مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

مقاله افزایش عمر شرکت و ریسک تصاحب

مقاله افزایش عمر شرکت و ریسک تصاحب

مقاله افزایش عمر شرکت و ریسک تصاحب


چکیده:

مقاله حسابداری و مالی انگلیسی 2015، با عنوان"مقاله افزایش عمر شرکت و ریسک تصاحب" از سایت Oxford، جهت انتخاب موضوع پایان نامه و استفاده در پژوهشی های حسابداری و مالی: اگرچه فرصتهای رشد کم رنگ شده و سود ٱوری با بالا رفتن عمرشرکت افول می‌کند ولی احتمال ریسک تصاحب شرکت های جوانتر به هیچ‌وجه کمتر از شرکت‌های مسن نیست. در این مقاله به ارائه شواهد و مدارک در خصوص این پدیده و توضیح آن خواهیم پرداخت. منطقاً، با توجه به پایین‌تر بودن انعطاف پذیری سازمان های بالغ، می‌توان اینگونه استتنتاج کرد که هزینه ادغام آن‌ها بایستی بالا باشد و ازاین رو کاندبد خوبی برای تصاحب نیستند. شواهد بدست‌آمده از این تبیین پشتیبانی کرده و رابطه منفی عمر شرکت و خطر تصاحب را تایید می‌کند. شواهد همچنین نشان می‌دهد که وارد آمدن شوک‌های برون‌زاد منفی بر منافع ادغام، خطر تصاحب شرکت های بالغ را هرچه بیشتر کاهش می دهد.


مقاله بیس انگلیسی حسابداری و مالی (قیمت : رایگان)

در این یخش، می‌توانید سفارش مورد نظر خود را ثبت نمایید، سفارش شما توسط همکاران در آمارکده بررسی و در اسرع وقت تعیین هزینه خواهند شد و زمان تحویل پروژه نیز برآورد خواهد شد. تمام این برآوردها در قسمت پنل کاربری که بعد از ثبت نام و ورود به سایت در منوی بالای سایت قابل مشاهده خواهد بود، قابل پیگیری است.

لطفا موارد درخواستی را تیک زده و سفارش خود را ثبت نمایید.

حمایت از ما