مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

مقاله حاکمیت جهانی و ثبات مالی

مقاله حاکمیت جهانی و ثبات مالی

مقاله حاکمیت جهانی و ثبات مالی


چکیده:

مقاله حاکمیت جهانی و ثبات مالی

مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه فارسی، سال 2015، "حاکمیت جهانی و ثبات مالی"، برای به کارگیری در مبانی نظری و مطالعات حسابداری و مالی: فرایند جهانی شدن که از سال 1968 آغاز شد، وابستگی متقابل ملت‌ها و مردم را در سرتاسر جهان افزایش داده است. جهانی شدن مالی نیز باعث افزایش هرچه بیشتر وابستگی متقابل جوامع با یکدیگر شده است. در طول سال های متمادی، عوامل متعددی همچون جنگ های جهانی، بحران های اقتصادی و مالی در سطح ملی و بین المللی باعث تشدید ظهور سازمان های ملی و بین المللی شده است. به عنوان مثال، مشیریان(2011) نشان داد که با ایجاد بحران های بانکی در قرن 19 در آمریکا، بانک مرکزی در آمریکا بوجود آمد. برخی از سازمانها به دلیل رکود بزرگ سال های 1930 و برخی دیگر به علت نتایج جنگ جهانی دوم، مانند IMF، بانک جهانی و GATT بوجود آمدند. ایجاد جامعه اروپا، و در نتیجه آن، اتحادیه اروپا، منطقه اروپا، بانک مرکزی اروپا، واحد پولی یکسان در اروپا و اکنون سیاست جدید اروپایی در خصوص اتحادیه بانک ها، یک رویکرد جدید در خصوص هماهنگی مسائل مالی عمومی و سیاست های مالیاتی در ناحیه اروپا باعث شده است که ملت ها به یکدیگر نزدیک تر شوند. معماری های منطقه ای مانند آ س آن، آس آن+6 و Asian Summit East عواملی بودند که باعث ترکیب و یکپارچگی مناطق آسیا شدند. وضعیت کنونی کنترل نظارت جهانی می تواند دارای تاثیراتی بر روی بحران مالی اخیر در جهان باشد. به عنوان مثال، توانایی معامله با منفعت (آربيتراژ كسب سود از محل خريد و فروش همزمان يك دارايي) تنظیمی و نظارت و هماهنگی نا کافی جهانی و منطقه ای در بین سیاست مداران، از عواملی بود که پس از آغاز بحران مالی جهان انجام می شد. در پاسخ به بحران مالی اخیر جهانی، کنترل و نظارت کلی جهانی بهبود یافته است، با این حال، جهت پاسخگویی به هماهنگی، وابستگی متفاوت و اقتصادی پویای جهانی ، هماهنگی و همکاری بیشتری ما بین ملت ها مورد نیاز است...

جهت خرید و دانلود مقاله حاکمیت جهانی و ثبات مالی در انتهای همین چکیده مقاله در قسمت مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه بر روی خرید کلیک نمایید (قبل از اقدام به خرید باید در سایت ثبت نام کرده باشید) مابقی مراحل کاملا شفاف و روشن می باشد ، بعد از اتمام فرایند واریز وجه به صورت آنلاین، فایل خریداری شده در پنل کاربری که در منوی بالای سایت در دسترس می باشد، در بخش مدیریت مقالات/دانلود مقالات، قابل دانلود می باشد.

همچنین برای مشاهده و خرید پایان نامه های حسابداری و مالی، بر روی عبارت "دانلود پایان نامه حسابداری" کلیک نمایید.


مقاله بیس انگلیسی حسابداری و مالی (قیمت : رایگان)
مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه (قیمت : 29,900 تومان)

در این یخش، می‌توانید سفارش مورد نظر خود را ثبت نمایید، سفارش شما توسط همکاران در آمارکده بررسی و در اسرع وقت تعیین هزینه خواهند شد و زمان تحویل پروژه نیز برآورد خواهد شد. تمام این برآوردها در قسمت پنل کاربری که بعد از ثبت نام و ورود به سایت در منوی بالای سایت قابل مشاهده خواهد بود، قابل پیگیری است.

لطفا موارد درخواستی را تیک زده و سفارش خود را ثبت نمایید.

حمایت از ما