مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

حسابداری برای رقابت منصفانه میان تولیدکنندگان جنگ افزار در بخش عمومی و خصوصی در دوران ویکتوریایی بریتانیا

حسابداری برای رقابت منصفانه میان تولیدکنندگان جنگ افزار در بخش عمومی و خصوصی در دوران ویکتوریایی بریتانیا

حسابداری برای رقابت منصفانه میان تولیدکنندگان جنگ افزار در بخش عمومی و خصوصی در دوران ویکتوریایی بریتانیا


چکیده:

چکیده: عدم توفیق دولت بریتانیا در ساخت تفنگ در طول جنگ کریمن (1853-56) باعث شد که ای دولت بدنیال روش‌ قابل اتکاء برای ذخیره سازی سلاح برای اهداف نظامی باشد. ماموریت بریتانیایی‌ها برای رسیدن به دانش اسلحه سازی آمریکا منجر به این شد که سیستم تولید آمریکایی به داخل کارخانه‌ای در شمال لندن که برای همین منظور ساخته شده بود، راه یابد. گسترش تاسیسسات اسلحه سازی در کارخانه آرمز اسمال رویال، انفیلد لاک، با نوآوری های بزرگ در عرصه حسابداری همزمان بود و در واقع از تمایل جامعه برای داشتن دولتی "کم هزینه و کارآمد" و، در بستر اقتصاد آزاد از کنترل دولت ، از نیاز به تضمین رقابتی منصفانه میان تامین کنندگان کالاهای نظامی در دو بخش خصوص و عمومی نشات می‌گرفت. رویه‌های حسابداری مبتنی بر "اصول تجاری سختگیرانه" به سایر تاسیسات و کارخانجات نظامی دولتی واقع در وولویچ آرسنال نیز تسری یافت. دانستنی‌های تاریخی اشاره شده در این کتاب به تاریخ‌نگاری موجود حسابداری بُعد تازه‌ای می‌بخشد، تاریخی که اساسا بر بخش تجاری که موتور محرکه تغییرات حسابداری در بریتانیا است، معطوف بوده است. کلمات کلیدی: تغییر در حسابداری؛ دولت کم خرج و کارآمد؛ رقابت منصفانه؛ گزارشگری مالی؛ حسابداری مدیریت؛ حسابداری نظامی


مقاله بیس انگلیسی حسابداری و مالی (قیمت : رایگان)

در این یخش، می‌توانید سفارش مورد نظر خود را ثبت نمایید، سفارش شما توسط همکاران در آمارکده بررسی و در اسرع وقت تعیین هزینه خواهند شد و زمان تحویل پروژه نیز برآورد خواهد شد. تمام این برآوردها در قسمت پنل کاربری که بعد از ثبت نام و ورود به سایت در منوی بالای سایت قابل مشاهده خواهد بود، قابل پیگیری است.

لطفا موارد درخواستی را تیک زده و سفارش خود را ثبت نمایید.

حمایت از ما