اندازه، نقش اساسی در این بین ایفاء می‌کند. همانگونه که بوید و رانکل (1993) اشاره کرده بودند، ورشکستگی بانکهای بزرگ بدلیل عوامل بیرونی احتمالی کلان اقتصادی، بیش از  ورشکستگی بانک‌های کوچک برای مسئولان رعب آور است. بنابراین، احتمال اینکه بانک‌های بزرگ از حمایت دولت برخوردار شوند،  بیشتر است. ابربانک‌های موسوم به TBTF عملا از تضمین دولت برخوردارند که در پرریسک بودن آ‌ن‌ها از دید بستانکاران انعکاس پیدا می‌کند. علاوه بر این، اَبَر نهادهای مالی موسوم به TBTF می‌توانند سپرده‌ها را با نرخ‌هایی که منعکس کننده ریسک‌های درون عملیاتی آن‌ها نباشد، جذب کنند. با اینحال، برخی از مطالعات اخیرا به نکته اشاره کرده‌اند که بانک همچنین ممکن است یک بانک خیلی بزرگ برای نجات دادن (TBTR) باشد. دمیرگوچ-کونت و هوزینکا (2013) گزارش داد که تفاوت نرخ سواپ نکول اعتباری رابطه منفی با تراز مالی دولت در کشور مبداء بانک‌ها دارد. استدلال می‌شود که کشورهایی که تامین مالی عمومی خوبی دارند می‌توانند مبالغ بیشتری بر نجات  بانک‌ها از ورشکستگی صرف کنند که نتیجه آن زیان‌ کمتر بر تعهدات بانکی خواهد بود (از این‌رو تفاوت نرخ سواپ نکول اعتباری کمتر خواهد شد). به همین نحو، کرآ، لی، ساپریزا و سوارز (2014) گزارش کردند که تغییران رتبه‌بندی دولتی، اثر معنادار، غیرخطی و پایدار بر بازده سهام مازاد بانکی دارد. این اثر در مورد تنزیل رتبه‌های دولتی بیش از ترفیع رتبه است. نتایج آنان بیانگر آنست که بانک‌هایی که از پشتیبانی دولتی بیشتری برخوردارند، قبل از رویداد رتبه‌بندی، افت معنادار و بزرگتر ی در بازده سهام مازاد تجربه خواهند کرد. با نظر به این مطالعات، رابطه غیرخطی میان اندازه بانک و رتبه‌بندی‌های حمایتی خارجی را مورد آزمون قرار دادیم.

بنابر کروزنر (2013) و استارهان (2013)، برداشت‌های صورت گرفته از حمایت دولتی طی زمان تغییرات گوناگونی به خود دیده است. بنابراین به بررسی این نکته خواهیم پرداخت که آیا اثر اندازه بر رتبه‌بندی‌های حمایت خارجی از زمان ورشکستگی لهمن برادرز و تصویب قانون دا-فرانک، تغییر یافته است یا خیر؛ این قانون با خود اصلاحاتی به همراه داشت که احتمالا به انتظارات TBTF پایان داده است.

مقاله‌ای که بیشترین شباهت را به تحلیل ما دارد، مقاله یودا و ودر دی مورا (2013) است که ارزش یارانه TBTF را با استفاده از انتظارات حمایت دولتی نهفته در رتبه‌بندی‌های اعتباری، برآورد کردند. نتایج آنان بیانگر آنتست که بطور متوسط، بانک‌ها در کشورهای صنعتی بزرگ از پاداش‌های رتبه‌بندی اعتباری 1.8 تا 3.4 در سال 2007 و 2.5 تا 4.2 در 2009 برخوردار شدند. این ترفیع در رتبه‌بندی‌های اعتباری به عبارت دیگر حاکی از مزیت هزینه تامین منابع 60 تا 80 bp است.  مقاله ما با این مطالعه از آنجهت متفاوت است که توجه ما به بانک‌های آمریکایی معطوف است و به بررسی این نکنه می‌پردازیم که آیا رابطه میان اندازه بانک و رتبه‌بندی حمایتی خارجی (1) با نظر به استدلال TBTF، غیرخطی است، و (2) و با نظر به تلاشهایی که برای خاتمه دادن به انتظارات TBTF می‌شود، در طول زمان متغیر است یا خیر.

