مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

پیامدهای گزارشگری سوگیرانه: خط‌مشی‌های محافظه‌کارانه و لیبرال در انحصارهای چندجانبه

پیامدهای گزارشگری سوگیرانه: خط‌مشی‌های محافظه‌کارانه و لیبرال در انحصارهای چندجانبه

پیامدهای گزارشگری سوگیرانه: خط‌مشی‌های محافظه‌کارانه و لیبرال در انحصارهای چندجانبه


چکیده:

ما اثرات گزارشگری سوگیرانه (محافظه‌کارانه یا لیبرال) بر رقابت بازار کالا را مورد بررسی قرار دادیم. در مدل انحصار دوجانبه کورنات شوک‌های مختص شرکت یا گستره صنعت مورد مشاهده قرار می‌گیرد و گزارش‌های نویزدار که در معرض سوگیری اجباری بیرونی بوده و به خط‌مشی عمومی قابل انتساب است, تهیه می‌گردد. ما سازگار با اثراتی که پیشین‌تر در ادبیات مربوط به اطلاعات به اشتراک گذاری شده و سهم آن‌ها در افزایش آگاهی‌بخشی بدست آمده بود, نشان دادیم که منافع مورد انتظار صنعتی و مازاد مورد انتظار مصرف‌کننده می‌تواند بسته به اینکه شوک‌ها مختص شرکت بوده یا دارای گستره صنعتی باشند, از سوگیری در گزارشات سود برده یا زیان ببرد. با اینحال, رفاه اجتماعی مورد انتظار همیشه و فارغ از منبع عدم قطعیت و جایگزین‌پذیری کالا  یا مکمل بودن آن, از سوگیری منتفع شده و افزایش می‌یابد. ما سپس زمینه‌ای را فرض کردیم که در آن شرکت‌ها خود انتخاب می‌کنند که آیا در گزارشات سوگیری نموده و نواحی  تعارض‌آمیز احتمالی با خط‌مشی عمومی را که رفاه اجتماعی مورد انتظار را بیشینه می‌سازد, مشخص کنند یا خیر. نتایج بیشتر پیرامون اثرات متفاوت سوگیری محافظه‌کارانه یا لیبرال از تعدیل در پیش فرض باورهای بی‌طرفانه قبلی نشات می‌گیرد.

کلمات کلیدی: محافظه‌کاری؛ انحصار چندگانه؛ رقابت؛ سهسم شدن در اطلاعات؛ گزارشگری سوگیرانه 


مقاله بیس انگلیسی حسابداری و مالی (قیمت : رایگان)

در این یخش، می‌توانید سفارش مورد نظر خود را ثبت نمایید، سفارش شما توسط همکاران در آمارکده بررسی و در اسرع وقت تعیین هزینه خواهند شد و زمان تحویل پروژه نیز برآورد خواهد شد. تمام این برآوردها در قسمت پنل کاربری که بعد از ثبت نام و ورود به سایت در منوی بالای سایت قابل مشاهده خواهد بود، قابل پیگیری است.

لطفا موارد درخواستی را تیک زده و سفارش خود را ثبت نمایید.

حمایت از ما