مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

مقاله مشارکت،‌ حسابداری و یادگیری روش پیاده سازی چشم انداز جدید

مقاله مشارکت،‌ حسابداری و یادگیری روش پیاده سازی چشم انداز جدید

مقاله مشارکت،‌ حسابداری و یادگیری روش پیاده سازی چشم انداز جدید


چکیده:

مقاله حسابداری انگلیسی 2015، با عنوان "مشارکت، ‌حسابداری و یادگیری روش پیاده سازی چشم انداز جدید" از سایت Elsevier، به منظور استفاده در مطالعات و پژوهش های حسابداری مالی:

برای تحقق بخشیدن به چشم انداز جدید مدیریت ارشد، مشارکت کارگران و مدیران پایین رتبه غالبا از اهمیت زیادی برخوردار است: مدیران پایین رتبه و کارگران بایستی دانش خود را توسعه داده و روش پیاده سازی یک چشم انداز جدید را یاد بگیرند. با اینحال، اثرات مورد انتظار مثبت مشارکت غالبا غیرواقع بینانه بوده و منابع مطالعاتی آکادمیک در خصوص اینکه کدام اشکال مشارکت موثر هستند، شفاف و آشکار سخن نمی گویند. منابع مطالعاتی هنجاری حسابداری ابزاری فراهم می‌نماید تا چشم‌انداز مدیر ارشد و اطلاعات حسابداری با یگدیگر مطابقت داشته باشد. در این مقاله به بررسی این پرسش می پردزیم که از اطلاعات حسابداری چگونه می‌توان بعنوان ابزاری برای تسهیل مشارکت موثر در توسعه دانش و کمک به مدیران سطح پایین‌تر و کارگران جهت آموختن شیوه پیاده سازی چشم‌انداز مدیر ارشد، استفاده کرد. در این مقاله بر مبنای مطالعه مداخله گرانه، سه شکل خاصی از مشارکت پیشنهاد می‌شود: مشارکت رسمی، مشارکت سلسله مراتبی غیررسمی، مشارکت از طریق "اجتماع سازمان‌یافته". تفاوت میان اشکال مشارکت مذکور مربوط است به رابطه میان اعضای سازمان، دامنه افراد مشارکت کننده و اطلاعاتی (اطلاعات حسابداری و اطلاعات ریز) که مبادله می‌شود. تفاوت میان اشکال پیشنهادی مشارکت در اطلاعاتی است که مبادله می شود و این امر دارای برای توسعه دانش اعضای سازمان و برای آموزش آنان جهت یاری رسانی در تحقق چشم‌انداز جدید دارای پیامد است.

کلمات کلیدی: پیاده سازی چشم‌انداز جدید؛ اطلاعات حسابداری و اطلاعات ریز؛ مشارکت در یادگیری سازمانی؛ رابطه محاط  و عادی؛ پژوهش مداخله‌گرانه


مقاله بیس انگلیسی حسابداری و مالی (قیمت : رایگان)

در این یخش، می‌توانید سفارش مورد نظر خود را ثبت نمایید، سفارش شما توسط همکاران در آمارکده بررسی و در اسرع وقت تعیین هزینه خواهند شد و زمان تحویل پروژه نیز برآورد خواهد شد. تمام این برآوردها در قسمت پنل کاربری که بعد از ثبت نام و ورود به سایت در منوی بالای سایت قابل مشاهده خواهد بود، قابل پیگیری است.

لطفا موارد درخواستی را تیک زده و سفارش خود را ثبت نمایید.

حمایت از ما