مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

مقاله بررسی عوامل تاثیرگذار بر مقاومت کاربران در برابر حسابداری تعهدی

مقاله بررسی عوامل تاثیرگذار بر مقاومت کاربران در برابر حسابداری تعهدی

مقاله بررسی عوامل تاثیرگذار بر مقاومت کاربران در برابر حسابداری تعهدی


چکیده:

مقاله بررسی عوامل تاثیرگذار بر مقاومت کارکنان در برابر حسابداری تعهدی با ترجمه تخصصی حسابداری

مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه و مالی، 2016، "بررسی عوامل تاثیرگذار بر مقاومت کاربران در برابر حسابداری تعهدی" از نشریات معتبر، برای انتخاب موضوع پایان نامه در سطح کارشناسی ارشد و دکتری و تحقیقات پژوهشی و مطالعات حسابداری و مالی:

انتظاربر این است که حسابداری تعهدی تا سال 2015در مالزی بطور کامل به اجرا گذاشته شود. بااینحال، فاکتورهای زیادی وجود دارند که هنوز حل نشده باقی مانده‌اند که باعث تولید مقاومت برخی گروه‌ها در مقابل اجرای آن می شوند. به همین دلیل، ما در این مطالعه، سطح مقاومت کاربران، خصوصا در بین کارکنان دولتی اداره کل حسابداران مالزی(AGD) و فاکتورهای که بر مقاومت کاربران در پذیرش حسابداری تعهدی تاثیرگذارند، بررسی خواهیم کرد. این فاکتورها تشکیل می‌شوند از (i) مدیریت ارشد(سازمان)، (ii) فناوری‌ها و سیستم، (iii) عقیده و نظر همکاران، (iv) خود کارآمدی ، و (v) مسائل بیرونی. 600 پرسشنامه در بخش عمومی حسابداران مالزی در دفتر مرکزی و شعبه های آن در جاهور، پاهانگ، ترنگانو، و کلانتان (در پنج محل) توزیع شد. نتایج نشان می‌دهد که فناوری‌ها و سیستم وعقیده ونظر همکاران می‌توانند مقاومت کاربران را در به اجرا گذاشتن حسابداری تعهدی تحت تاثیر قرار دهند. نتیجه بدست آمده می‌تواند برای دولت در کاهش مقاومت کارکنان دولتی اداره کل حسابداران مالزی با اهمیت باشد چراکه بدین طریق می‌تواند آگاهی کاربران برای پذیرش حسابداری تعهدی ارتقاء بخشد.

کلمات کلیدی: حسابداری تعهدی؛ مقاومت کاربران؛ مدیریت ارشد؛ فناوری‌ها و سیستم؛ عقیده و نظر همکاران

ترجمه تخصصی حسابداری بخش مقدمه مقاله با عنوان بررسی عوامل تاثیرگذار بر مقاوت کاربران در برابر حسابداری تعهدی

حسابداری تعهدی یکی از پایه‌های حسابداری است که در آن، رویدادهای مالی فارغ از زمانبندی دریافت‌ها و پرداخت‌های نقدی، اساسا بعنوان رویدادی که بوقوع پیوسته شناسایی می شود. طبق نشریه حسابداران امروز (2011)، مالزی در نظر دارد سیستم حسابداری بخش عمومی بین‌المللی نقدی (IPSAS) خود را تا 2015 به حسابداری تعهدی تغییر دهد. این ابتکارعمل همسو با توسعه جهانی جاری، از دولت‌ می خواهد تا همزمان با بهینه‌سازی فرایند تصمیم‌‌گیری، پاسخ‌گویی و شفافیت بیشتری برای امور مالی فراهم نماید. با اینحال، طرح دولت مالزی برای تغییر سیستم حسابداری از نقدی به تعهدی دچار تاخیر شده و تنها پس از تصویب برخی قوانین است که به مورد اجرا گذاشته خواهد شد. در ابتدا، طرح پیشنهادی این بود که بخش عمومی در اول ژاویه 2016 این تغییر سیستم را به اجرا بگذارد.   

برای پیاده‌سازی حسابداری تعهدی، ریسک‌هایی وجود دارد که از طرف دولت جدی گرفته نمی شود و همین مساله برای دولت نیوزلند هم روی داد. از جمله مشکلاتی که دولت نیوزیلند در پیاده‌سازی حسابداری تعهدی با آن مواجه شد، تعهد و التزام به کار از طرف خود مستخدمان دولتی بود. این مشکل از فقدان تعهد و التزامی بود که از دانش اندک آنان در مورد حسابداری تعهدی نشات می گرفت و آنان از اهمیت حسابداری تعهدی آگاه نبودند. این مساله از طرف  IFAC(3013) نیز پشتیبانی می شود؛ به بیان آنان اگر کارکنان از مهارت کافی برخوردار نباشند، شاید در برابر سیستم جدید مقاومت کنند. هیئت استانداردهای حسابداری بخش عمومی بین الملل  (IPSASB,2013) نیز این نکته را پر رنگ کرده است که مالزی تقریبا 65000 تا 70000  پرسنل دارد که اکثر آنان باتوجه به دانش کم یا فقدان دانش در مورد حسابداری  تعهدی،  نیاز به آموزش دارند.

