مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

مقاله: بکارگیری استانداردهای بین المللی گزارشگری مالی در دولت های جدا شده ی بریتانیا

مقاله: بکارگیری استانداردهای بین المللی گزارشگری مالی در دولت های جدا شده ی بریتانیا

مقاله: بکارگیری استانداردهای بین المللی گزارشگری مالی در دولت های جدا شده ی بریتانیا


چکیده:

مقاله انگلیسی حسابداری و مالی 2016 "بکارگیری استانداردهای بین المللی گزارشگری مالی در دولت های جدا شده ی بریتانیا" به منظور استفاده در مطالعات و پزوهش های حسابداری و مالی و رهنمودی برای پزوهش های آینده می باشد: در اهداف مقاله – این مقاله با بکارگیری مفاهیم برگرفته از ادبیات حکومتی، تصویب استانداردهای بین المللی گزارشگری مالی ((IFRSs در دولت های جدا شده ی بریتانیا از جمله ایرلند شمالی ،اسکاتلند و ولز استرالیا را در راستای بررسی علت تصویب آنها و همچنین چگونگی اداره فرایند معرفی آنها مورد بررسی قرار میدهد . طراحی /روش شناسی /رویکرد – این پژوهش ترکیبی از سه رویکرد متفاوت را اعمال میکند ،بنام: تجزیه و تحلیل محتوایی؛ پرسشنامه آنلاین به صورت ناشناس؛ مصاحبه نیمه ساختار یافته . نتایج – اینها عبارتند از: حمل و نقل کمترین تاثیر را بر روی تنظیم سیاست و اطلاعات بدست آورده برای کمک به بودجه و تصمیم گیری دارد؛ آی اف آر اس ها به طور کلی برای بخش دولتی مناست نیستد؛ زمان مورد نیاز، هزینه و تلاش لازم برای عملی کردن آن بسیار بیشتر از مزایا و منافع آن است؛ بخش دولتی حسابداری بسیار پیچده تر از گذشته شده است؛ و حمل و نقل هیچ سهمی در برنامه گسترش خصوصی سازی ندارد. محدودیت ها / مفاهیم پژوهش – از آنجایی که تمرکز این مقاله بر روی سه دولت جدا شده از بریتانیا میباشد یافته های این پژوهش قابل استناد در جوامع مختلف نمیباشد. التزامات عملی – تغییر بخش دولتی بایستی به نحو احسن و با وجود منابع کافی، برنامه ریزی دقیق، و با در اختیار داشتن سیستم های مناسب، کارکنان آموزش دیده و تیم های پروژه رشته های مختلف علمی صورت گیرد؛ تغییر حسابداری باید بر اساس ارزش پول و همچنین تنها در مسیری که بودجه استفاده شده توسط دولت و برآوردهای موجود بصورت سازمان مالی منسجم به مجلس ارائه شود صورت بگیرد و منابع آن بایستی انتشار یابد. اصالت / ارزش مقاله – این مطالعه نشان می دهد که تغییر حسابداری فقط یک مسئله فنی نیست و با وجود اینکه این تغییر میتواند محیطی همانند محیط کسب و کار را فراهم سازد و موجب افزایش حسابدهی و پاسخگویی بشود، امکان دارد تمامی آنهایی که تحت تاثیر تغییرات قرار گرفته اند به طور کامل مهارت های لازم برای استفاده از اطلاعات (جدید) در دسترس را دارا نباشند.


مقاله بیس انگلیسی حسابداری و مالی (قیمت : رایگان)

در این یخش، می‌توانید سفارش مورد نظر خود را ثبت نمایید، سفارش شما توسط همکاران در آمارکده بررسی و در اسرع وقت تعیین هزینه خواهند شد و زمان تحویل پروژه نیز برآورد خواهد شد. تمام این برآوردها در قسمت پنل کاربری که بعد از ثبت نام و ورود به سایت در منوی بالای سایت قابل مشاهده خواهد بود، قابل پیگیری است.

لطفا موارد درخواستی را تیک زده و سفارش خود را ثبت نمایید.

حمایت از ما