مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

پایان نامه بررسی تورش های رفتاری در تصميمات سرمايه گذاران با تاکيد بر نقش تجربه سرمايه گذاری (word+pdf)

پایان نامه بررسی تورش های رفتاری در تصميمات سرمايه گذاران با تاکيد بر نقش تجربه سرمايه گذاری (word+pdf)

پایان نامه بررسی تورش های رفتاری در تصميمات سرمايه گذاران با تاکيد بر نقش تجربه سرمايه گذاری (word+pdf)


چکیده:

پایان نامه بررسی تورش های رفتاری در تصميمات سرمايه گذاران با تاکيد بر نقش تجربه سرمايه گذاری

پایان نامه حسابداری و مالی ارشد حاضر به بررسی تورشهای رفتاری موثر در تصمیم گیری سرمایه گذاران بازار بورس پرداخته است. این پایان نامه در زمره موضوعات مالیه رفتاری می باشد که به جنبه رفتاری مباحث مالی پرداخته است. نوسانات شدید بازارهای مالی، سراسر جهان را، از بحران جهانی سال 2008 به ستوه آورده است. احساسات سرمایه گذار یکی از عاملان اصلی حرکتها و نوسانات بازارهای مالی، بوده است. در این زمینه، مطالعه نقش احساساتی چون ترس، حرص و طمع و پیش بینی در شکل گیری تصمیمات سرمایه گذاری، به نظر می‌رسد موضوعی مهم و با اهمیت باشد. مالیه رفتاری یک رشته در حال تغییر و تحول می باشد که بررسی می کند، چطور عامل های روانی و احساسی بر روی تصمیم گیری در شرایط نامطمئن تاثیر می‌گذارد. این پایان نامه در جستجوی یافتن تاثیر تورشهای رفتاری مشخص، مانند اطمینان بیش از حد، نمایندگی، رفتار گله ای (توده اینقطه اتکا، پشیمان گریزی، سفسطه قماربازان، حسابداری ذهنی، تعصب ادراکی بر روی فرایند تصمیم گیری هر سرمایه گذار در بازار بورس ایران (تالار منظقه ای تبریز) می باشد. اطلاعات اولیه برای تحلیل، بوسیله پرسشنامه‌هایی که بین سرمایه گذاران توزیع شده بود جمع اوری شد. تحلیل بر روی پرسشنامه ای دریافت شده از نمونه 75 نفری، که به پرسش نامه ها پاسخ داده بودند، انجام شد. نتایج پایان نامه نشان می دهد که تورشهای رفتاری بین دو گروه سرمایه گذاران با تجربه و کم تجربه با یکدیگر تفاوت معناداری وجود دارد، اما هر دو سرمایه گذار به طور کامل از خطر تورش های رفتاری در امان نیستند و عامل تجربه نتوانسته است سرمایه گذاران باتجربه را نسبت به سایر سرمایه گذاران، در برابر تورش های رفتاری در امان نگه دارد. همچنین نتایج پایان نامه نشان می دهد که متغیرهای اطمینان بیش از حد، پشیمان گریزی، سفسطه بازی قماربازان و تورش وضع موجود بر روی سرمایه گذاران با تجربه و کم تجربه به یک اندازه تاثیر گذاشته است، به معنای دیگر هر دو گروه سرمایه گذاران با تجربه و کم تجربه به یک میزان تحت تاثیر تورشهای رفتاریاطمینان بیش از حد، پشیمان گریزی، سفسطه بازی قمار بازان و تورش وضع موجود قرار می گیرند و عامل تجربه نمی تواند سرمایه گذاران را از این تورش ها حفظ کند....

 

 

راهنما:

برای دانلود پایان نامه حسابداری فوق در انتهای چکیده، می بایست قبل از اقدام به خرید، در سایت ثبت نام کرده، سپس اقدام به خرید پایان نامه حسابداری نمایید، بعد از خرید و پرداخت موفقیت آمیز، فایل پایان نامه حسابداری خریداری شده، در قسمت پنل کاربری (که بعد از ثبت نام و ورود به سایت در منوی بالایی سایت نمایان می شود) ، پس از باز کردن آیتم مدیریت مقالات در لیست سمت چپ، و کلیک بر روی دانلود مقالات، پایان نامه حسابداری خریداری شده، با لینک دانلود، نمایش داده می شود، که با کلیک بر روی لینک دانلود، پایان نامه حسابداری دانلود شده و شما می توانید از آن استفاده کنید.

 

"برای مشاهده مقالات و مطالب مرتبط با نرم افزارهای مالی و حسابداری می توانید بر روی عبارت نرم افزارهای حسابداری کلیک نمایید. در بخش مذکور، به ارائه مطالبی در خصوص انواع نرم افزارهای حسابداری، نحوه انتخاب نرم افزار مناسب، معیارهایی که باید در هنگام خرید نرم افزار مالی در نظر داشته باشیم و سایر موضوعات مهم ارائه شده است. هم چنین از نرم افزارهای حسابداری تحت وب و سیستمهای حسابداری شخصی نیز صحبت شده است."


دانلود پایان نامه حسابداری کل فصول (قیمت : 29,990 تومان)
حمایت از ما