مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

پایان نامه ساختار حاکمیت شرکتی، مدیریت سود و عملکرد مالی شرکت (word+pdf)

پایان نامه ساختار حاکمیت شرکتی، مدیریت سود و عملکرد مالی شرکت (word+pdf)

پایان نامه ساختار حاکمیت شرکتی، مدیریت سود و عملکرد مالی شرکت (word+pdf)


چکیده:

پایان نامه ساختار حاکمیت شرکتی، مدیریت سود و عملکرد مالی شرکت

دانلود پایان نامه حسابداری و مالی ارشد حاضر به بررسی ارتباط بین مدیریت سود و عملکرد مالی شرکت می پردازد و تاثیر حاکمیت شرکتی (راهبری شرکت) بر این ارتباط را مورد بررسی قرار داده است. تضاد منافع و مسائل ناشی از نمایندگی از زمان تفکیک مالکیت و کنترل شرکت باعث بروز مشکلات بسیاری شده است. دستکاری سود و مدیریت آن در جهت ارائه و نمایش سودهای دلخواه مدیریت، منجر به تحقیقات و مطالعات و پایان نامه هایی بسیاری دراین زمینه شده است مطالعاتی که از یک سو به معرفی روشهایی که بتواند مدیریت سود را در شرکتها شناسایی کنند و از سوی دیگر به معرفی و بررسی روشهایی که بتوانند مدیریت را از دستکاری سود جلوگیری کنند، انجام شد. در این پایان نامه در ادامه مطالعات قبلی به بررسی تاثیر مکانیسم های حاکمیت شرکتی بر ارتباط بین مدیریت سود و عملکرد مالی شرکت پرداخته شده است، هدف این پایان نامه بررسی ارتباط بین مدیریت سود و عملکرد مالی شرکت در شرکت‌های با مکانیسم های حاکمیت شرکتی قوی و ضعیف می‌باشد، به طوریکه آیا در شرکتهایی که مکانیسمهای حاکمیت شرکتی از قبیل استقلال هیات مدیره، وظیفه دوگانه مدیر عامل، سهامدار نهادی، سهامدار کنترلی، کمیته حسابرسی وجود دارد آیا عملکرد شرکت ارتباط بیشتری با مدیریت سود دارد یا خیر؟ در این پایان نامه با استفاده از داده های پانلی جمع آوری شده از 75 شرکت پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران و با استفاده از مدل‌های رگرسیون چندگانه به آزمون فرضیات پایان نامه پرداخته شد. نتایج پایان نامه نشان می‌دهد که در مجموع مکانیسمهای حاکمیت شرکتی در شرکتهای نمونه اتخاب شده از بورس تهران اثر مثبت داشته اند به طوریکه این مکانیسم‌ها در ایران به خوبی وظیفه نظارتی و بازدارندگی خود را ایفا نکرده‌اند.

راهنمای خرید و دانلود پایان نامه حسابداری ساختار حاکمیت شرکتی، مدیریت سود و عملکرد مالی شرکت :

برای دانلود پایان نامه حسابداری فوق در انتهای چکیده، می بایست قبل از اقدام به خرید، در سایت ثبت نام کرده، سپس اقدام به خرید پایان نامه حسابداری نمایید، بعد از خرید و پرداخت موفقیت آمیز، فایل پایان نامه حسابداری خریداری شده، در قسمت پنل کاربری (که بعد از ثبت نام و ورود به سایت در منوی بالایی سایت نمایان می شود) ، پس از باز کردن آیتم مدیریت مقالات در لیست سمت چپ، و کلیک بر روی دانلود مقالات، پایان نامه حسابداری خریداری شده، با لینک دانلود، نمایش داده می شود، که با کلیک بر روی لینک دانلود، پایان نامه حسابداری دانلود شده و شما می توانید از آن استفاده کنید.

برای مشاهده مقالات بیس انگلیسی حسابداری پیشنهادی ما جهت انتخاب موضوع پایان نامه حسابداری و مالی و یا حسابرسی به دسته بندی "مقالات بیس پیشنهادی جهت موضوع پایان نامه" و برای دسترسی به جدیدترین مقالات علمی پژوهشی از سایتهای معتبر به "مقاله انگلیسی حسابداری علمی پژوهشی" ، و برای مشاهده مجموعه مقالات انگلیسی حسابداری با ترجمه آماده به "مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه" برای مشاهده مجموعه پایان نامه های حسابداری به "پایان نامه حسابداری" و همچنین جهت مشاهده فصول دوم پایان نامه های حسابداری که شامل مبانی نظری و پیشینه پایان نامه می باشد به دسته "مبانی نظری و پیشینه فصل دوم پایان نامه" و همچنین دانلود و خرید اطلاعات شرکتهای بورسی و متغیرهای محاسبه شده در قالب فایل اکسل به دسته "اطلاعات شرکت های بورسی" مراجعه نمایید.

 

"برای مشاهده و مطالعه مقالات  مطالب مرتبط با برنامه های حسابداری و مالی بر روی عبارت "نرم افزار حسابداری" کلیک نمایید. در این بخش مطالبی در خصوص انواع نرم افزارهای حسابداری و مقایسه آنها، و همچنین معیارهایی که به شما در انتخاب نرم افزار مناسب کمک می کند، ارائه شده است. د رکنار این مطالب نسخه های به روز و جدید با عنوان های نرم افزار حسابداری تحت وب و سیستم حسابداری شخصی نیز معرفی و مزایا و معایت آنها ارائه شده است"دانلود پایان نامه حسابداری کل فصول (قیمت : 29,990 تومان)
حمایت از ما