مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

پایان نامه بررسی ارتباط بین مکانیسم های ساختار حاکمیت شرکتی (راهبری شرکت) و پویایی ساختار سرمایه (pdf)

پایان نامه بررسی ارتباط بین مکانیسم های ساختار حاکمیت شرکتی (راهبری شرکت) و پویایی ساختار سرمایه (pdf)

پایان نامه بررسی ارتباط بین مکانیسم های ساختار حاکمیت شرکتی (راهبری شرکت) و پویایی ساختار سرمایه (pdf)


چکیده:

پایان نامه بررسی ارتباط بین مکانیسم های ساختار حاکمیت شرکتی (راهبری شرکت) و پویایی ساختار سرمایه

دانلود پایان نامه حسابداری و مالی ارشد با عنوان "بررسی تاثیر مکانیسم های ساختار حاکمیت شرکتی (راهبری شرکتی) بر میزان تغییرپذیری و پویایی ساختار سرمایه شرکت"؛ تغییر ساختار سرمایه که عمدتا منظور همان تغییر نسبت اهرم مالی می باشد، به سمت ساختار سرمایه هدف یا همان نسبت اهرم مالی مورد انتظار می باشد، که بایستی با سرعت مناسب به نسبت مورد نظر حرکت کرد، اما برخی شرایط و نظارتهای احتمالی و تغییر در شرایطی که مدیریت برای خود فراهم کرده است، مانع از تغییرات در جهت نسبت اهرم مالی مورد نظر می شود، این پایان نامه سعی در بررسی این موارد دارد. به این منظور، پایان نامه حسابداری حاضر برای فراهم آوردن شواهدی در رابطه با نقش متغیرهای حاکمیت شرکتی و کیفیت آن در سرعت تعدیل ساختار سرمایه به سمت ساختار سرمایه بهینه صورت پذیرفته است. متغیر وابسته در این تحقیق پویایی ساختار سرمایه و متغیر مستقل حاکمیت شرکتی می‌باشد که از سه جزء سهامداران نهادی، استقلال اعضای هیئت مدیره و وجود حسابرس داخلی تشکیل می‌شود. همچنین برای محاسبه این رابطه از پنج متغیر کمکی شامل نسبت ارزش بازار به ارزش دفتری ، نسبت دارایی ثابت به کل دارایی‌ها، نسبت سود قبل از بهره و مالیات به کل دارایی‌ها ، نسبت هزینه استهلاک به کل دارایی‌ ها، و اندازه شرکت ، استفاده شد. برای آزمون فرضیه‌های پایان نامه، از داده‌های تاریخی سال‌های 1392-1388 مربوط به 139 شرکت پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران و مدل چانگ و همکاران (2014) استفاده گردیده است. جهت بررسی نرمال بودن داده های تحقیق، آزمونهای مربوط به چولکی و کشیدگی و نرمال بودن و جهت مشاهده عدم خود همبستگی داده ها ار آزمون دوربین - واتسون و به منظور آزمون میزان همبستگی خطی بین دو متغیر از ضریب همبستگی پیرسون استفاده و در نهایت داده‌ها بوسیله رگرسیون چندگانه به منظور تایید یا رد شدن فرضیات پایان نامه در مدلها برازش داده‌شد. نتایج پایان نامه  نشان می‌دهد کیفیت حاکمیت شرکتی در پویایی ساختار سرمایه تاثیر دارد و طبق یافته‌ها می‌پذیریم که ضریب سرعت تغییرات اهرم مالی در هر دو گروه شرکتهای با حاکمیت شرکتی قوی و ضعیف معنی دار بوده و این متغیر بر پویایی ساختار سرمایه تاثیرگذار است.

 

راهنمای خرید و دانلود پایان نامه حسابداری پایان نامه بررسی ارتباط بین مکانیسم های ساختار حاکمیت شرکتی (راهبری شرکت) و پویایی ساختار سرمایه

برای دانلود پایان نامه حسابداری فوق در انتهای چکیده، می بایست قبل از اقدام به خرید، در سایت ثبت نام کرده، سپس اقدام به خرید پایان نامه حسابداری نمایید، بعد از خرید و پرداخت موفقیت آمیز، فایل پایان نامه حسابداری خریداری شده، در قسمت پنل کاربری (که بعد از ثبت نام و ورود به سایت در منوی بالایی سایت نمایان می شود) ، پس از باز کردن آیتم مدیریت مقالات در لیست سمت چپ، و کلیک بر روی دانلود مقالات، پایان نامه حسابداری خریداری شده، با لینک دانلود، نمایش داده می شود، که با کلیک بر روی لینک دانلود، پایان نامه حسابداری دانلود شده و شما می توانید از آن استفاده کنید.

برای مشاهده مقالات بیس انگلیسی حسابداری پیشنهادی ما جهت انتخاب موضوع پایان نامه حسابداری و مالی و یا حسابرسی به دسته بندی "مقالات بیس پیشنهادی جهت موضوع پایان نامه" و برای دسترسی به جدیدترین مقالات علمی پژوهشی از سایتهای معتبر به "مقاله انگلیسی حسابداری علمی پژوهشی" ، و برای مشاهده مجموعه مقالات انگلیسی حسابداری با ترجمه آماده به "مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه" برای مشاهده مجموعه پایان نامه های حسابداری به "پایان نامه حسابداری" و همچنین جهت مشاهده فصول دوم پایان نامه های حسابداری که شامل مبانی نظری و پیشینه پایان نامه می باشد به دسته "مبانی نظری و پیشینه فصل دوم پایان نامه" و همچنین دانلود و خرید اطلاعات شرکتهای بورسی و متغیرهای محاسبه شده در قالب فایل اکسل به دسته "اطلاعات شرکت های بورسی" مراجعه نمایید.

 

"برای مشاهده و مطالعه مقالات مرتبط با نرم افزارهای مالی و حسابداری بر روی عبارت نرم افزار حسابداری کلیک نمایید. دراین بخش انواع نرم افزارها، نحوه انتخاب نرم افزار برای یک بنگاه اقتصادی و معیارهایی که باید در نظر داشت، مورد بحث قرار گرفته است همچنین به بررسی نرم افزار حسابداری تحت وب و سیستمهای حسابداری شخصی نیز پرداخته شده است"دانلود پایان نامه حسابداری کل فصول (قیمت : 29,990 تومان)
حمایت از ما