مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

مقاله بازده صندوق سهام خصوصی و پایداری عملکرد

مقاله بازده صندوق سهام خصوصی و پایداری عملکرد

مقاله بازده صندوق سهام خصوصی و پایداری عملکرد


چکیده:

مقاله حسابداری و مالی انگلیسی 2015، با عنوان "مقاله بازده صندوق سهام خصوصی و پایداری عملکرد"، از سایت Oxford جهت استفاده در پژوهش ها و مطالعات حسابداری و مالی:

مدیران موفق سهام خصوصی صندوق‌ هایی داراند که غالبا تقاضای سهام بیشتر از مقدار موجود دارند و بازده غیرنرمال پایدار دارند. چرا مدیران موفق اندازه صندوق یا کارمزدها را افزایش نمی‌دهند؟ استدلال ما این است که آنان بدنبال جذب  کارآفرینان باکیفیت هستند در حالیکه کارآفرینان در پی همراهی با میران پرتوان‌اند. با اینحال، مشاهده عملکرد صندوق این امکان را به کارآفرینان نمی‌دهد که میان توانایی مدیر و کیفیت شرکت‌ها در پرتفوی صندوق، تمایز قایل شود. در نتیجه، مدیر صندوق ممکن است برای انتخاب شرکت‌ها تلاش نکند و اندازه صندوق را کوچک نگهدارد، تا هزینه تلاش در جهت انتخاب شرکت با کیفیت را پایین نگهدارد به این امید که نظر کارآفرینان را درباره توانایی ‌هایی خود تحت تاثر قرار دهد.مقاله بیس انگلیسی حسابداری و مالی (قیمت : رایگان)

در این یخش، می‌توانید سفارش مورد نظر خود را ثبت نمایید، سفارش شما توسط همکاران در آمارکده بررسی و در اسرع وقت تعیین هزینه خواهند شد و زمان تحویل پروژه نیز برآورد خواهد شد. تمام این برآوردها در قسمت پنل کاربری که بعد از ثبت نام و ورود به سایت در منوی بالای سایت قابل مشاهده خواهد بود، قابل پیگیری است.

لطفا موارد درخواستی را تیک زده و سفارش خود را ثبت نمایید.

حمایت از ما