مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

مقاله وارونگی بلند مدت صنعتی

مقاله وارونگی بلند مدت صنعتی

مقاله وارونگی بلند مدت صنعتی


چکیده:

مقاله وارونگی بلند مدت صنعتی

مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه از سال 2106، با عنوان " وارونگی بلند مدت صنعتی"، از سایت Elsevier، به منظور استفاده در جهت انتخاب موضوع پایان نامه و مقاله و مطالعه دانشجویان و پژوهشگران:

در این مطالعه عملکرد صنعت را بعنوان محرک احتمالی وارونگی‌های بازده بلندمدت، و همچنین چرایی و چگونگی آن را مورد تحقیق و بررسی قرار خواهیم داد. ما با استفاده از داده‌های بدست‌آمده از بریتانیا دریافتیم که شرکت هایی که جزو صنایع بازنده (زیان‌ده) هستند عملکردشان طی پنج سال بعدی  بطور معناداری نسبت به شرکت‌های صنایع برنده (سود‌ده) بهتر بوده است. این وارونگی صنعتی حتی پس از کنترل تکانه سهام، تکانه صنعت، اثرات فصلی و فاکتورهای مرسوم ریسک همچنان به قوت خود باقی می‌ماند. ما دریافتیم که اثر قوی عملکرد گذشته صنعت، نیروی محرکه وارونگی بلند مدت است. به‌ویژه ما پی بردیم که مولفه‌های صنعتی، محرک وارونگی‌های سهام است، درحالیکه عملکرد گذشته سهام تبیین کننده وارونگی صنعت نسیت. تحلیل بیشتر بیانگر آنست که وارونگی صنعتی در هر دو شریط اقتصادی خوب و بد، وجود دارد و در صنایعی قوی‌تر است که عدم قطعیت ارزشگذاری در آن‌ها بالا است. از این یافته چنین استنباط می‌شود که به احتمال زیاد، وارونگی صنعت از قیمت‌گذاری اشتباه ناشی می‌شود.

کلمات کلیدی مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه: عملکرد معکوس؛ صنعت؛ بلند مدت.

مقاله وارونگی بلند مدت صنعتی - بخش مقدمه:

دبانت و تالر (1985) نشان دادند که سهام‌های بازنده (زیان‌ده) طی سه تا پنج دهه گذشته به میزان 25% در سال بعد عملکرد بهتری نسبت به سهام برنده (سودده) داشته‌اند. بسیاری از مطالعات بعدی نیز شواهدی از وارونگی‌های بلندمدت در بازارهای سهام بین‌المللی گزارش کرده‌اند. با وجود این شواهد، علت این وارونگی‌ها در ادبیات تحقیق محل بحث و مناقشه بسیار بوده است. نظریه‌های رفتاری مسلط بیانگر آنند که وارونگی بدلیل سوگیری‌های رفتاری سرمایه‌گذاران در پیش‌بینی رشد شرکت بوجود می‌آید. با اینحال، کلین (2001) و جورج و هوانگ (2007) مدعی شده‌اند که وارونگی منعکس کننده عکس‌العمل‌های عقلایی سرمایه‌گذاران دربرابر تاخیر در پرداخت مالیات بر سودسرمایه است. ارزشگذاری عقلایی دارایی همچنین بیانگر آنست که وارونگی نمایانگر جبران ریسک است. این مطالعه با تحقیق و بررسی چرایی، چگونگی و امکان تاثیر عملکرد صنعت بر وارونگی بازده بلند مدت ، به این مباحثه دامنه‌دار یاری رسانده است. با توجه به اینکه صنایع یکسان فاندمنتال‌های مشابهی دارند و از شوک‌ها مشترکی برخوردارند که ناشی از تغیرات عرضه و تقاضا برای محصولات آن صنعت است، مولفه‌های صنعت می‌توانند باعث شوند که بازده‌های این شرکت‌ها حرکت مشترکی داشته باشد. دیدگاه منطقی قیمت‌گذاری دارایی بیانگر آنست که این حرکت مشترک نماینده ریسک خاص صنعت است.

