مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

مقاله کمیسیون اوراق بهادار و مبادلات ارزی (SEC) و مدیریت بین المللی وجوه نقدی

مقاله کمیسیون اوراق بهادار و مبادلات ارزی (SEC) و مدیریت بین المللی وجوه نقدی

مقاله کمیسیون اوراق بهادار و مبادلات ارزی (SEC) و مدیریت بین المللی وجوه نقدی


چکیده:

در این مقاله به تشریح اثر قوانین افشای کمیسیون اوراق بهادار و مبادلات ارزی می‌پردازیم؛ قوانین مذکور در خصوص آندسته از شرکت های آمریکایی که در کشورهای حامی تروریسم داد و ستد می‌کنند، اعمال می شود. از الزامات قوانین مذکور این است که در خصوص جزئیات مربوط به پاداش و مزایای مدیر اجرایی و روش‌های ارزشگذاری بر ابزار مالی پیچیده، افشاسازی صورت گیرد. ذینفعان مختلف بدنبال آنند که در این مناطق اطلاعات عمیق‌تری در مورد فعالیت‌ مدیران بدست آورند. ترازهای نقدی نگهداری شده در خارج از ایالات متحده بعنوان اقدامی تلقی می‌شود که توسط شرکت های آمریکایی  و با هدف عدم سرمایه ‌گذاری در رشد اقتصاد داخلی و اجتناب از مالیات اتخاذ می شود. در سال‌های اخیر با توجه به مشکل بیکاری و افزایش رشد اقتصادی  توجهات به سمت ترازهای نقدی شرکت‌هایی که در خارج از آمریگا نگهداری می‌شوند معطوف شده و چنین تلقی می شود که این امر باعث جلوگیری از سرمایه‌گذاری در رشد و ایجاد کسب و کار در کشور شده و با هدف اجتناب از مالیات بندی انجام می گیرد. در این مقاله به شرح تاثیر قوانین افشای کمیسیون ارزی و اوراق بهادار مربوط به شرکت های آمریکایی خواهیم پرداخت اما در بحث درستی و اعتبار این دغدغه‌ها و اخلاقی بودن یا نبودن رفتار شرکت ها ورود نخواهیم کرد.


مقاله بیس انگلیسی حسابداری و مالی (قیمت : رایگان)

در این یخش، می‌توانید سفارش مورد نظر خود را ثبت نمایید، سفارش شما توسط همکاران در آمارکده بررسی و در اسرع وقت تعیین هزینه خواهند شد و زمان تحویل پروژه نیز برآورد خواهد شد. تمام این برآوردها در قسمت پنل کاربری که بعد از ثبت نام و ورود به سایت در منوی بالای سایت قابل مشاهده خواهد بود، قابل پیگیری است.

لطفا موارد درخواستی را تیک زده و سفارش خود را ثبت نمایید.

حمایت از ما