مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

پیش‌بینی بازخرید سهم بازار باز و بازده پرتفوی: مصادیقی از فرانسه, آلمان, و بریتانیا

پیش‌بینی بازخرید سهم بازار باز و بازده پرتفوی: مصادیقی از فرانسه, آلمان, و بریتانیا

پیش‌بینی بازخرید سهم بازار باز و بازده پرتفوی: مصادیقی از فرانسه, آلمان, و بریتانیا


چکیده:

مقاله انگلیسی "پیش بینی بازخرید سهام بازار باز و بازده پرتفوی: شواهدی از آلمان، فرانسه و بریتانیا"

مقاله انگلیسی حسابداری و مالی 2014، با عنوان "پیش بینی بازخرید سهام بازار باز و بازده پرتفوی: شواهدی از آلمان، فرانسه و بریتانیا"، به منظور استفاده در پژوهش ها و مطالعات حسابداری و مالی: 

در این مطالعه از رگرسیون لجستیک برای ایجاد مدل‌های پیش‌بینی استفاده کرده‌ایم که شرکت‌های بازخریدکننده و غیربازخرید کننده سهم را از هم تفکیک می‌کند. مدل‌های برازش‌شده اساس استراتژی سرمایه‌گذاری را تشکیل می‌دهند؛ بر مبنای این استراتژی, بر روی سهام شرکت‌هایی سرمایه‌گذاری میشود که بعنوان شرکت‌های خریدار پیش‌بینی می‌شوند. نتایج بدست آمده با استفاده از نمونه‌ای از شرکت‌ها از بریتانیا, فرانسه, و آلمان, نشان می‌دهد که این استراتژی در طول دوره‌های سرمایه‌گذاری مختلف در بازه 1 تا 18 ماهه, سود غیرنرمال آماری معناداری و مثبتی تولید می‌کند.

کلمات کلیدی: سود غیرنرمال؛ پرتفوی؛ بازخرید سهم


مقاله بیس انگلیسی حسابداری و مالی (قیمت : رایگان)

در این یخش، می‌توانید سفارش مورد نظر خود را ثبت نمایید، سفارش شما توسط همکاران در آمارکده بررسی و در اسرع وقت تعیین هزینه خواهند شد و زمان تحویل پروژه نیز برآورد خواهد شد. تمام این برآوردها در قسمت پنل کاربری که بعد از ثبت نام و ورود به سایت در منوی بالای سایت قابل مشاهده خواهد بود، قابل پیگیری است.

لطفا موارد درخواستی را تیک زده و سفارش خود را ثبت نمایید.

حمایت از ما