مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

مقاله شرکت، بازار و سوابق سفته بازی مدیران ارشد: درس‌هایی برای حاکمیت شرکتی

مقاله شرکت، بازار و سوابق سفته بازی مدیران ارشد: درس‌هایی برای حاکمیت شرکتی

مقاله شرکت، بازار و سوابق سفته بازی مدیران ارشد: درس‌هایی برای حاکمیت شرکتی


چکیده:

مقاله حسابداری و مالی انگلیسی 2015، با عنوان "شرکت، بازار و سوابق سفته بازی مدیران ارشد: درسهایی برای حاکمیت شرکتی"، به منظور انتخاب موضوع پایان نامه و استفاده در پژوهش ها و مطالعات حسابداری و مالی:

در این مقاله خصوصیات حاکمیت شرکتی آندسته از شرکتهایی که زیان هنگفتی در معاملات اوراق مشتقه پس از بحران مالی متحمل شدند، مورد تحقیق و بررسی قرار گرفته است. ما با استفاده از مفاهیم برگرفته از نظریه نمایندگی، نظریه مالکیت نهادی و تصمیمگیری شناختی به نظریه پردازی در خصوص عوامل تسهیل کننده بالقوه زیانهای معاملاتی پرداختیم. نمونه ما متشکل است از 346 شرکت از 10 بازار بین المللی که از میان آن‌ها 49 شرکت (و زیر نمونه ای از 14 شرکت آشفته مالی) مجموعاً 18.9میلیارد دلار آمریکا در بخش اوراق مشتقه متضرر شدند. مطالعه موردی نشان می‌دهد که بسیاری از شرکتها پس از این حادثه، بازده غیرنرمال اساسی  وطولانی مدتی را تجربه کردند. نتایج حاصل از مدل پروبیت نشان میدهد که نبود خط‌مشی رسمی پوشش ریسک، نظارت و کنترل ضعیف مدیریت ارشد, اعتماد به نفس کاذب در روند‌های تکنیکال, غرور وشیوه پرداخت حقوق و دستمزد, به سوء مدیریت خط‌مشی‌های پوششی کمک میکنند. مطالعه ما با شناسایی سوابق زیانهای اوراق مشتقه, به ادبیات مدیریت ریسک مالی کمک می‌کند.

کلمات کلیدی: مدیریت ریسک؛ سفته بازی؛ پوشش ریسک؛ اوراق مشتقه ؛ حاکمیت شرکتی


مقاله بیس انگلیسی حسابداری و مالی (قیمت : رایگان)

در این یخش، می‌توانید سفارش مورد نظر خود را ثبت نمایید، سفارش شما توسط همکاران در آمارکده بررسی و در اسرع وقت تعیین هزینه خواهند شد و زمان تحویل پروژه نیز برآورد خواهد شد. تمام این برآوردها در قسمت پنل کاربری که بعد از ثبت نام و ورود به سایت در منوی بالای سایت قابل مشاهده خواهد بود، قابل پیگیری است.

لطفا موارد درخواستی را تیک زده و سفارش خود را ثبت نمایید.

حمایت از ما