مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

نگهداری وجوه نقد, چرخه تجاری, و بازده سهام

نگهداری وجوه نقد, چرخه تجاری, و بازده سهام

نگهداری وجوه نقد, چرخه تجاری, و بازده سهام


چکیده:

مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه با عنوان "نگهداری وجوه نقد, چرخه تجاری, و بازده سهام"

نگهداری وجوه نقد, چرخه تجاری, و بازده سهام: مدیران شرکت‌‌ها تمایل دارند که وجوه نقد شرکت را برای شرایط اقتصادی مورد انتظار نامساعد حفظ کنند و در شرایط اقتصادی مطلوب از وجوه نقد برای تحقق بخشیدن به فرصت‌های رشد, استفاده نمایند. ما با استفاده از سه متغییر جایگزین  تجربی (نسبت دفتری به بازار, نوسان‌پذیری غیرسیستماتیک و بازده حاصل از دارایی) مولفه اختیار طبیعی نگه‌داشت وجوه نقد شرکت را که  دارای دو عملکرد انتخاب ذخیره احتیاطی و تحقق فرصت رشد است, استخراج کردیم. نتایج تجربی ما نشان می‌دهد که این مولفه, در مجموع, زمانیکه تولید ناخالص ملی حقیقی کاهش یابد, افزایش می‌یابد, و زمانیکه تولید ناخاص ملی رشد داشته باشد, کاهش می‌یابد. همچنین, آندسته از سهامی که بازده آن‌ها بدلیل شوک وارده به کل مولفه اختیار حقیقی نگه‌داشت وجوه نقد کاهش یابد,  بازده آتی بالاتری خواهند داشت. علاوه بر این, بازده سهام شرکت‌هایی که نگه‌داشت نقدی بالاتری دارند, با شوک وارده به کل مولفه اختیار حقیقی دارای رابطه مثبت است,  که بیانگر این نکته است که سرمایه‌گذاران ترجیح می‌دهند که در زمان وخامت اوضاع اقتصادی, دارایی نقدی بیشتری در شرکت نگهداری کنند.

 

کلمات کلیدی: نگه‌داشت وجوه نقد؛ اختیار حقیقی؛ مدل فاکتور؛ نرخ رشد تولید ناخالص ملی

 

ترجمه مقدمه مقاله نگهداری وجوه نقد, چرخه تجاری, و بازده سهام:

چرا وجوه نقد نگهداری شده توسط شرکت های صنعتی S&P 500 بعد از بحران مالی اخیر افزایش می یابد؟ در سال 2012، در کنفرانس شبکه CFO مجله وال استریت، در واشنگتن، این توصیه ارائه می شود: "نقدینگی خود را حفظ کنید. محافظت از شرکت اصلی و نقدینگی را همه جا جار بزنید. نمی توانید بر بازارهای سرمایه ای هنگامیکه به آنها نیاز دارید، تکیه کنید." در مارس 2013، پاتریک پیچت، CFOمدیر امور مالی شرکت گوگل، که 1/48 میلیارد دلار وجه نقد و سرمایه گذاری های کوتاه مدتی را تا پایان سال 2012 در اختیار داشت، بیان کرد که گوگل در صدد حفظ پول موجود به منظور توانایی سرمایه گذاری سریع در صورت نیاز می باشد. این دو بحث پشت پرده افزایش در وجوه نقدی کمپانی هارا استدلال میکند. اولاً، شرکت ها به منظور ذخیره احتیاطی، وجوه نقد را جهت خودداری از شرایط پیش بینی نشده ای که ممکن است بقای آنها را به خطر بیاندازد، نگهداری و ذخیره می کنند. ثانیاً، شرکت  ها برای برخورداری از فرصت های رشد آینده، وجوه نقد را برای اعمال پروژه های بالقوه شان در مواقع صحیح ذخیره وپس انداز می کنند. 

توضیحات فوق نشان دهنده این است که وجوه نقد نگهداری شده شرکتی مانند گزینش های حقیقیreal options  برای شرکت هایی هستند که در صورت ادغام پروژه هایی با ارزش فعلی مثبت NPV بقا یافته یا گسترش می یابند. کیسر (2013) چارچوب ارزیابی صریحی از وجوه نقدنگهداری شده ارائه کرده و نشان میدهد که وجوه نقد دارای ارزش گزینشی حقیقی میباشد. ولی، شرکت ها نیز برای انجام عملیات های روزمره شان نیاز به وجوه نقدcash  دارند. بیتز، کاهل و استولز (2009)، استدلال می کنند که شرکت ها به علت انگیزه های معامله، احتیاطی، مالیات و نمایندگی وجوه نقد را نگه می دارند. از اینرو,بخش گزینشی وجوه نقد نگهداری شده شرکتی ,انعطاف پذیریی را جهت دوری جستن از شرایط پریشانی و گسترش در شرایط مناسب, برای شرکت ها فراهم می آورد. علاوه بر بخش گزینش حقیقی، وجوه نقد نگهداری شده  شرکتی نیز شامل بخشی برای تامین نیازهای عملیات روزمره شرکت ها می باشد. اولین پرسش ما در تحقیق حاضر این است که چطور می توانیم بخش گزینشی حقیقی را از وجوه نقد نگهداری شده شرکتی جدا کنیم....

 

ترجمه کامل مقاله، در انتهای چکیده مقاله قابل خرید و دانلود می باشد.

برای مشاهده مقالات با ترجمه کامل بر روی عبارت "مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه" کلیک نمایید، همچنین چنانچه مقاله ای برای ترجمه تخصصی حسابداری نیاز دارید می توانید از بخش سفارشات در انتهای چکیده مقالات و انتخاب گزینه ترجمه تخصصی، آن را ثبت نمایید تا توسط کارشناسان ارزیابی شود. 

مقالات مرتبط با نرم افزارهای حسابداری نیز به صورت کاملا رایگان در بخش نرم افزار حسابداری در دسترس بوده و اطلاعات مهمی در مورد انواع نرم افزارهای حسابداری ارائه شده است.


مقاله بیس انگلیسی حسابداری و مالی (قیمت : رایگان)
مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه (قیمت : 29,900 تومان)

در این یخش، می‌توانید سفارش مورد نظر خود را ثبت نمایید، سفارش شما توسط همکاران در آمارکده بررسی و در اسرع وقت تعیین هزینه خواهند شد و زمان تحویل پروژه نیز برآورد خواهد شد. تمام این برآوردها در قسمت پنل کاربری که بعد از ثبت نام و ورود به سایت در منوی بالای سایت قابل مشاهده خواهد بود، قابل پیگیری است.

لطفا موارد درخواستی را تیک زده و سفارش خود را ثبت نمایید.

حمایت از ما