مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

پایان نامه مکانیسمهای راهبری شرکتی (ساختار حاکمیت شرکتی) و احساسات سرمایه گذار (word+pdf)

پایان نامه مکانیسمهای راهبری شرکتی (ساختار حاکمیت شرکتی) و احساسات سرمایه گذار (word+pdf)

پایان نامه مکانیسمهای راهبری شرکتی (ساختار حاکمیت شرکتی) و احساسات سرمایه گذار (word+pdf)


چکیده:

پایان نامه مکانیسمهای راهبری شرکتی (ساختار حاکمیت شرکتی) و احساسات سرمایه گذار

پایان نامه حسابداری و مالی حاضر به بررسی تاثیر مکانیسم های حاکمیت شرکتی (سازو کارهای راهبری شرکت) بر احساسات سرمایه گذار در تصمیم گیری های مالی می پردازد. حاکمیت شرکتی به منظور کنترل و کاهش هزینه های نمایندگی، از طریق برقراری ساختار نظارتی بر فعالیت های مدیریت و تصمیمات وی، معرفی و به کارگرفته شد. در این پایان نامه با توجه به اهمیت تصمیمات سرمایه‌گذاری مدیریت و احتمال تاثیرپذیری وی، از احساسات و رفتارهای غیر منطقی، به بررسی توانایی حاکمیت شرکتی در کنترل تاثیرپذیری مدیریت از احساسات سرمایه‌گذاران در تصمیمات سرمایه گذاری می‌پردازد. لذا با استفاده از روش نمونه گیری سیستماتیک تعداد 75 شرکت از بین شرکت‌های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران انتخاب و از طریق روش‌ آماری رگرسیون چندگانه، فرضیات پایان نامه آزمون شد. نتایج پایان نامه نشان می دهد که احساسات سرمایه گذار بر سرمایه‌گذاری جدید و بیش سرمایه گذاری مدیریت تاثیر مستقیم دارد، همچنین در شرکت‌های دارای حاکمیت شرکتی در سطح بالا، اثر احساسات و تمایلات سرمایه گذار بر سرمایه گذاری های جدید کم می باشد اما در این شرکتها، تمایلات و احساسات سرمایه گذار بر بیش سرمایه‌گذاری تاثیر کمتری ندارد.

 

 

راهنما:

برای دانلود پایان نامه حسابداری فوق در انتهای چکیده، می بایست قبل از اقدام به خرید، در سایت ثبت نام کرده، سپس اقدام به خرید پایان نامه حسابداری نمایید، بعد از خرید و پرداخت موفقیت آمیز، فایل پایان نامه حسابداری خریداری شده، در قسمت پنل کاربری (که بعد از ثبت نام و ورود به سایت در منوی بالایی سایت نمایان می شود) ، پس از باز کردن آیتم مدیریت مقالات در لیست سمت چپ، و کلیک بر روی دانلود مقالات، پایان نامه حسابداری خریداری شده، با لینک دانلود، نمایش داده می شود، که با کلیک بر روی لینک دانلود، پایان نامه حسابداری دانلود شده و شما می توانید از آن استفاده کنید.

 

"برای مشاهده مقالات و مطالب مرتبط با نرم افزارهای مالی و حسابداری می توانید بر روی عبارت نرم افزارهای حسابداری کلیک نمایید. در بخش مذکور، به ارائه مطالبی در خصوص انواع نرم افزارهای حسابداری، نحوه انتخاب نرم افزار مناسب، معیارهایی که باید در هنگام خرید نرم افزار مالی در نظر داشته باشیم و سایر موضوعات مهم ارائه شده است. هم چنین از نرم افزارهای حسابداری تحت وب و سیستمهای حسابداری شخصی نیز صحبت شده است."


دانلود پایان نامه حسابداری کل فصول (قیمت : 29,990 تومان)
حمایت از ما