مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

مقاله ثبات دارایی، و تابع به پشت خمیده تقاضا برای سرمایه گذاری

مقاله ثبات دارایی، و تابع به پشت خمیده تقاضا برای سرمایه گذاری

مقاله ثبات دارایی، و تابع به پشت خمیده تقاضا برای سرمایه گذاری


چکیده:

مقاله ثبات دارایی، و تابع به پشت خمیده تقاضا برای سرمایه گذاری:

مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه 2016، "مقاله ثبات دارایی، و تابع به پشت خمیده تقاضا برای سرمایه‌گذاری"، از نشریات و ژورنالهای معتبر، برای انتخاب موضوع پایان نامه در سطح کارشناسی ارشد و دکتری و تحقیقات پژوهشی و مطالعات حسابداری و مالی: ما در این مقاله با استفاده از داده‌های پانلی سطح شرکتی ایالات متحده به بررسی رفتار سرمایه‌گذاری غیرقابل برگشت تحت شرایط عدم قطعیت بازده‌ها، می پردازیم؛ خصوصاً سعی خواهیم کرد که رابطه میان سرمایه گذاری شرکت با نسبت سرمایه و نرخ بهره را مورد بررسی قرار دهیم و همزمان با آن، فرصت‌های سرمایه گذاری، مقادیر اختیارسرمایه گذاری در دارایی های سرمایه ای، عدم قطعیت، و سودآوری را مورد کنترل قرار خواهیم داد. نتایج نشان می دهد که منحنی تقاضا برای سرمایه‌گذاری، تابعی به پشت خمیده از نرخ بهره است. این بدان معناست که در نرخ‌های بهرهٔ پایین، افزایش در نرخ بهره از طریق افزایش هزینهٔ به تعویق اندازی سرمایه گذاری منجر به سرمایه گذاری اضافی می‌شود. نکتهٔ جالب اینکه، شکل به پشت خمیدهٔ تقاضا برای سرمایه گذاری، در خصوص نمونه‌های شرکت‌های تجاری-زراعی در مجموعه داده های ما، که ثبات دارایی از بزرگترین خصیصه‌های آن‌هاست، صدق نمی‌کند. درانتها، مشخص شد که رفتار سرمایه گذاری با وجود مقادیر اختیارسرمایه گذاری در دارایی‌های سرمایه ای، سازگاری دارد.

کلمات کلیدی مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه: تقاضا برای سرمایه‌گذاری؛ سرمایه‌گذاری تغییرناپذیر؛ اختیارسرمایه‌گذاری در دارایی‌های سرمایه ای ؛ ثبات دارایی، نرخ بهره

 

مقاله ثبات دارایی، و تابع به پشت خمیده تقاضا برای سرمایه گذاری (بخش مقدمه مقاله):

نظریه اقتصادی نئوکلاسیکی سرمایه‌گذاری بیان می‌کند که شرکت‌ها در زمان بالاتر بودن نرخ بهره، سرمایه‌گذاری کمتری انجام می‌دهند. ولی زمانی که سرمایه‌گذاری‌ها برگشت‌ناپذیر بوده و و عواید ناشی از آن مبنای تصادفی داشته باشد، منحنی تقاضا برای سرمایه‌گذاری به شکل منحنی به‌پشت‌خمیده در خواهد آمد. در مدل Chetty، شرکت‌ها می‌توانند در سرمایه‌گذاری تاخیر انداخته و از سود‌آوری بالقوه آن اطلاع بیشتری کسب کنند. نتیجه مذکور رابطه تنگاتنگی با ادبیات اختیارات حقیقی در پرو‌ژه‌های سرمایه‌گذاری دارد. در حقیقت، زمانیکه میزان عدم قطعیت بالا باشد، ارزش اختیارات حقیقی وابسته به سرمایه‌گذاری‌های برگشت‌ناپذیر، بطور چشم‌گیری افزایش می‌یابد. در نتیجه، در مواقع غیرقطعی، شرکت‌ها احتمالا یکی از دو گزینه را انتخاب خواهند کرد: یا اقدام به انتخاب گزینه‌های رشدآور کرده و برای تثبیت سهم خود بی‌درنگ در بازار، سرمایه‌گذاری خواهند کرد، یا سرمایه‌گذاری در پروژه‌هایی که ارزش جاری خالص آن‌ها مثبت باشد را تا زمانیکه عدم قطعیت برطرف نشده باشد، به تاخیر خواهند انداخت، و دراینجا اختیار آنان همان اختیار انتظار است.

این مقاله بر پایه مطالعات چتی (2007) سعی دارد تا وجود تابع سرمایه‌گذاری به‌پشت‌خمیده را از جهت نرخ بهره، بطور تجربی بیازماید، و در آن از داده‌های پانلی بزرگ شرکت‌های آمریکایی بهره گرفته است. ادبیات تجربی گرچه در این موضوع بخصوص قلیل است، ولی طی مطالعه‌ای  قابل توجه توسط جوانویک و روسئو (2004) معلوم شد که در چهارچوب بازار عرضه عمومی اولیه، نرخ بهره و سرمایه‌گذاری رابطه غیریکنواخت دارند. شواهد آنان نشان می‌دهد که عرضه‌ سهام در بازار اولیه عمومی بهنگام پایین بودن نرخ بهره، به تاخیر می‌افتد. از طرف دیگر، این محققان دریافتند که تابع تقاضای سرمایه‌گذارای شرکت‌های استقراریافته از جهت نرخ بهره بطور یکنواخت کاهش می‌یابد.