باقی مطالب این مقاله بدین قرار ساختاربندی شده است. بخش بعدی در ارتباط با ادبیات تحقیق خواهد بود. بخش 3 به روش‌شناسی و بخش 4 به شرح داده‌ها خواهد پرداخت. بخش 5 نایج را مورد بررسی قرار خواهد داد. بخش نهایی نتیجه‌گیری خواهد کرد. 

راهنما:

1- جهت خرید مقاله انگلیسی حسابداری و مالی می توانید بعد از ثبت نام، اقدام به خرید اینترنتی آن نمایید.

2- بعد از پرداخت موفقیت آمیز، فایل خریداری شده در پنل کاربری شما (که بعد از ثبت نام در بالای صفحه در منوها قابل مشاهده است) در قسمت مدیریت مقالات و در بخش دانلود مقالات قابل دانلود است.

3- برخی مقالات ترجمه آنها آماده می باشد که از دسته بندی "مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه" قابل مشاهده است، اما بسیاری از مقالات انگلیسی حسابداری و مالی بدون ترجمه کامل مقاله هستن، که برای سفارش ترجمه آنها می توانید از قسمت ثبت سفارش در انتهای چکیده مقاله، گزینه ترجمه مقاله را تیک زده تا توسط مدیر موسسه برآورد هزینه و زمان تحویل شود، که نتیجه این برآورد در قسمت پنل کاربری در بخش سفارشات قابل مشاهده است.

4- چنانچه قصد تهیه پروپزال و پایان نامه بر مبنای مقالات سایت accpapers را دارید می توانید در انتهای چکیده همان مقاله در قسمت ثبت سفارش، گزینه های مربوطه را فعال نمایید تا توسط مدیر بررسی و اعلام شود، که در قسمت پنل کاربری نتیجه بررسی قابل مشاهده است. دسته بندی "مقالات بیس پیشنهادی جهت انتخاب موضوع پایان نامه" مقالاتی هستند که از نظر این موسسه شرایط بهتری برای تنظیم پایان نامه و مقاله را دارند، و دسته بندی "مقاله انگلیسی حسابداری علمی پژوهشی" همه مقالات حسابداری و مالی پژوهشی را شامل می شود. همچنین با ثبت پیش پروپزال اطلاعاتی نظیر: فرضیه های مقاله، متغیرهای مقاله، مدلهای مقاله، نحوه اندازه گیری متغیرها و نوع متغیرها (از نظر مستقل، وابسته و کنترلی بودن آنها) و در نهایت روشهای آماری مقاله معمولا با هزینه 40000 تومان قابل ارائه خواهد بود (پیش پروپزال به دانشجو کمک می کند که دید کلی نسبت به محتوای مقاله پیدا کند و به وی در انتخاب موضوع پایان نامه و مقاله کمک کند.

برای مشاهده مقالات بیس انگلیسی حسابداری پیشنهادی ما جهت انتخاب موضوع پایان نامه حسابداری و مالی و یا حسابرسی به دسته بندی "مقالات بیس پیشنهادی جهت موضوع پایان نامه" و برای دسترسی به جدیدترین مقالات علمی پژوهشی از سایتهای معتبر به "مقاله انگلیسی حسابداری علمی پژوهشی" ، و برای مشاهده مجموعه مقالات انگلیسی حسابداری با ترجمه آماده به "مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه" برای مشاهده مجموعه پایان نامه های حسابداری به "پایان نامه حسابداری" و همچنین جهت مشاهده فصول دوم پایان نامه های حسابداری که شامل مبانی نظری و پیشینه پایان نامه می باشد به دسته "مبانی نظری و پیشینه فصل دوم پایان نامه" و همچنین دانلود و خرید اطلاعات شرکتهای بورسی و متغیرهای محاسبه شده در قالب فایل اکسل به دسته "اطلاعات شرکت های بورسی" مراجعه نمایید.


مقاله بیس انگلیسی حسابداری و مالی (قیمت : رایگان)
مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه (قیمت : 29,900 تومان)

در این یخش، می‌توانید سفارش مورد نظر خود را ثبت نمایید، سفارش شما توسط همکاران در آمارکده بررسی و در اسرع وقت تعیین هزینه خواهند شد و زمان تحویل پروژه نیز برآورد خواهد شد. تمام این برآوردها در قسمت پنل کاربری که بعد از ثبت نام و ورود به سایت در منوی بالای سایت قابل مشاهده خواهد بود، قابل پیگیری است.

لطفا موارد درخواستی را تیک زده و سفارش خود را ثبت نمایید.

حمایت از ما