مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

مقاله: خلاصه ای از مطالعات 10 ساله گذشته ی PCAOB و آموخته های ما در این مدت

مقاله: خلاصه ای از مطالعات 10 ساله گذشته ی PCAOB و آموخته های ما در این مدت

مقاله: خلاصه ای از مطالعات 10 ساله گذشته ی PCAOB و آموخته های ما در این مدت


چکیده:

مقاله انگلیسی 2013، "خلاصه ای از مطالعات 10 ساله گذشته ی PCAOB و آموخته های ما در این مدت"، به منظور استفاده در مطالعات حسابداری و حسابرسی و مالی و رهنمودی برای مطالعات آینده می باشد: هیئت نظارت بر حسابداری شرکتهای عام (PCAOB) به مدت ده سال است که به عنوان شرکتی مستقل بر کیفیت حسابرسی های شرکت های عمومی نظارت میکند. انتشار بیش از 70 درصد مطالعات هیئت نظارت بر حسابداری شرکتهای عام تنها در سالهای پس از 2010 دال بر افزایش میزان مقالات مرتبط با هیئت نظارت بر حسابداری شرکتهای عام در سالهای اخیر می‌باشد. این پژوهش ادبیات موجود در چهار وظیفه اصلی هیئت نظارت بر حسابداری شرکتهای عام را که شامل: ثبت نام، استاندارد گذاری، بازرسی، و اجرا می‌باشد، بررسی میکند. ما به طور خاص روند ثبت نام در هیئت نظارت بر حسابداری شرکتهای عام را آزمایش و اثرات الزامات موجود برای ثبت نام در هیئت نظارت بر حسابداری شرکتهای عام را بر بازار حسابرسی ارزیابی میکنیم؛ و همچنین در رابطه با تاثیرات 16 استاندارد حسابرسی بر روی منافع و هزینه های نسبی (به عنوان مثال، تغییر در رفتار حسابرس، بهبود کیفیت حسابرسی، برداشت حسابرس) در 10 سال گذشته بحث میکنیم. ما علاوه بر این، موارد یافته شده در مطالعات گذشته را در رابطه با تاثیرات پروسه بازرسی PCAOB بر روی جنبه های مختلف کیفیت حسابرسی به طور مختصر بیان میکنیم. و در نهایت بوسیله ی آنالیز مقاله ای در ارتباط با اقدامات اجرایی PCAOB دریافتیم که چگونه بازار ها به تحریم حسابرس ها و شرکت های حسابرسی واکنش نشان داده اند. باور ما بر این است که به علت قدرت و اختیار بالای PCAOB و نظارت آن بر حرفه حسابرسی، داشتن درکی درست و مرور مکرر تاثیرات فعالیت های PCAOB امری حائز اهمیت برای آینده تحقیقات حسابرسی میباشد. همچنین ما زمینه های تحقیقاتی مرتبط با PCAOB را که هنوز بطور کامل بررسی نشده اند شناسایی کرده و با پیشنهاد چند سوال تحقیقی سعی در مشخص ساختن این زمینه های تحقیقاتی داریم.


مقاله بیس انگلیسی حسابداری و مالی (قیمت : رایگان)

در این یخش، می‌توانید سفارش مورد نظر خود را ثبت نمایید، سفارش شما توسط همکاران در آمارکده بررسی و در اسرع وقت تعیین هزینه خواهند شد و زمان تحویل پروژه نیز برآورد خواهد شد. تمام این برآوردها در قسمت پنل کاربری که بعد از ثبت نام و ورود به سایت در منوی بالای سایت قابل مشاهده خواهد بود، قابل پیگیری است.

لطفا موارد درخواستی را تیک زده و سفارش خود را ثبت نمایید.

حمایت از ما