تحلیل اصلی ما متکی بر داده‌های پانلی بزرگی از شرکت‌های آمریکایی است. ولی مسئله کلیدی دیگری که تابع تقاضای سرمایه‌گذاری را تحت تاثیر قرار می‌دهد، ثبات دارایی است. برای بررسی اثر ثبات دارایی، زیرنمونه دیگری از شرکتها را که در بخش زراعی فعال بودند، در تحقیق خود وارد کردیم. درحقیقت، شرکت‌ها در این بخش با ویژگی برخورداری از ثبات دارایی بزرگتر شناخته می‌شوند. اگر درجه ثبات دارایی بخش تجارت محصولات زراعی بالاتر باشد، در آنصورت می‌توان انتظار داشت که رفتار سرمایه‌گذاری این شرکت‌ها از سایر بخش‌ها متفاوت باشد....

 

راهنما:

1- جهت خرید مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه و مالی می توانید بعد از ثبت نام، اقدام به خرید اینترنتی آن نمایید.

2- بعد از پرداخت موفقیت آمیز، فایله خریداری شده در پنل کاربری شما (که بعد از ثبت نام در بالای صفحه در منوها قابل مشاهده است) در قسمت مدیریت مقالات و در بخش دانلود مقالات قابل دانلود است.

3- چنانچه به هر دلیلی امکان پرداخت اینترنتی برای شما میسر نشد، می توانید مبلغ مورد نظر را به شماره کارت 6104337239270471، نزد بانک ملت، به نام سعید درخشی، واریز نموده و اطلاعات پرداخت را به همراه نام فایل یا پایان نامه، و آدرس ایمیل خود، به شماره 09146622440 پیامک کنید تا کمتر از 24 ساعت به ایمیل شما ارسال شود. چنانچه نیاز فوری به دسترسی به فایل داشتید، بعد از واریز، تماس حاصل فرمایید.

4- برخی مقالات ترجمه آنها آماده می باشد که از دسته بندی "مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه" قابل مشاهده است، اما بسیاری از مقالات انگلیسی حسابداری و مالی بدون ترجمه کامل مقاله هستن، که برای سفارش ترجمه آنها می توانید از قسمت ثبت سفارش در انتهای چکیده مقاله، گزینه ترجمه مقاله را تیک زده تا توسط مدیر موسسه برآورد هزینه و زمان تحویل شود، که نتیجه این برآورد در قسمت پنل کاربری در بخش سفارشات قابل مشاهده است.

5- چنانچه قصد تهیه پروپزال و پایان نامه بر مبنای مقالات سایت accpapers را دارید می توانید در انتهای چکیده همان مقاله در قسمت ثبت سفارش، گزینه های مربوطه را فعال نمایید تا توسط مدیر بررسی و اعلام شود، که در قسمت پنل کاربری نتیجه بررسی قابل مشاهده است. دسته بندی "مقالات بیس پیشنهادی جهت انتخاب موضوع پایان نامه" مقالاتی هستند که از نظر این موسسه شرایط بهتری برای تنظیم پایان نامه و مقاله را دارند، و دسته بندی "مقاله انگلیسی حسابداری علمی پژوهشی" همه مقالات حسابداری و مالی پژوهشی را شامل می شود. همچنین با ثبت پیش پروپزال اطلاعاتی نظیر: فرضیه های مقاله، متغیرهای مقاله، مدلهای مقاله، نحوه اندازه گیری متغیرها و نوع متغیرها (از نظر مستقل، وابسته و کنترلی بودن آنها) و در نهایت روشهای آماری مقاله معمولا با هزینه 40000 تومان قابل ارائه خواهد بود (پیش پروپزال به دانشجو کمک می کند که دید کلی نسبت به محتوای مقاله پیدا کند و به وی در انتخاب موضوع پایان نامه و مقاله کمک کند.

برای مشاهده مقالات بیس انگلیسی حسابداری پیشنهادی ما جهت انتخاب موضوع پایان نامه حسابداری و مالی و یا حسابرسی به دسته بندی "مقالات بیس پیشنهادی جهت موضوع پایان نامه" و برای دسترسی به جدیدترین مقالات علمی پژوهشی از سایتهای معتبر به "مقاله انگلیسی حسابداری علمی پژوهشی" ، و برای مشاهده مجموعه مقالات انگلیسی حسابداری با ترجمه آماده به "مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه" برای مشاهده مجموعه پایان نامه های حسابداری به "پایان نامه حسابداری" و همچنین جهت مشاهده فصول دوم پایان نامه های حسابداری که شامل مبانی نظری و پیشینه پایان نامه می باشد به دسته "مبانی نظری و پیشینه فصل دوم پایان نامه" و همچنین دانلود و خرید اطلاعات شرکتهای بورسی و متغیرهای محاسبه شده در قالب فایل اکسل به دسته "اطلاعات شرکت های بورسی" مراجعه نمایید.

 


مقاله بیس انگلیسی حسابداری و مالی (قیمت : رایگان)
مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه (قیمت : 39,900 تومان)

در این یخش، می‌توانید سفارش مورد نظر خود را ثبت نمایید، سفارش شما توسط همکاران در آمارکده بررسی و در اسرع وقت تعیین هزینه خواهند شد و زمان تحویل پروژه نیز برآورد خواهد شد. تمام این برآوردها در قسمت پنل کاربری که بعد از ثبت نام و ورود به سایت در منوی بالای سایت قابل مشاهده خواهد بود، قابل پیگیری است.

لطفا موارد درخواستی را تیک زده و سفارش خود را ثبت نمایید.

حمایت از ما