مدل‌های نظری قیمت‌گذاری دارایی‌ نشان ‌می‌دهد که ریسک و بازده یک شرکت می‌تواند تابعی از ویژگی‌های صنعت باشد. سازگار با این پیش‌بینی نظری، طی مستندات بدست آمده از مطالعات تجربی مختلف، مولفه‌های صنعت می‌توانند قاعده‌مندی‌های قیمت‌گذاری دارایی را توضیح دهند. کاگون (2001)، زانگ (2005) و هوو و همکاران (2015) نشان می‌دهد که شرکت‌ها هزینه‌های تعدیل سرمایه‌گذاری بزرگتری در صنایع رو به نزول دارند و ریسک بالقوه در ارتباط با سرمایه‌گذاری‌های برگشت‌ناپذیر می‌تواند برای شرکت‌هایی که در صنایعی با عملکرد ضعیف فعالیت می‌کنند، در مقایسه با شرکت‌هایی که در صنایعی با عملکرد خوب قرار دارند، بازده‌های بالاتری بهمراه داشته باشد. مدل‌های فاما و فرنچ (1997) و کهن و همکاران (2003) همچنین نشان می‌دهد که عملکرد ضعیف گذشته نمایانگر ریسک تلاطم مالی بوده و بنابراین انتظار می‌رود که شرکت‌های فعال در صنایع بازنده، بازده بالاتری به سهامداران خود بخاطر تحمل ریسک آشفتگی صنعتی عرضه کنند.

اصطکاکات بازار و رفتار غیرعقلایی سرمایه‌گذاران همچنین می‌تواند موجب تاثیرگذاری مولفه‌های صنعت در بازده سهام شود. بابریس و همکاران (2005) و پنک و زیونگ (2006) استدلال کردند که سرمایه‌گذاران بجای آنکه در سطح سهام انفرادی عمل کنند، منابع مالی را به یک طبقه تخصیص می‌دهند. اگر این سرمایه‌گذاران طبقه‌ای جزو آن دسته از معامله‌گران اخلال با احساسات همبسته باشند، تقاضای هماهنگ‌شده آنان می‌تواند موجب حرکت مازاد مشترک در بازده سهام در همان طبقه  شود. بابریس و همکاران (2005) همچنین استدلال می‌کنند که سرمایه‌گذاران صرفا در زیرمجموعه‌ای از اوراق بهادار معامله می‌کنند. زمانیکه ریسک گریزی این سرمایه‌گذاران، احساسات، یا نیازهای نقدینگی آنان تغیر کند، جایگاه خودشان را نسبت به اوراق بهادار تغییر خواهند داد و از این‌رو موجب ایجاد حرکت مشترک فراتر از فاندمنتال‌ها خواهند شد. اگر یک صنعت نماینده یک طبقه یا یک جایگاه باشد، تقاضای هماهنگ‌شده معامله‌گران اخلال در سطح صنعت می‌توانند مولفه‌های صنعت را که با فاندمنتال‌های شرکت در ارتباطند، ایجاد کنند ...........................................

............................................................

باقی این مقاله به نحو زیر سازماندهی شده است: بخش 2 به توصیف داده‌ها و روش‌شناسی می‌پردازد. بخش 3 خلاصه‌ای از آمارها را ارائه می‌دهد. بخش 4 نتایج تجربی را فراه می‌کن، و بخش 5 به نتیجه‌گیری می‌پردازد.

 

راهنما:

1- جهت خرید مقاله انگلیسی حسابداری و مالی می توانید بعد از ثبت نام، اقدام به خرید اینترنتی آن نمایید.