بنابراین، این مطالعه به بررسی و تحقیق در خصوص سطح مقامت کاربران در بین مستخدمان دولتی اداره کل حسابداران مالزی خواهد پرداخت. از طرفی، این مطالعه پنج فاکتور مهم تاثیرگذار بر مقاومت کاربران در انتقال به حسابداری تعهدی خواهد مورد بررسی قرار خواهد گرفت که عبارتند از: (1) مدیریت عالی (سازمان)، (ii) فناوری‌ها و سیستم‌ ها، (iii) دیدگاه همکاران، (iv) خود-بسندگی، و (v) مسائل بیرونی...

راهنما:

1- جهت خرید این مقاله انگلیسی حسابداری و مالی می توانید بعد از ثبت نام، اقدام به خرید اینترنتی آن نمایید.

2- بعد از پرداخت موفقیت آمیز مقاله خریداری شده در پنل کاربری شما (که بعد از ثبت نام در بالای صفحه در منوها قابل مشاهده است) در قسمت مدیریت مقالات و در بخش دانلود مقالات قابل دانلود است.

3- چنانچه به هر دلیلی امکان پرداخت اینترنتی برای شما میسر نشد، می توانید مبلغ مورد نظر را به شماره کارت 6104337239270471، نزد بانک ملت، به نام سعید درخشی، واریز نموده و اطلاعات پرداخت را به همراه نام مقاله یا پایان نامه، و آدرس ایمیل خود، به شماره 09146622440 پیامک کنید تا کمتر از 24 ساعت به ایمیل شما ارسال شود. چنانچه نیاز فوری به دسترسی به فایل داشتید، بعد از واریز، تماس حاصل فرمایید.

4- برخی مقالات ترجمه آنها آماده می باشد که از دسته بندی "مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه" قابل مشاهده است، اما بسیاری از مقالات انگلیسی حسابداری و مالی بدون ترجمه کامل مقاله هستن، که برای سفارش ترجمه آنها می توانید از قسمت ثبت سفارش در انتهای چکیده مقاله، گزینه ترجمه مقاله را تیک زده تا توسط مدیر موسسه برآورد هزینه و زمان تحویل شود، که نتیجه این برآورد در قسمت پنل کاربری در بخش سفارشات قابل مشاهده است.

5- چنانچه قصد تهیه پروپزال و پایان نامه بر مبنای مقالات سایت accpapers را دارید می توانید در انتهای چکیده همان مقاله در قسمت ثبت سفارش، گزینه های مربوطه را فعال نمایید تا توسط مدیر بررسی و اعلام شود، که در قسمت پنل کاربری نتیجه بررسی قابل مشاهده است. دسته بندی "مقالات بیس پیشنهادی جهت انتخاب موضوع پایان نامه" مقالاتی هستند که از نظر این موسسه شرایط بهتری برای تنظیم پایان نامه و مقاله را دارند، و دسته بندی "مقاله انگلیسی حسابداری علمی پژوهشی" همه مقالات حسابداری و مالی پژوهشی را شامل می شود. همچنین با ثبت پیش پروپزال اطلاعاتی نظیر: فرضیه های مقاله، متغیرهای مقاله، مدلهای مقاله، نحوه اندازه گیری متغیرها و نوع متغیرها (از نظر مستقل، وابسته و کنترلی بودن آنها) و در نهایت روشهای آماری مقاله معمولا با هزینه 40000 تومان قابل ارائه خواهد بود (پیش پروپزال به دانشجو کمک می کند که دید کلی نسبت به محتوای مقاله پیدا کند و به وی در انتخاب موضوع پایان نامه و مقاله کمک کند.

برای مشاهده مقالات بیس انگلیسی حسابداری پیشنهادی ما جهت انتخاب موضوع پایان نامه حسابداری و مالی و یا حسابرسی به دسته بندی "مقالات بیس پیشنهادی جهت موضوع پایان نامه" و برای دسترسی به جدیدترین مقالات علمی پژوهشی از سایتهای معتبر به "مقاله انگلیسی حسابداری علمی پژوهشی" ، و برای مشاهده مجموعه مقالات انگلیسی حسابداری با ترجمه آماده به "مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه" برای مشاهده مجموعه پایان نامه های حسابداری به "پایان نامه حسابداری" و همچنین جهت مشاهده فصول دوم پایان نامه های حسابداری که شامل مبانی نظری و پیشینه پایان نامه می باشد به دسته "مبانی نظری و پیشینه فصل دوم پایان نامه" و همچنین دانلود و خرید اطلاعات شرکتهای بورسی و متغیرهای محاسبه شده در قالب فایل اکسل به دسته "اطلاعات شرکت های بورسی" مراجعه نمایید.

 


مقاله بیس انگلیسی حسابداری و مالی (قیمت : رایگان)
مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه (قیمت : 39,900 تومان)

در این یخش، می‌توانید سفارش مورد نظر خود را ثبت نمایید، سفارش شما توسط همکاران در آمارکده بررسی و در اسرع وقت تعیین هزینه خواهند شد و زمان تحویل پروژه نیز برآورد خواهد شد. تمام این برآوردها در قسمت پنل کاربری که بعد از ثبت نام و ورود به سایت در منوی بالای سایت قابل مشاهده خواهد بود، قابل پیگیری است.

لطفا موارد درخواستی را تیک زده و سفارش خود را ثبت نمایید.

حمایت از ما