مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

حساسیت سرمایه‌گذاری نسبت به جریان وجوه نقد، تحت عدم تقارن اطلاعاتی متغیّر

حساسیت سرمایه‌گذاری نسبت به جریان وجوه نقد، تحت عدم تقارن اطلاعاتی متغیّر

حساسیت سرمایه‌گذاری نسبت به جریان وجوه نقد، تحت عدم تقارن اطلاعاتی متغیّر


چکیده:

در مطالعات تجربی صورت‌گرفته جهت ارزیابی میزان حساسیت سرمایه گذاری نسبت به جریان نقد در بازارهای ناکامل غالبا نتایج متضادی گزارش شده و از جهت زمینه‌های مفهومی و روش‌شناختی مورد انتقاد قرار گرفته است. در این مطالعه برخی از این مشکلات کمرنگ شده است؛ ما برای اینکار از یک طرح پژوهشی که حساسیت سرمایه‌گذاری نسبت به جریان نقد را به تغیرات شاخص عدم تقارن اطلاعاتی شکاف قیمتی خرید و فروش مرتبط می‌کند، استفاده کرده ایم که مشتمل بر این موارد است: (i) پیاده سازی قانون Sarbanes-oxley و (ii) مقررات زدایی از شرکت های فعال در صنعت حمل و نقل، مخابرات، و نفت و گاز طبیعی. ما در سازگاری با فرضیه خود دریافتیم که عدم تقارن اطلاعاتی پس از sox کاهش یافته و کاهش مشابهی نیز در حساسیت سرمایه گذاری نسبت به جریان نقد ، پیش و پس از sox بوجود آمده است. علاوه بر این، کاهش بیشتر در عدم تقارن اطلاعاتی پس از sox با افزایش بیشتر حساسیت سرمایه گذاری نسبت به جریان نقد همبستگی دارد. نتایج بدست آمده در خصوص نمونه مقررات زدایی شده نیز با فرضیه ما سازگار است و در آن شاهد افزایش عدم تقارن اطلاعاتی و افزایش مشابه در حساسیت سرمایه گذاری نسبت به جریان نقد پس از مقررات زدایی، می باشیم. کلمات کلیدی: حساسیت سرمایه گذاری نسبت به جریان نقد؛ عدم تقارن اطلاعاتی؛ sox؛ مقررات زدایی در سطح صنعت


مقاله بیس انگلیسی حسابداری و مالی (قیمت : 1,990 تومان)

در این یخش، می‌توانید سفارش مورد نظر خود را ثبت نمایید، سفارش شما توسط همکاران در آمارکده بررسی و در اسرع وقت تعیین هزینه خواهند شد و زمان تحویل پروژه نیز برآورد خواهد شد. تمام این برآوردها در قسمت پنل کاربری که بعد از ثبت نام و ورود به سایت در منوی بالای سایت قابل مشاهده خواهد بود، قابل پیگیری است.

لطفا موارد درخواستی را تیک زده و سفارش خود را ثبت نمایید.

حمایت از ما