2- بعد از پرداخت موفقیت آمیز، فایله خریداری شده در پنل کاربری شما (که بعد از ثبت نام در بالای صفحه در منوها قابل مشاهده است) در قسمت مدیریت مقالات و در بخش دانلود مقالات قابل دانلود است.

3- برخی مقالات ترجمه آنها آماده می باشد که از دسته بندی "مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه" قابل مشاهده است، اما بسیاری از مقالات انگلیسی حسابداری و مالی بدون ترجمه کامل مقاله هستن، که برای سفارش ترجمه آنها می توانید از قسمت ثبت سفارش در انتهای چکیده مقاله، گزینه ترجمه مقاله را تیک زده تا توسط مدیر موسسه برآورد هزینه و زمان تحویل شود، که نتیجه این برآورد در قسمت پنل کاربری در بخش سفارشات قابل مشاهده است.

4- چنانچه قصد تهیه پروپزال و پایان نامه بر مبنای مقالات سایت accpapers را دارید می توانید در انتهای چکیده همان مقاله در قسمت ثبت سفارش، گزینه های مربوطه را فعال نمایید تا توسط مدیر بررسی و اعلام شود، که در قسمت پنل کاربری نتیجه بررسی قابل مشاهده است. دسته بندی "مقالات بیس پیشنهادی جهت انتخاب موضوع پایان نامه" مقالاتی هستند که از نظر این موسسه شرایط بهتری برای تنظیم پایان نامه و مقاله را دارند، و دسته بندی "مقاله انگلیسی حسابداری علمی پژوهشی" همه مقالات حسابداری و مالی پژوهشی را شامل می شود. همچنین با ثبت پیش پروپزال اطلاعاتی نظیر: فرضیه های مقاله، متغیرهای مقاله، مدلهای مقاله، نحوه اندازه گیری متغیرها و نوع متغیرها (از نظر مستقل، وابسته و کنترلی بودن آنها) و در نهایت روشهای آماری مقاله معمولا با هزینه 40000 تومان قابل ارائه خواهد بود (پیش پروپزال به دانشجو کمک می کند که دید کلی نسبت به محتوای مقاله پیدا کند و به وی در انتخاب موضوع پایان نامه و مقاله کمک کند.

برای مشاهده مقالات بیس انگلیسی حسابداری پیشنهادی ما جهت انتخاب موضوع پایان نامه حسابداری و مالی و یا حسابرسی به دسته بندی "مقالات بیس پیشنهادی جهت موضوع پایان نامه" و برای دسترسی به جدیدترین مقالات علمی پژوهشی از سایتهای معتبر به "مقاله انگلیسی حسابداری علمی پژوهشی" ، و برای مشاهده مجموعه مقالات انگلیسی حسابداری با ترجمه آماده به "مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه" برای مشاهده مجموعه پایان نامه های حسابداری به "پایان نامه حسابداری" و همچنین جهت مشاهده فصول دوم پایان نامه های حسابداری که شامل مبانی نظری و پیشینه پایان نامه می باشد به دسته "مبانی نظری و پیشینه فصل دوم پایان نامه" و همچنین دانلود و خرید اطلاعات شرکتهای بورسی و متغیرهای محاسبه شده در قالب فایل اکسل به دسته "اطلاعات شرکت های بورسی" مراجعه نمایید.


مقاله بیس انگلیسی حسابداری و مالی (قیمت : رایگان)
مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه (قیمت : 49,900 تومان)

در این یخش، می‌توانید سفارش مورد نظر خود را ثبت نمایید، سفارش شما توسط همکاران در آمارکده بررسی و در اسرع وقت تعیین هزینه خواهند شد و زمان تحویل پروژه نیز برآورد خواهد شد. تمام این برآوردها در قسمت پنل کاربری که بعد از ثبت نام و ورود به سایت در منوی بالای سایت قابل مشاهده خواهد بود، قابل پیگیری است.

لطفا موارد درخواستی را تیک زده و سفارش خود را ثبت نمایید.

حمایت از ما