مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

مقاله معاملات کوتاه مدت و ناهنجاری های بازده سهام: مومنتوم، بازگشت، و انتشار سهام

مقاله معاملات کوتاه مدت و ناهنجاری های بازده سهام: مومنتوم، بازگشت، و انتشار سهام

مقاله معاملات کوتاه مدت و ناهنجاری های بازده سهام: مومنتوم، بازگشت، و انتشار سهام


چکیده:

مقاله بیس انگلیسی حسابداری و مالی، 2015، "معاملات کوتاه مدت و ناهنجاری های بازده سهام: مومنتوم، بازگشت، و انتشار سهام"، از سایت Oxford، جهت انتخاب موضوع پایان نامه و استفاده در مطالعات پژوهشی حسابداری و مالی: در این مقاله به بررسی این مطلب خواهیم پرداخت که میزان معاملات کوتاه مدت چگونه با قیمت سهام در ارتباط است. برای انجام اینکار از معیار جدید سنجش بازه زمانی مبتنی بر نگهداشت پرتفوی فصلی سرمایه‌گذاران نهادی در کنار سایر پروکسی های موجود از قبیل حجم معامله، درصد سهامداران نهادی موقت، و گردش سرمایه استفاده خواهیم کرد. بازده مومنتوم و بازگشت آتی بازده عموما برای سهامی که ابتداً در اختیار سرمایه‌گذاران کوتاه مدت باشد، بسیار قوی‌تر است، خصوصا اگر این سرمایه‌گذاران اخیرا عملکرد بسیار خوبی داشته باشند که موجب اعتماد به نفس بیش اندازه آن‌ها شده باشد. نتایج ما ناظر بر نظریه رفتاری دانیل، هیرشلیفر و سوبراهمانیان (1998) است و بنظر می‌رسد که با بهبود کارآیی نهادهای کوتاه مدت، ناسازگار است.


مقاله بیس انگلیسی حسابداری و مالی (قیمت : رایگان)

در این یخش، می‌توانید سفارش مورد نظر خود را ثبت نمایید، سفارش شما توسط همکاران در آمارکده بررسی و در اسرع وقت تعیین هزینه خواهند شد و زمان تحویل پروژه نیز برآورد خواهد شد. تمام این برآوردها در قسمت پنل کاربری که بعد از ثبت نام و ورود به سایت در منوی بالای سایت قابل مشاهده خواهد بود، قابل پیگیری است.

لطفا موارد درخواستی را تیک زده و سفارش خود را ثبت نمایید.

حمایت از ما